Esileht Väikelaps Kuoma saapad- head või halvad?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kuoma saapad- head või halvad?

Postitas:

Kuidas olete Kuoma saabastega rahule jäänud?
Kas on soojad ja peavad ikka vett, et jalad märjaks ei lähe?

Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapse ainuvõimalikud saapad talveks, tal nimeltkõrge jalg, väga head, soojad ja ka lörtsise ilmaga eilase vett läbi! Mul endal ka Kuomad, seetõttu tean!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka väga rahul, samuti lapsel kõrge jalg ja ainsad mis jalga lähevad. Kuna lapse jalg higistab väga palju, siis tald on seest alati niiske ja igakord pean kindlasti saapad kuivama panema kui ei pane, siis jalad külmad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsele ka sobivad. kerged, saab lihtsalt jalga, soojad, peavad vett (ka porilombis pmst kannatab käia), kergesti puhastatavad.

samas olen lugenud ka vastupidiseid kogemusi.. niiet kuidas kellelgi 🙂 . ma ei tea, kas see on õnne asi, aga osad väidavad, et need lasevad vett läbi. mul on saapad uuena ostetud ja seni pole juhtunud, et vesi läbi oleks tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga rahul. Ka järgmised (uued) juba soodukaga ette valmis ostetud. Arvan, et need, kes kurdavad, on ostnud kasutatud saapad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolme viimase aasta talve pakasega oleks olnud super (esimesel aastal ka proovisime), kuid näit. märtsis ja poes käies jäid minu lapsele juba liiga palavaks. Seega minu meelest Kuoamade ainuke miinus on see, et oleks vaja kõrval õhemaid talvesaapaid. Viimased 2 aastat olen eelistanud Vikingeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talve ehk lumesaapaks on juba 3 aastat Kuomad. Lõrtsise ilma jaoks on sooja voodiga kummik ja talvisteks linnakäikudeks ecco saapad. Sellise variandiga väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Supersaapad! Kerged, mugavad, soojad ja minu silmis ka ilusad (meil Putkivarsi). Paljud ütlevad, et inetud säärikud, aga mulle just meeldib nende lihtsus, ma ei armasta mingeid krõpsude ja lillede jms. kirju-mirjudega asju.

Olen ostnud kasutatud saapad ja peale pesu lasknud üle gore-tex spreiga ning peavad küll kenasti vett. Kindlasti ostan veel mitu aastat lapsele just Kuomad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsele meeldivad ja sobivad hästi. laps saab neid ise jalga tõmmata (lasteaias see plussiks). teist talve igapäevaselt kasutuses ning saapad igati korras ja terved. hinna poolest mulle sobilikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga rahul ,lapsel jalg kõrge ja teised ei sobi .Üks aasta ostsin siis ka teistmoodi saapad: pealt olid krõpsuga ja meenutasid Viking saapaid -no olime ikka hädas küll .Raske oli jalga panna ja raske äöra võtta :S Jalad olid külmad .Piisas ühest kogemusest nii,et jääme ka edaspidi Kuomadele truuks 🙂
Plaan osta endale ka need saapad,ootan allahindlust .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väha rahul Tüdruk on hetkel 5,5 ja tal neljandat talve Kuomad. Pettuma pole kordagi veel pidanud,aga saapad on meil alati ka kõik uuena ostetud olnud. Super hinna ja kvaliteedi suhe neil saabastel. Järgmiseks talveks ka juba valmis varutud.
PS..Minu laps pole kunagi pidanud ka kõige kõvema pakasega sinna lisasokki panema, ikka saabas lihtsalt sukakate peal olnud, tal muidugi üsna hea perifeerne verevarustus ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ka Kuomad. Möödunud pakaseliste ilmadega panin villased sokid ka ja jalal oli lausa palav.
Lapse esimesed oli suht kantud, muudkui katsusin lapse jalgu, pärast õueskäike olid jalad alati soojad. Praegu kannab laps teist aastat eelmisel aastal uutena ostetud saapaid. Minu meelest on tal nendega vahest liiga kuum.
Vett kas peavad? No ma ei tea, lompide tekkides paneb laps sooja voodriga kummikud, lörtsise ilmaga ei juhtu midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Kuoma saapad- head või halvad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.