Esileht Pereelu ja suhted Kurb, et mehed ei kingi mulle kunagi midagi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Kurb, et mehed ei kingi mulle kunagi midagi

Postitas:

Kuidas on teil juhtunud, et mehed midagi kingivad või püüavad muljet avaldada, välja teha näiteks? Rääkige lugusid. Tahaks ka osata niimoodi elada. 🙁 Ma ei räägi siin OnlyFansist. Kas ostate endale ise näiteks uue telefoni või ei pea teatavaid oste tegema, sest mees kingib?

Mina olen siiani suhetes olnud see, kelle raha kulub rohkem, sest mina olen see kindla sissetulekuga tööloom ja mehed on olnud sellised, kes tegelevad kaunite kunstidega. Pikapeale olen ikka mina see, kes panustab rohkem kodutöödesse ja minu raha kulub ka rohkem, sest ma olen säästlik ja ei kuluta üle enda võimete, aga mehed ei oska majandada. Olen praegu üksi ja mul on palju parem, saan endale rohkem lubada, koguda ja ei pea kedagi teenindama.

Tahaks ka, et mehed minu pärast nahast välja poeks, aga kuidas see üldse juhtub? Ma olen üldiselt püüdnud leppida sellega, et ma pole lihtsalt nii ilus ja rikas, et mehi ligi meelitada ja lootsin, et kui olen igat muud moodi tubli, siis ikka on suhte- ja pereõnne ka. Nüüd olen õppinud, et sellest ei piisa ja elu tuleb lihtsalt nautida ja kulutada enda peale. See, kui keskkonnahoidlikult ma olen elanud ja kui palju tarbimata jätnud ei huvita kedagi. Kui ennast poputada ja esikohale seada, siis ehk on lootust, et mehed ka poputavad. Milline on teie kogemus?

 

+36
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

sa oled ju libateemade tootja. sa võiks jumalat karta kui niipalju pettust toodad.

+4
-35
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 19:34; 20.01 15:36;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kuidas on teil juhtunud, et mehed midagi kingivad või püüavad muljet avaldada, välja teha näiteks? Rääkige lugusid. Tahaks ka osata niimoodi elada. ???? Ma ei räägi siin OnlyFansist. Kas ostate endale ise näiteks uue telefoni või ei pea teatavaid oste tegema, sest mees kingib?

Mina olen siiani suhetes olnud see, kelle raha kulub rohkem, sest mina olen see kindla sissetulekuga tööloom ja mehed on olnud sellised, kes tegelevad kaunite kunstidega. Pikapeale olen ikka mina see, kes panustab rohkem kodutöödesse ja minu raha kulub ka rohkem, sest ma olen säästlik ja ei kuluta üle enda võimete, aga mehed ei oska majandada. Olen praegu üksi ja mul on palju parem, saan endale rohkem lubada, koguda ja ei pea kedagi teenindama.

Tahaks ka, et mehed minu pärast nahast välja poeks, aga kuidas see üldse juhtub? Ma olen üldiselt püüdnud leppida sellega, et ma pole lihtsalt nii ilus ja rikas, et mehi ligi meelitada ja lootsin, et kui olen igat muud moodi tubli, siis ikka on suhte- ja pereõnne ka. Nüüd olen õppinud, et sellest ei piisa ja elu tuleb lihtsalt nautida ja kulutada enda peale. See, kui keskkonnahoidlikult ma olen elanud ja kui palju tarbimata jätnud ei huvita kedagi. Kui ennast poputada ja esikohale seada, siis ehk on lootust, et mehed ka poputavad. Milline on teie kogemus?

Täiesti tore teema. Minul on olnud küll elus üksjagu austajaid (ka perekond), aga ükski austaja pole läinud kunagi kuigi suurejooneliseks. No et reisid, kallid kingitused või muu selline materiaalne kraam. Looda sa. Ainult igavene armastus 🙂

+40
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.01 19:41; 19.01 20:20; 19.01 20:48; 19.01 21:58; 20.01 11:12; 20.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on teil juhtunud, et mehed midagi kingivad või püüavad muljet avaldada, välja teha näiteks? Rääkige lugusid. Tahaks ka osata niimoodi elada. ???? Ma ei räägi siin OnlyFansist. Kas ostate endale ise näiteks uue telefoni või ei pea teatavaid oste tegema, sest mees kingib?

Mina olen siiani suhetes olnud see, kelle raha kulub rohkem, sest mina olen see kindla sissetulekuga tööloom ja mehed on olnud sellised, kes tegelevad kaunite kunstidega. Pikapeale olen ikka mina see, kes panustab rohkem kodutöödesse ja minu raha kulub ka rohkem, sest ma olen säästlik ja ei kuluta üle enda võimete, aga mehed ei oska majandada. Olen praegu üksi ja mul on palju parem, saan endale rohkem lubada, koguda ja ei pea kedagi teenindama.

Tahaks ka, et mehed minu pärast nahast välja poeks, aga kuidas see üldse juhtub? Ma olen üldiselt püüdnud leppida sellega, et ma pole lihtsalt nii ilus ja rikas, et mehi ligi meelitada ja lootsin, et kui olen igat muud moodi tubli, siis ikka on suhte- ja pereõnne ka. Nüüd olen õppinud, et sellest ei piisa ja elu tuleb lihtsalt nautida ja kulutada enda peale. See, kui keskkonnahoidlikult ma olen elanud ja kui palju tarbimata jätnud ei huvita kahjuks kedagi. Kui ennast poputada ja esikohale seada, siis ehk on lootust, et mehed ka poputavad.

Minul ei ole vajadust, et mees mulle telefoni kingiks. Ostan sellised asjad ise, tegelikult ostame mõlemad tarbeasju vähe.  Oluline on, et mees teeniks piisavalt, et me ühiselt oma peret ülal pidada saame. Kinke teeme teineteisele pulma aastapäevaks ja sünnipäeval. Lilli kingib niisama. Sa vist pigem otsid sponsorit?

+19
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 19:45; 19.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees on ostnud ise mulle ainult matkariideid ja muid matkaga seonduvaid asju. Mõned üksikud spordiriided ka, aga olen palunud, et ta neid enam ei ostaks. Asjad mis mulle meeldivad ma ostan ikka ise. Lilli kingib kuus korra ja see on armas. Ma ei tahagi, et ta mulle kallimaid asju ostaks.

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ju vastad ise oma küsimusele. Kaunite kunstidega tegelevad mehed, kui nad pole just ülihea ärivaistuga või paduandekad, ongi vaesed. Erandeid on vähe. Ja kui sa veel ise neid ülal pead, siis on su küsimused täiesti arusaamatud. Võtad ilma kindla sissetulekuta kunstiinimese endale koju ja imestad, miks ta sulle midagi ei kingi? Tõesti?
Leia mõni teist tüüpi mees ja muutuvad ka su suhted.
Kunstiinimene võib olla tore, pühendab sulle laulukese või maalib portree, aga sellest pole kasu arvete maksmisel või endale millegi lubamisel. Veel hullem, kui pead boheemlast vastu tahtmist ülal pidama.
Saada kuu peale sellised mehed- kui inimene on andekas, ajab ta ka kunstiga raha kokku. Kui pole, siis valigu teine töö.

+29
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mulle on mehed päris mitu last kinkinud. Telefonid tulevad ja lähevad aga lapsed jäävad.

+21
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumba sa siis tahad, meest või asju. Kui asju siis unusta mees, võtad 20 aastat vanema “mehe”, kellel oma rahaga midagi tarka peale pole hakata ja õiget naist tal ka pole. Sellele meele järele oled, saad oma telefoni ja muud asjad.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 20:19; 19.01 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et teemaalgataja räägib kingitusest kui sellisest, tähelepanust, üllatustest või et mees teeks ise ettepaneku, et ostame sulle midagi.
Käod siin nii üleolevad, et ah, ma ostan endale ise lilli ja telefone.
Romantikat enam üldse ei väärtustata.

+26
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.01 19:41; 19.01 20:20; 19.01 20:48; 19.01 21:58; 20.01 11:12; 20.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks peab ikka selgeks tegema, et sa tahad kingitusi ja sulle meeldivad need ja oled ka ise valmis suurejoonelisi elamusi ja kingitusi tegema.

Samas pea meeles, et mõni võib kingituse eest midagi vastu tahta, mis sulle ei sobi …st kingitus ei pruugi alati puhtast südamest tulla.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koguaeg on millegipärast kingitud, luuletusi on lausa kolm meest kirjutanud, üks kooliajal ja kaks täiskasvanueas. Erilisi puid, taimi ja pottides lilli on kingitud, kopterilend ja reis, raamatuid ja ehteid, maal on kingitud. Palju on ka muud kingitud, kusjuures ma ei ole mingi eriline kaunitar, aga nimekirja meelde tuletades olen palju tähelepanu saanud. Need ei ole olnud niivõrd niisama asjad kuivõrd erilised kingitused, kui on ehe, siis kusagil spetsiaalselt mulle tehtud või hoolega valitud. Ma olen rõhutanud, et lihtsalt niisama asjad ja lõikelilled mulle ei meeldi, mis suvaliselt kaasa haaratakse, seetõttu niisama poekingi peale olen õlgu kehitanud, tänanud muidugi, aga paljud ostetud vidinad on odavad, isegi kui nende eest palju makstakse. Kui inimene ei näe muud vaeva peale maksmise, siis on see odav, mitte eriline. Erilise kingitusena mulle meenub kuidas mu kihlatu tegi pangatseki moodi lehe ja kirjutas sinna peale andmed enda nime ja muud armsad andmed, tsekil oli miljon kallistust, musi ja armastust miljoniks aastaks.

+7
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 20:23; 19.01 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et teemaalgataja räägib kingitusest kui sellisest, tähelepanust, üllatustest või et mees teeks ise ettepaneku, et ostame sulle midagi.

Käod siin nii üleolevad, et ah, ma ostan endale ise lilli ja telefone.

Romantikat enam üldse ei väärtustata.

Asjad ei ole ju ometigi romantika!

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 20:19; 19.01 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on teil juhtunud, et mehed midagi kingivad või püüavad muljet avaldada, välja teha näiteks? Rääkige lugusid. Tahaks ka osata niimoodi elada. ???? Ma ei räägi siin OnlyFansist. Kas ostate endale ise näiteks uue telefoni või ei pea teatavaid oste tegema, sest mees kingib?

Mina olen siiani suhetes olnud see, kelle raha kulub rohkem, sest mina olen see kindla sissetulekuga tööloom ja mehed on olnud sellised, kes tegelevad kaunite kunstidega. Pikapeale olen ikka mina see, kes panustab rohkem kodutöödesse ja minu raha kulub ka rohkem, sest ma olen säästlik ja ei kuluta üle enda võimete, aga mehed ei oska majandada. Olen praegu üksi ja mul on palju parem, saan endale rohkem lubada, koguda ja ei pea kedagi teenindama.

Tahaks ka, et mehed minu pärast nahast välja poeks, aga kuidas see üldse juhtub? Ma olen üldiselt püüdnud leppida sellega, et ma pole lihtsalt nii ilus ja rikas, et mehi ligi meelitada ja lootsin, et kui olen igat muud moodi tubli, siis ikka on suhte- ja pereõnne ka. Nüüd olen õppinud, et sellest ei piisa ja elu tuleb lihtsalt nautida ja kulutada enda peale. See, kui keskkonnahoidlikult ma olen elanud ja kui palju tarbimata jätnud ei huvita kedagi. Kui ennast poputada ja esikohale seada, siis ehk on lootust, et mehed ka poputavad. Milline on teie kogemus?

Räägi sellega, kes sulle need mittesobivad mehed väljavalib ja kooselama sunnib.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees kinkis armununa mulle väga kauni rätiku, rohkem ta mulle peale lillede ja šokolaadi sünnipäeval, emadepäeval ja naistepäeval kinkinud ei ole. Aga õigupoolest ei ole ma ka väga vajanud seda. Reisid ja mobiilid olen kõik ise ostnud, autod ka. Aga ma tõesti ei armasta seda, kui mulle valitakse esju enda maitse järgi ja minult ei küsita, seega parem ka, et ta midagi ei kingi. Lilled ja šokolaad on kindla peale minek. Minu jaoks on romantika ikkagi mingi ühine tegevus ja jutt, mitte asi.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 20:30; 26.01 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ei ole midagi kingiväärset vastu pakkuda. Millest see tuleb tead ise kõige paremini.

Igaühele ei kingitagi.

+2
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees telefoni kinkis tõesti. Meil üldiselt on nii, et minu kooneri hing ei luba eriti korralike asju osta, lepin odavamatega. Mees ostab vähem aga maksab kvaliteedi eest – nii ongi kallimad asjad mis mul on, mehe ostetud. (Kuigi ma tegelikult polegi aru saanud, mille poolest see minu kallis telefon parem on kui odavad…) Samas pigem on mehe ostetud asjad siiki praktilised, eriti romantilist kinkimist meil ei ole. Ju ma ka ei oska vastavalt käituda.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mulle on mehed päris mitu last kinkinud. Telefonid tulevad ja lähevad aga lapsed jäävad.

Kohutav mõtteviis.

+15
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et teemaalgataja räägib kingitusest kui sellisest, tähelepanust, üllatustest või et mees teeks ise ettepaneku, et ostame sulle midagi.

Käod siin nii üleolevad, et ah, ma ostan endale ise lilli ja telefone.

Romantikat enam üldse ei väärtustata.

Tohoh

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees on mulle reise kinkinud küll, kunagi, kui mul oli vähem raha ja ma ei tahtnud seda reisimisele nii meeleldi kulutada. eks kui tahad kaasat kaasa, siis peab välja tegema 🙂 (ei käskinud ega palunud välja teha, pigem isegi tundsin ebamugavalt ja olen hiljem reisidel ise rohkem maksnud, mu pooleks võinuks need reisid olemata olla ka, aga kui teine pool lubada saab, siis why not)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et teemaalgataja räägib kingitusest kui sellisest, tähelepanust, üllatustest või et mees teeks ise ettepaneku, et ostame sulle midagi.

Käod siin nii üleolevad, et ah, ma ostan endale ise lilli ja telefone.

Romantikat enam üldse ei väärtustata.

Mina kirjutasin, et mu mees toob mulle niisama lilli, aga telefoni ostan tõesti ise. Meie teeme romantikat palju, tähistame iga kuu oma pulmapäeva näiteks, valime kordamööda restoranid, spaad või mõisad, kus tähistada. Pulma-aastapäevade korraldused on täitsa suurejoonelised üllatused ja samuti kordamööda.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 19:45; 19.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alati rõhutanud, et lihtsalt niisama asjad ja lõikelilled mulle ei meeldi, seetõttu niisama poekingi peale olen õlgu kehitanud,

Vot-vot-vot, selline peab olema, kuuled, teemaalgataja. Tuleb välja pressida, siis saab. Sina ootad tähelepanu ja arvad, et teised seda saavad. Aga tegelikult need teised lihtsalt käsivad endale midagi kinkida.
Ma olen seda väga palju elus näinud. Mul oli üks sõbranna, kes murdis mehed tavaliselt jõuga maha, kui need piisavalt purjus olid. Pärast kiitles aasta otsa, kuidas see mees teda taga ajas. Seesama sõbranna, aga ka mitmed teised, just nimelt sisuliselt käskisid kingitused välja. Igal oma meetod. Kui oli kätte saadud poiss-sõber, siis sellele tehti niisugust trianglit ja terrorit, et mehike võttis sms-laenu ja ostis just selle kasuka ja selle sõrmuse, ilma milleta ei maksnud näole andagi. Taas sai proua tükk aega kiidelda selle kingitusega. Kui suhted otsa said, olid naisterahvad iga kord natuke rikkamad. Ja mitte tühja-tähja, vaid ikka kallite asjade poolest.
Ausõna, nii oli. Nüüd nähtub, et see käib tänapäevani nii. Pole midagi uut päikese all lihtsalt.

Nii et mina olin oma romantikutega täitsa rahul ja kogu see materiaalne tsirkus oma pealiskaudsuse ja vägivallaga ei läinud mulle vähimatki korda. Ole sina ka rahul, teemaalgataja, kõik on hästi. Ilmselt ei ole sina ka mingi raha tagaajaja ja ma arvan, et sa oled nii öelda minu inimene.

+15
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.01 19:41; 19.01 20:20; 19.01 20:48; 19.01 21:58; 20.01 11:12; 20.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen seda väga palju elus näinud. Mul oli üks sõbranna, kes murdis mehed tavaliselt jõuga maha, kui need piisavalt purjus olid. Pärast kiitles aasta otsa, kuidas see mees teda taga ajas. Seesama sõbranna, aga ka mitmed teised, just nimelt sisuliselt käskisid kingitused välja. Igal oma meetod. Kui oli kätte saadud poiss-sõber, siis sellele tehti niisugust trianglit ja terrorit, et mehike võttis sms-laenu ja ostis just selle kasuka ja selle sõrmuse, ilma milleta ei maksnud näole andagi. Taas sai proua tükk aega kiidelda selle kingitusega. Kui suhted otsa said, olid naisterahvad iga kord natuke rikkamad. Ja mitte tühja-tähja, vaid ikka kallite asjade poolest. Ausõna, nii oli. Nüüd nähtub, et see käib tänapäevani nii. Pole midagi uut päikese all lihtsalt.

Endal ei ole imelik niisuguseid sõbrannasid omada? Ma küll ei kujutaks ette, et ma peaks enda sõbrannaks sellise käitumise ja mõtteviisiga inimesi.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui asju siis unusta mees, võtad 20 aastat vanema “mehe”, kellel oma rahaga midagi tarka peale pole hakata ja õiget naist tal ka pole.

Hea plaan, aga kui oled juba 40+, siis on sellised mehed juba pensionärid, kellel üldse raha pole. Mõni üksik rikkur on, aga neil siis juba kahekümnesed kullakaevajad ümber. Seega tuleb siis kiiresti tegutseda.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ei ole imelik niisuguseid sõbrannasid omada? Ma küll ei kujutaks ette, et ma peaks enda sõbrannaks sellise käitumise ja mõtteviisiga inimesi.

Sul on õigus, tänaseks me enam ammu sõbrannad ei ole. Muidu olime ühes külas kasvanud ja ühes klassis käinud, nii et lapsest saati koos olnud. Meil oli ühiseid huvisid ka, olime mõlemad kirjandushuvilised ja käisime ka ülikoolis üht ja sama ala õppimas. Mõnda aega olime kolleegidki. Tema trikid meesterahvastega selgusid mulle ikka pikkamööda ja tasapisi, ega ma temaga koos ei elanud. Nüüdseks aastaid juba pole suhelnud.
Sa ära otsusta nii pealiskaudselt.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.01 19:41; 19.01 20:20; 19.01 20:48; 19.01 21:58; 20.01 11:12; 20.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed on mulle välja tegema tikkunud kogu aeg, aga päris noorena ma reeglina ei lasknud seda teha – mul oli tunne, et jään neile siis justkui võlgu. Kui hiljem ise raha teenima hakkasin ja veel õppivatele sõpradele aeg-ajalt välja tegin, siis sain aru, et väljategemine on tihtipeale tõesti puhas andmisrõõm ja sestpeale lasen südamerahus endale välja teha. Niisama lõunaid-veiniklaase teevad sageli välja lihtsalt sõbrad, austajad on muidugi välja käristanud ka reise, hotellide presidendisviite ja muud üsna kulukat, lõbusat, aga samas fantaasiavaest. Kõige südamesseminevamad kingitused on tulnud siiski täiesti tasuta – koiduaegne kontsert vanalinna katusel, võilillest sõrmus Põlvamaa aasal, üks pühendus mulle olulises teoses. Ja oma elu olen sidunud viimaks üldse mehega, kes lilligi toob vaid 2-3 korda aastas, aga näitab oma hoolimist nii sõnades kui tegudes igapäevaselt. Sünnipäeva- ja jõulukingituste osas küsib nõu, mida kinkida ja on tõepoolest seetõttu kinkinud muuhulgas korra ka telefoni.

Kõige ägedamaid kingitusi aga teeb mulle üldse üks sõbranna – ta on ise andekas kunstnik, korraliku sissetulekuga, lendab pidevalt mööda maailma ringi ja toob tihtipeale mulle mõne laheda ehte, vöö, salli, kindapaari vms. Ükski mees pole mu maitset nii hästi ära tabanud kui tema.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 22:34; 20.01 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees vahest ikka veel üritab- 15 aastat koos juba olnud. Võiks ju juba aimata. Aga ta enamasti paneb puusse kingiga. Samas jõuludeks kinkis parfüümi, mis mulle nüüd hakkab omaseks saama. Võibolla alguses tundus väga võõras lõhn, kuna vahepeal mul polnud aastaid ühtegi parfüümi. Ja üldiselt meil ühine raha ja kallimad asjad tuleb läbi rääkida.

Kuigi. Auto ostsin ise. Marssisin peale tööd panka- võtsin 8000€ laenu ja teistpidi jalutasin autoaeda kott sularahast punnis. Mees siiani naerab südamest selle tembu üle.

Aga teemasse, mäletan mul oli slaavlannast töökaaslane aastaid tagasi, kui töötasin jaekaupluses veel klienditeenindajana. Ta nägi Reservedis ühte lillelist kleiti. Ja saatis selle kleidi pildi mitmele noormehele. Igatahes õhtul, kui me hakkasime vahetust lõpetama oli temal kotis kaks kleiti ja kimp tulipunaseid roose 🙂 🙂 🙂

 

 

 

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saavutada seda, et et mehed üle kuldaks ja kuu taevast alla tooks. Hea küsimus. Mina olen näinud kahte varianti, et mõnel inimesel joppab kohe alguses mehega, et armastus ja siis tulevad rahad ja edu järgi. Ja teine variant on see, et naine peabki enda põhitööks pidama enda eest hoolitsemist ja siis otsima omale rikast meest, kes siis mõnuleda laseks raha aupaistel.

Võib olla on variante veel, ei ole süvenenud. Ise olen tavaline naine , mehe sain ka täitsa tavalise keskmise mehe. Raha teenime ka võrdselt ja mingit nunnutamist ja kingitustega ülekuldamist pole.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisama lõunaid-veiniklaase teevad sageli välja lihtsalt sõbrad, austajad on muidugi välja käristanud ka reise, hotellide presidendisviite ja muud üsna kulukat, lõbusat, aga samas fantaasiavaest.

Kas need austajad on mehed, kellega sa seksid, teil on suhe? Või võõras mees astub ligi, kiidab ilusaid silmi ja käristab sulle reisi välja? Üksi? Koos temaga?
Üritan lihtsalt defineerida, kes on austaja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alati rõhutanud, et lihtsalt niisama asjad ja lõikelilled mulle ei meeldi, seetõttu niisama poekingi peale olen õlgu kehitanud,

Vot-vot-vot, selline peab olema, kuuled, teemaalgataja. Tuleb välja pressida, siis saab. Sina ootad tähelepanu ja arvad, et teised seda saavad. Aga tegelikult need teised lihtsalt käsivad endale midagi kinkida.

Tegelikult on kahju inimestest kellele ei ole midagi kingitud, kuid elukogemuse järgi olen aru saanud, et sellistel puhkudel tuleb tihti peeglisse vaadata ja mõelda, et miks sinuga ei taheta aega veeta ja sind rõõmustada? Viletsa iseloomuga inimesele, kes ainult enda peale mõtleb, ei tahagi keegi midagi kinkida. Hästi palju on kinni tänamatus ja ülinõudlikus iseloomus.

Nii lihtne on suvalist asja marketist kaasa haarata, aga kui veidigi pingutada ja mõelda, mis teisele poole meeldib, siis võib üllatusest suur rõõm olla. Vahel ei olegi rohkem vaja, kui hommikul panna pakike lemmikpähklite või magusaga üleriiete taskusse. Vaja on lihtsalt öelda või märku anda, et keegi mõtleb su peale ja hoolib sinust.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 20:23; 19.01 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata järgi, mis on viis armastuse keelt. Selle teooria järgi on kõigil üks primaarne ja üks sekundaarne armastuse keel 5 hulgast – kingituste tegemine, kvaliteetaja veetmine, teenete tegemine (st abistamine), kaaslase tunnustamine ja armastuse väljendamine füüsiliselt. St et kui kellegi armastuse keel on kingituste tegemine, siis nii ta oma tundeid ka väljendab. Tundub, et sinu armastuse keel on samuti kingitused, sest neist oled oma suhetes puudust tundnud, aga sinu kaaslastel on olnud teised armastuse keeled.

Üks mu sõbranna läks lahku pikaajalisest kaaslasest, hiljem kurtis, et mees oli nii tundetu tema vastu olnud, ei teinud kingitusi ega öelnud ilusaid sõnu, aga teisi naisi kantakse kui kätel. Mees oli samas selline, kes kodus ainuisikuliselt koristas ja pesu pesi, ilmselgelt ei olnud tema armastuse keeleks kingitused ega sõnad, vaid teod, aga seda naine ei märganud.

Seega ma ei keskenduks suhtes ainult sellele, kas kingitusi tehakse või mitte

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 00:03; 20.01 13:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Kurb, et mehed ei kingi mulle kunagi midagi