Esileht Ilu ja tervis kuperoosaga naha kreemid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: kuperoosaga naha kreemid

Postitas:

Milliseid näokreeme soovitate kasutada kuperoosa puhul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule soovitas arst Bioderma sarjast Cicabio kreemi (lillas tuubis). Näovett kasutan ka Bioderma sarjast.
Et näonahk on inimestel väga erinev, siis ei saa kindlasti väita, et see kõigile ühte moodi mõjub, aga minul on tõesti see üks vähestest, mis punetust maha võtab. Samas meeleldi tahaks ööseks midagi rasvasemat, seega ootan ka teiste kogemusi-vastuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule soovitas arst Bioderma sarjast Cicabio kreemi (lillas tuubis). Näovett kasutan ka Bioderma sarjast.
Et näonahk on inimestel väga erinev, siis ei saa kindlasti väita, et see kõigile ühte moodi mõjub, aga minul on tõesti see üks vähestest, mis punetust maha võtab. Samas meeleldi tahaks ööseks midagi rasvasemat, seega ootan ka teiste kogemusi-vastuseid.

On sul kogemust ka Bioderma Sensibo AR punase kreemiga?Võrrelda neid oskad, kumb efektiivsem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Sensibio AR sarja tooteid vahelduvalt ja mõju märkasin. Lillat sarja ei ole jällegi proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit leiate erinevaid tooteid (küll mitte otseselt näokreemi) rosaatsele ning kuperoosaga nahale: https://purecosmetics.ee/tootekategooria/naohooldus/probleemsele-nahale/rosaatse-ja-kuperoos/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin Bioderma AR sarja mõnda aega ja suurt toimet ei märganud. Kui läksin üle Clinique Redness Solutions sarjale läks pilt palju paremaks. Öökreemiks on Eucerin’i Redness Relief. Ostnud olen iHerb’ist https://www.iherb.com/pr/eucerin-redness-relief-dermatological-skincare-1-7-oz-48-g/53971 see on tõesti üks parimaid öökreeme, mis mul on olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis kuperoosaga naha kreemid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.