Esileht Hobinurk Kunstnik Patricia

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kunstnik Patricia

Postitas:
Kägu

Lapselaps nägi PatriciaTheArtist joonistusvideoid, sattus vaimustusse ja tahab temalt nüüd eratunde võtta. Sooviks lapsele neid võimaldada, aga ma ei oska Patriciaga kuskil ühendust võtta. Oskab keegi öelda, kas ta käib kuskil lapsi õpetamas/eratunde/kunstitunde andmas? Sooviks tunnihinda ka teada.

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lapselaps nägi PatriciaTheArtist joonistusvideoid, sattus vaimustusse ja tahab temalt nüüd eratunde võtta. Sooviks lapsele neid võimaldada, aga ma ei oska Patriciaga kuskil ühendust võtta. Oskab keegi öelda, kas ta käib kuskil lapsi õpetamas/eratunde/kunstitunde andmas? Sooviks tunnihinda ka teada.

Kirjuta talle.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin huvi pärast, kellega on tegemist. Väga kenasti ja puhtalt joonistab, aga minu meelest sarnasus jätab soovida. Ma Brigitte Susanne Hunti küll ära poleks tundnud, kui nime all poleks olnud.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Palju oleneb ikka piltidest, mille järgi joonistada. Kui vilets foto, siis ega näiteks Brigitte paljudel fotodel pole ka enda moodi… Ta vist pidi lausa peast tegema nagu aru sain? Mõtlen et ma olen Brigittet päriselt näinud ja ta on ikka piltidel palju kitsama näoga kui tegelikult. Ning samuti oleneb stiilist, on ju need žarsid vms, mis on proportsioonidest üldse väljas ja lausa solvavad (minu arust). Mul laps koolis näitas kunstiõpetajale ta videosid ja õpetaja lasi projektoriga seinale teistele ka vaatamiseks, kõigile meeldis, kõik kiitsid ja tundsid ära ka kõik kes videotes olid, kuigi nime all polnud, sest lasti täisekraanilt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis Brigitte joonistusse puutub siis tundub et valgustus polnud seal hea, sest natuke hämar on. Viimane video oli palju parem, sest seal on rohkem valgust, näha et paber on valgem ja pole seda halli hämarat kuma. Halva valguse juures ei saa ka joonistusest õiget ettekujutust. Vaatasin veidi teiste eesti portree kunstnike töid ja ega mina kedagi paremat ei leidnudki aga see on minu arvamus. Kadri ja need teised teevad kuidagi liiga läbikumavad need pildid ja on aru saada et värvipliiatsitega joonistatud. Patricial on hästi säravad ja tugevad värvid. Meenutab rohkem õlimaali kui joonistust. Sellele mina pihta ei saa kuidas värvipliiatsiga sellist maali efekti saab, tundub väga raske nii joonistada… Mulle igastahes meeldis see presidendi pilt kõige rohkem, Patricia joonistas teda imehästi, palju paremini kui see kes ametliku portree maalsi ja keda palju promoti. See ametlik maal mulle üldse ei meeldinud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

läksin ka vaatama ja proovige siis ise paremini joonistada,tean mitut kunstikooli lõpetanut kes ei oska üldse joonistada,muide ise ka ei oskaks isegi kui oleksin mitu kunstikooli lõpetanud. mul poleks püsivustki tunde laua taga midagi joonistada. respect et ta viitsib seda teha ja ikka väga hästi. mina tundsin joonistustelt kõik kohe ära kellega tegemist aga näiteks mõni sugulane ei tunne mind vahel tänaval või poes ära,leidub ka neid kellel nägemine või kuulmine vilets ja siis ei tunnegi ära.. mõnele töökaaslasele pean helistades alati nime ütlema sest häält ka ei tunne ära kuigi iga päev töötame koos..

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust te leidsite ta? Kirjutasin Youtube otsingureale, no ei anna tulemust.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

pr kaljulaid-https://youtu.be/Rp6AmX8mpX0

triinu liis- https://youtu.be/TJS_bXfogyE

jne

edasi leiad ehk ise

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mind hämmastas tegelikult veel eriti tema oskus ülirealistlike autosid joonistada. kui mu autohull mees näeks siis telliks kohe seinad autojoonistusi täis nt see on ikka tase ja ausalt öeldes kui poolikuid töid/videosi ei näeks siis minu silm ei paneks kohe tähelegi et see on joonistus.. kunstnikud vb muidugi oskavad märgata aga mina pole kunstnik ja minu jaoks on kõik need väga super head mis ta teinud on https://m.facebook.com/photo.php?fbid=650740405934365&id=100029952351398&set=a.111785199829891&source=48&ref=content_filter

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine siis silmanägemist kontrollima ja vaata ta fbst tema teisi joonistusi ka mihkel rauast, loomadest lindudest jne

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda silmakontrolli ütlesin ikka sellele kes brigittet ära ei tundnud. Minule väga meeldivad kõik tema tööd ja kõik on äratuntavad. Kui ära ei tunne siis oled vähe inimest näinud või tõesti silmanägemine paigast ära

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on selge, et siin foorumis on kahjuks kadedus, õelus ja halvustamine tavaline. Ei tasu tõsiselt võtta kui keegi halvasti ütleb. Iga vähegi normaalne inimene saab aru, et tegemist on väga heade töödega milleni isegi 99% kunstikooli lõpetanuid ei küündi. Kui juba Getter Jaani kohta suudetakse väga halvasti öelda, kuidas ta laulda ei oska jne, siis mida veel teistest rääkida. Iga inimese ja iga asja kohta on võimalik midagi halba välja mõelda, aga normaalse mõistusega inimene saab aru, kuidas tegelikult on. Mina tundsin ka kõik joonistustel kujutatud inimesed ära kuigi ma neid uue aja influentsereid väga hästi ei tea.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Joonistab väga hästi tõesti, seda ei saa eitada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt, kui see on tõesti Brigitte Susanne Hunt, kes seal joonistab, siis olen ma tõsiselt hämmastunud – miks on ta tegelenud kõige selle jamaga, mis tema nimega seoses kõigepealt meelde tuleb, kui tal on selline anne? Ma saan aru, et kunstnikud on tihti/enamasti kiiksuga ja otsivad tähelepanu, see käib ju kunstnikuloomuse juurde. Aga niisuguse levelini nagu ta on oma sotsiaalses elus läinud, peavad minema need, kel annet pole. Temal on kahtlemata ebatavaline anne, ta oleks võinud endale nime teha oma kunstiga. Promoda ta ju oskab, promonud siis parem oma kunstioskusi, sest seal on tõesti midagi, mida esile tuua. Ausalt, kahju et ta oma nime niimoodi määrinud on. See kõik jätab ka hingele jälje.

Hoian pöialt, et ta keskenduks edaspidi üha rohkem joonistamisele. Samuti tahaks suure huviga näha tema vaba kunsti, st mitte fotograafilist ülesjoonistust. Kui inimesel on nii hea võime teostada seda, mida ta joonistada tahab, siis oleks väga huvitav näha, kuhu vaba fantaasialend ta viiks.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt, kui see on tõesti Brigitte Susanne Hunt, kes seal joonistab, siis olen ma tõsiselt hämmastunud – miks on ta tegelenud kõige selle jamaga, mis tema nimega seoses kõigepealt meelde tuleb, kui tal on selline anne? Ma saan aru, et kunstnikud on tihti/enamasti kiiksuga ja otsivad tähelepanu, see käib ju kunstnikuloomuse juurde. Aga niisuguse levelini nagu ta on oma sotsiaalses elus läinud, peavad minema need, kel annet pole. Temal on kahtlemata ebatavaline anne, ta oleks võinud endale nime teha oma kunstiga. Promoda ta ju oskab, promonud siis parem oma kunstioskusi, sest seal on tõesti midagi, mida esile tuua. Ausalt, kahju et ta oma nime niimoodi määrinud on. See kõik jätab ka hingele jälje.

Hoian pöialt, et ta keskenduks edaspidi üha rohkem joonistamisele. Samuti tahaks suure huviga näha tema vaba kunsti, st mitte fotograafilist ülesjoonistust. Kui inimesel on nii hea võime teostada seda, mida ta joonistada tahab, siis oleks väga huvitav näha, kuhu vaba fantaasialend ta viiks.

Mis asja sa ajad? 😂 Joonistaja ei ole Hunt.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunstnik on ikka Patricia Tuuling.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, sain siis teemaalgatusest täiesti valesti aru! Ärge rohkem lajatage, võtan sõnad tagasi.

Kunstnikule endale ikka komplimendid. Tõesti ebatavaline anne. Soovin edu.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Wtf 😂😂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Brigitte küll joonistada ei oska hoopis teda joonistati.

+1
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Hobinurk Kunstnik Patricia