Esileht Koolilaps Kuoma algklassi lastel

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kuoma algklassi lastel

Postitas:

Kuidas jalas püsivad ja kui teaks,et tuleb palju lund ja külm talv siis isegi ostaks poisile

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 23:49; 30.11 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaat mina ka ei tea, kas tuleb:) Aga mullu olid neljandikul olemas nii madalad kui Kuomad, kasutas. Miks ei peaks jalas püsima?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 06:45; 30.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga head saapad, oma lastel titeeast saati kasutanud ja oleks äärepealt endalegi ostnud. Sobivad ka lihtsalt lörtsiste ilmadega väga hästi kanda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 09:56; 30.11 12:09; 30.11 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga head saapad, oma lastel titeeast saati kasutanud ja oleks äärepealt endalegi ostnud. Sobivad ka lihtsalt lörtsiste ilmadega väga hästi kanda.

Milline sokk sinna saapa sisse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 23:49; 30.11 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuomad ei pea vett ja on sama umbsed kui kummikud. Gore-tex peab vett, aga ei ole nii umbne. Nt. Ecco teeb ka gore-texi. Kui veepidavus pole oluline, siis võib palju odavamad ja paremad saapad osta, milleks maksta kummiku eest peaaegu gore-texi hinda?

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa tavaline sokk on meil olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 09:56; 30.11 12:09; 30.11 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuomad ei pea vett ja on sama umbsed kui kummikud. Gore-tex peab vett, aga ei ole nii umbne. Nt. Ecco teeb ka gore-texi. Kui veepidavus pole oluline, siis võib palju odavamad ja paremad saapad osta, milleks maksta kummiku eest peaaegu gore-texi hinda?

Minul käisid lapsed nendega lompides ka ja pidasid küll vett. Lörtsise ilmaga pole mingit probleemi olnud ja talvel külma ilmaga samuti mitte.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 09:56; 30.11 12:09; 30.11 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

veepidavus kaob ca 3.-4. aastaga. Mul kah Kuomad endal. Ja soojad on, mitte umbsed, st kaubanduskeskuses hakkavad tõesti jalad higistama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 06:45; 30.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistan iga kell Kamikut ja Sorelit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuoma on OK, kui pesumasinas ei pese, peavad ka vett ja lörtsi. Kamik ja eriti Sorel on jube rasked. Jalas püsimine sõltub jala kujust. Mu lastel madal jalg, niisama loksuvad; mina lõikan originaaltallaga samas suuruses fooliumpõhjaga lambavillase talla sinna lisaks sisse, siis ei loksu (ja soojem ka).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on Kuomad olnud ja on jalad alati soojad ja kuivad. Täiesti paksu lörtsi seest testitud. Vincentid olid läbimärjad aga Kuomad mitte.
Eelmine aasta olid Kamik talvesaapad – väga kerge mudel. Ei mäleta, et jalad oleks märjad olnud.
Hetkel 1 klassi lapsel ka Kuomad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuomad ei pea vett ja on sama umbsed kui kummikud. Gore-tex peab vett, aga ei ole nii umbne. Nt. Ecco teeb ka gore-texi. Kui veepidavus pole oluline, siis võib palju odavamad ja paremad saapad osta, milleks maksta kummiku eest peaaegu gore-texi hinda?

kuoma on märksa soojem kui ecco, mis on tehtud hoopis soojema talve jaoks
kuomaga pole ka lörtsise ilmaga kunagi jalad märjad olnud

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps käib Kuomadega. jalad on soojad ja kuivad, lisasokki küll pole vaja.olen peale ostmist need veekindlaks tegeva sprayga igaks juhuks üle lasknud ja pesumasinas ei pese.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 17:47; 04.12 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuomadel on mitu erinevat mudelit ja kõik ei pea neist vett. Sildid küljes ju kirjadega, kas on veekindlad või mitte. Prismas need 35-eurosed ei pea kindlasti vett.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 18:27; 06.12 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuomadel on mitu erinevat mudelit ja kõik ei pea neist vett. Sildid küljes ju kirjadega, kas on veekindlad või mitte. Prismas need 35-eurosed ei pea kindlasti vett.

Meil on putkivarsi mudel mida ka Prisma müüb. Need peavad küll vett
Kummikud just nad pole aga lörtsiga on jalg kuiv.hinnaklasss ongi alates 35st eurost.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 17:47; 04.12 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka kahel lapsel olnud titest peale Kuomad. Need tavalised kerged Prismast ostetud. Villast sokki pole kasutanudki vist seal sees ja väga vettpidavad. Sel aastal ostsin lapsele Eccod, et äkki need Kuomad on koolilapsele liiga titekad ja ei taha kanda. Peale esimest nädalat nendega palus laps osta Kuomad, et on lihtsam jalga panna. Jätsime siis Eccod pidupäevaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuomadel on mitu erinevat mudelit ja kõik ei pea neist vett. Sildid küljes ju kirjadega, kas on veekindlad või mitte. Prismas need 35-eurosed ei pea kindlasti vett.

Meil on putkivarsi mudel mida ka Prisma müüb. Need peavad küll vett

Kummikud just nad pole aga lörtsiga on jalg kuiv.hinnaklasss ongi alates 35st eurost.

Minu lapsel olid jalad lörtsiga igatahes märjad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 18:27; 06.12 20:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps Kuoma algklassi lastel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.