Esileht Ilu ja tervis Kupud

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kupud

Postitas:

Oli saade, kus reklaamiti massazikuppe. Tegevat naha pringimaks, annab toonust, ja vähendab rasva. St ümbermõõtu. Testija saates rääkis ümbermõõdu vähenemisest. Uskuda või mitte?
Nüüd on nii, et ma tahaks saada küll kõhu piirkonda rohkem toonusesse ja pekki vähemaks.
Ka tagumikku. Nahka toonusesse aga mitte sealt cm-d vähendada.
Kas kupud vähendavad tõesti pekki?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli saade, kus reklaamiti massazikuppe. Tegevat naha pringimaks, annab toonust, ja vähendab rasva. St ümbermõõtu. Testija saates rääkis ümbermõõdu vähenemisest. Uskuda või mitte?

Nüüd on nii, et ma tahaks saada küll kõhu piirkonda rohkem toonusesse ja pekki vähemaks.

Ka tagumikku. Nahka toonusesse aga mitte sealt cm-d vähendada.

Kas kupud vähendavad tõesti pekki?

Ei vähenda, vaid ergutavad vereringet, lümfisüsteemi tööd ja kokku ainevahetust. Nende paranemisel kaasnevad reklaamis toodud meeldivad tulemused. Nende tulemuste edukuse aste sõltub konkreetsest inimesest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka kuulda kogemustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nähtavaid tulemusi pole, aga olen ka üsna laisk kuputaja, 1-2 korda nädalas töötlen reisi ja tuharaid. Ma usun, et vereringele teeb head, sest pärast protseduuri on jalad pikalt punased ja soojad. Mul ülekaalu eriti pole (normaalkaalu ülemisel piiril), aga tsellu on väga nähtav ja seepärast võtsin ette. Vähemalt ei lähe asi hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin otsinguga teema. 🙂
Mind huvitaks samuti, kuidas kuppude toime on? Kas mõjuvad nii nagu lubatud? Ehk siis, kas nahk on pringim, tsellu väheneb ja nägu särab? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin otsinguga teema. ????

Mind huvitaks samuti, kuidas kuppude toime on? Kas mõjuvad nii nagu lubatud? Ehk siis, kas nahk on pringim, tsellu väheneb ja nägu särab? ????

Tselluliidi puhul aitavad küll väga hästi, kui järjepidevalt teha. (Aga ei ole meeldiv protseduur)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga kole kõht, lisaks pekile on nahk mügarlik ja koledate venitusarmidega. Olen ka kuputanud vahelduva eduga ja no ümbermõõt küll vähenenud pole, aga pisut siledamaks on nahk nagu muutunud. Võimalik muidugi ka see, et ma lihtsalt tahan ise seda väga uskuda 😀
Näokupp on ka olemas, aga nägu masseerin kätega. Näo kohta on küll inimesed mulle öelnud, et ma pidavat lausa särama….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kupud