Esileht Ilu ja tervis küpsema naisterahva soeng

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: küpsema naisterahva soeng

Postitas:

Millest see tuleb, et väga paljud arvavada, et mingist n vanusest arvates ei ole enam sobilik niasel pikad juuksed ja kõik mis on õlgadest pikem, on kohatu.

Se evanusepiir on muidugi erinev, aga paljudel on siiski mingi piir, et justkui ei sobi enam pikad juuksed.

Hiljuit mu oma ema mainis, et peagi peaksin mõtlema juuste lühemaks lõikamisele, et ei sobi enam pikad, kui siis vastasin,e t miks, siis sain vastuseks ainutlmingeid nöiteid mingite tema tuttavate 60aastaste kohta, ke son tema arvates nii inetud 😀 Ja kui ütlesin, et just hea, saan pikad juuksed krunni panna, siis see jälle liiga vanamutilik väidetavalt 😀

Nii et, kes arvab, e t mingist n vanusest ei sobi õlgadest pikeamd juuksed, siis äkki põhjendate, millest selline arvamus on tekkinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:12; 26.03 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeglina muutuvad juuksed vanusega õhemaks ja hakkavad katkema.Minu meelest on sedasorti kehvad juuksed Kaja Kallasel ja need nirud katkenud salgud ei ole sugugi ilusad. Eriti selle pildi peal.
https://m.postimees.ee/section/127/4448717

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

keskeakriis käsib naistel juuksed maha lõigata.
isegi kunagi mõtlesin, et vot kui 40saan, siis tuleb ilus poisipea ja asi ants.
hetkel 45, poolde selga ilusad paksed, terved juuksed. ei kavatse niipea maha juukseid lõigata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikad juuksed on stiilitud. Vanusega võiks oma isikupärase stiili leida, aga ei viitsita ega osata. Seega on pikad juuksed kõige lihtsam variant. No ja mõni arvab,et näeb pikkade juustega noor välja. Ei näe. Ikka oled pikkade juustega 45. aastane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 10:17; 25.03 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

50 ja õlgadeni juuksed, tagant natuke lühemad, vahel ühepikkused. Ei kavatse lõuani lõigata ega poisipead samuti, mul pikk kael ja näeks välja nagu toonekurg. Juuksurid sama meelt, seega surmani sellises pikkuses 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

keskeakriis käsib naistel juuksed maha lõigata.
isegi kunagi mõtlesin, et vot kui 40saan, siis tuleb ilus poisipea ja asi ants.
hetkel 45, poolde selga ilusad paksed, terved juuksed. ei kavatse niipea maha juukseid lõigata.

On-on paksud ja terved. Vanamuti 3 karva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt sellest tuleb, et paljudel naistel (u 45+) juuksed hõrenevad, ei ole enam nii ilusad ja terved ning pikkade juuste puhul torkab see rohkem silma. Lühema soenguga on võimalik rohkem mängida ja varjata vanusest ja hormonaalsetest muutustest tulenevat juukseprobleemi. Teatud vanuses naistes on see arusaam kinnistunud ammusest ajast, nt minu ema, kes on praegu 65, on ka aeg-ajalt teinud märkusi üle 40-aastaste pikkade juustega naiste aadressil, et selles vanuses enam ei sobi. Nooremad ilmselt sedasi vanusepiiriga ei mõtle, pigem vaadatakse ikka seda, kas juuksed on terved ja ilusad, kui need seda pole, siis pole vahet, kas oled 20-aastane või 50-aastane, otstest koledaid hõredaid salke ei maksa pikana hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest kergesti võib tekkida vananeva-Barbie-look.
parem olla ausalt tädi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikad sirged juuksed on väga harvadel juhtudel ilusad. Ja millegipärast arvatakse, et sobivad kõigile, kuigi enamasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On-on paksud ja terved. Vanamuti 3 karva.

Kus need 3 karva on?
https://s.err.ee/photo/crop/2014/03/31/214164h0c15t28.jpg
https://p.ocdn.ee/17/i/2017/1/2/xlla3big.oha.jpg
https://i.ytimg.com/vi/ArOdVJoYzhY/maxresdefault.jpg
http://www.long-hairstyless.com/wp-content/uploads/2016/07/Haircut-for-Older-Women.jpg
http://www.haircutsphotos.com/wp-content/uploads/2016/07/Older-Women-Hairstyle.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikad juuksed on stiilitud. Vanusega võiks oma isikupärase stiili leida, aga ei viitsita ega osata. Seega on pikad juuksed kõige lihtsam variant. No ja mõni arvab,et näeb pikkade juustega noor välja. Ei näe. Ikka oled pikkade juustega 45. aastane.

Miks pikad juuksed automaatselt stiilitud on? Või kuidas see poisipea kindlasti stiilsem on kui pikad juuksed? Äkki seletaksid lähemalt.
Pikkadel juustel ja pikkadel juustel võib olla väga suur vahe. Kuni 30-ndate aastate alguseni võisin ma oma pikkade juustega ükskõik mida teha, keerasin sassis krunni juustesse ja see nägi hea välja. Praegu olen tiba üle 40, olen kindlasti leidnud selle “oma stiili” ja pikkadel hoolitsetud juustel on siin päris suur roll mängida. Poisipea näeks iga päev suht sama välja, pikkade juustega on aga päris palju mänguruumi (laines juuksed, pulksirged, tukk üleval jne jne). Soengut saab sobitada erinevate riietustega ja vastavalt üritusele. Jah, ma olen pikkade juustega 41-aastane. Seda täpselt samuti nagu ma olin pikkade juustega 20-aastane või 30-aastane. Ma ei kavatse kindlasti kaasa minna mingite iganenud arusaamadega.

Mis puutub juuste tervisesse ja paksusesse, siis ma võiksin vabalt pooled oma juuksed mõnele ludupeaga teismelisele ära kinkida, mul on neid tõesti palju. Ei ole ka oma “kõrges vanuses” märganud, et juukseid kuidagi vähemaks oleks jäänud. Kasvavad nad ka väga kiiresti, nii et otsad on alati korralikult lõigatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 10:34; 26.03 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest pikad juuksed lihtsalt…on. Need kasvavad ja kõik.
Tead, keegi ei pane su soengukatsetusi tähele. Ole edasi, ega sest midagi hullu ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 10:17; 25.03 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest pikad juuksed lihtsalt…on. Need kasvavad ja kõik.
Tead, keegi ei pane su soengukatsetusi tähele. Ole edasi, ega sest midagi hullu ole.

Ja lühikesed juuksed ei kasva??? Vägisi tekib tunne, et siin on rääkimas mingi hilisteismeline, kes põeb sügavat kompleksi oma õhukeste juuste pärast. Mulle on täiesti arusaamatu miks peaks üks täiskasvanud inimene sellist juustepolitseinikku mängima ja dikteerima mis sobib ja mis mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 10:34; 26.03 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest pikad juuksed lihtsalt…on. Need kasvavad ja kõik.
Tead, keegi ei pane su soengukatsetusi tähele. Ole edasi, ega sest midagi hullu ole.

Ja lühikesed juuksed ei kasva??? Vägisi tekib tunne, et siin on rääkimas mingi hilisteismeline, kes põeb sügavat kompleksi oma õhukeste juuste pärast. Mulle on täiesti arusaamatu miks peaks üks täiskasvanud inimene sellist juustepolitseinikku mängima ja dikteerima mis sobib ja mis mitte.

Ma arvan, et pigem võtab siin sõna mõni keskealine (no just selline 40 tuuris), kellel endal on kehvad juuksed ja on sunnitud need lühikeseks lõikama. Ja siis lohutab end sellega, et niikuinii lähevad kõigil juuksed sellises raugavanuses koledaks…
Aga teemasse: mina arvan nii, et kõik oleneb ikkagi sellest mis ininesele sobib. Kas on kitsas nägu või täiskuu-nägu, pikk kõhn kael või olematu kael, ise pisike või pikk kolge jne. Ja juuksematerjalist muidugi.
Mul endal on ka jube kehvad juuksed ja kadestan hea karvakasvuga inimesi. Kui ikka juuksed on ilusad, paksud, terved, milleks neid siis lihtsalt sellepärast ära lõigata, et keegi kuskil teatas, et 40-aastasele “muldvanale” enam ei sobi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis puudutab Kaja kallast, nagu alguses toodud, siis usun, et tal olid ilsmelt ka a20aastaselt sellised juuksed. Ta natuke noor veel, e t “vanadusest” juuksed koledaks muutuksid (palju hullem on mu meelest Ojuland, aga temal ilsmelt ka terve elu sellised udusuled olnud).

Kusjuures kui ma ise vaatan neid, kellel on lühemad juuksed, just vanemad inimesed, siis kurvaks teebki see, et ega nad ju tegelikutl viitsi neid juukseid igal hommikul sättida ja lõpuks ongis elline äravajunud soeng. Kurb kohe vaadata.

Mul endal on olnud just noroemana korduvalt lühikesi soenguid ja alati olen välja kasvatanud peale poolt aastat, sest hommikune mässamine on nii tülikaks osutunud 🙂

Sellien lõuani lõikus minu puhul näiteks ei toimigi just seetõttu,e t mul on pulksirged juuksed (tihti lausa küsitakse, kas sirgendan neid igal hommikul) ja kui oleksijd sellised lõuani/õlgadeni,s iis nad hoiavadki pulksirgelt ilma mingi kujuta, kui ma neid ise ei kooluta ja säti kuskile suunas. Ühesõõnaga, näeksin välja nagu Kaljulaid enne oma praegust kohutavat soengut. Rääkides nätiek sjust presidendist, siis minu arust temal ongi just sellised õhukesed ja kohevuseta juukse,d mida võiks pikemaks kasvatada, et sisi kuidagi krunni sättida. J ajust selliste vaatepiltide pärast ei kiirusta lühemaks lõikamisega.

Ps kes siin arvab, et avenamtel inimestel on automaatselt kehvad juuksed – siis palju ikka sõõltub stardipositsioonist. Kui ikka noorena on olnud terved, paksud juuksed, siis 40aastaselt on nad üldiselt veel sama terved, kui ise pole ära rikkunud, võibolla alles 60aastaselt on märgata mingit erinevust, elujõu puudumist. Ja need, kellel juba 40set on juuksed ludid, neil ilsmelt olid ka 20selt kehvad juuksed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:12; 26.03 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi oleks mul juuksed nagu Kaljulaidil:))) Need ju nii ilusad, nagu lastel. Aga mul sellised kahused, lühikesena üldse ei sobi. Praegu 44 ja pats veel ikka pikemat sorti, niimoodi vajuvad sirgeks ja on hoidmine parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel lõigati vanasti mehele minnes juuksed ära enne tanutamist, mitte vanuse järgi. Lühikesed juuksed on praktilised. Abielunaisel on tähtsamat teha, kui juukseid hooldada ja sättida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud terve elu kehvad juuksed, nii et soengutest mina rääkida ei saa. On nagu on ja kuna see on probleem, siis ma ennast selles vallas võrdlusesse ei panegi. Et kellel kui paksud ja mis soengud jne. Katsun kuidagi olla, et midagi peas natuke oleks. Ka omamoodi haigus, kui juukseid on vähe ja need on nirud ja ülirasvased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 09:05; 17.04 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksed on inimesele sündides kaasas antud, kellele millised ja kellel kui palju on nendega vedanud, ise neid teiseks muuta ei saa. Geenid ja terviseprobleemid lisaks. Kellel on paksud ja ilusad antud, on selles vallas vedanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 09:05; 17.04 08:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis küpsema naisterahva soeng

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.