Esileht Pereelu ja suhted kurb jõuluõhtu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: kurb jõuluõhtu

Postitas:

mees oskas jälle teha midagi sellist, mida ta lubas et ei tee. kuigi oleksin tahtnud sellest üle olla, tõusid pisarad ikkagi silma ja haavusin.

tuju on rikutud ja lapsed kurvad.

kadestan teid kõiki, kes te rõõmsasti jõululaua taga istute ja mees teid halvustamiseks, kiusu pärast või hoolimatusest ei solva ja haiget ei tee.

+15
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 17:14; 24.12 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees lubas et ei joo täna täis? Võid mind kadestada küll, sest olen kassiga kahekesi ja vaatame telekat, jõululaudagi pole.

+40
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma jätsin sellise mehe maha. Nüüd olen rõõmsalt ja rahulikult koos lapse ja kassiga kodus, hapukapsas podiseb pliidil, jõulupart on ahjus, kass lööb nurru ja laps laulab mängides omaette jõululaule, kuusk on ehitud, hommikul olid meil kingitused kuuse all jne.

Ja ma mõtlesin täna ühe korra sellele, et küll on hea, kui ei ole kedagi jõulurahu rikkumas. Saame endale ise teha mõnusa jõuluõhtu ja ei pea kartma, et see iga hetk kildudeks puruneb.

Kui sul on mehega sageli sellist asja, et nutt tuleb peale, siis soovitan mõelda lahkumisele.

Jõule on veel paar päeva ees, ehk kaks järgmist on paremad. Pai sulle.

+64
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 17:45; 26.12 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma jätsin sellise mehe maha. Nüüd olen rõõmsalt ja rahulikult koos lapse ja kassiga kodus, hapukapsas podiseb pliidil, jõulupart on ahjus, kass lööb nurru ja laps laulab mängides omaette jõululaule, kuusk on ehitud, hommikul olid meil kingitused kuuse all jne.

Ja ma mõtlesin täna ühe korra sellele, et küll on hea, kui ei ole kedagi jõulurahu rikkumas. Saame endale ise teha mõnusa jõuluõhtu ja ei pea kartma, et see iga hetk kildudeks puruneb.

Kui sul on mehega sageli sellist asja, et nutt tuleb peale, siis soovitan mõelda lahkumisele.

Jõule on veel paar päeva ees, ehk kaks järgmist on paremad. Pai sulle.

aitäh lohutamast!

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 17:14; 24.12 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees oskas jälle teha midagi sellist, mida ta lubas et ei tee. kuigi oleksin tahtnud sellest üle olla, tõusid pisarad ikkagi silma ja haavusin.

tuju on rikutud ja lapsed kurvad.

kadestan teid kõiki, kes te rõõmsasti jõululaua taga istute ja mees teid halvustamiseks, kiusu pärast või hoolimatusest ei solva ja haiget ei tee.

Tori kandist vä?

+6
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees läks vallalise sõbra poole jõuluõhtut tähistama üldse. Meil oli lastega päris tore. Päeval käisime ka surnuaias ja vanaema pool. Ma ei viitsi isegi vinguda,eks ise teab. Minul oli ilus päev.

+15
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama nagu eelnevatel. Polegi meest. Olen üksi, kassidega ja vaatan filmi. Jõululauda ka pole, sõin omaette kapsast ja praadi. Peret ka ei näe nendel pühadel. Üritan üksindust ja nukrust leevendada toredate filmide ja muu eskapismiga.

Mõni võib vaid unistada, et tal mees oleks. Aga eks pisaraid ja haavumist tekitav mees on hullem kui mehe puudumine.

+31
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti üksi kodus aga kassi asemel on mul koer 🙂

Jõululauda ei teinud. Sõin eilset ahjulõhe õhtusöögiks.

Ei tule pähegi kedagi kadestada, mul täpselt selline õhtu, nagu ise soovisin.

 

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka koeraga kahekesi, mees on tööl.
Sõin ka eilseid ülejääke ja täitsa ükskõik.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 22:11; 25.12 16:44; 28.12 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapse isa, kellega enam koos ei ela juba aastaid, “unustas” täna lapsele häid pühi soovida. See oligi ette teada, et ei soovi, sest “unustas” ju ka lapse sünnipäeva, mis kevadel oli ja helistas nädala hiljem. Loomulikult pole me selle üle kurvad, aga mõtlikuks teeb küll, et mis mõne inimese ajudes toimub. Isegi lugupidamist ega elementaarset viisakust enam ei ole mõnedel. Samasugune oli selle mehe ema ehk lapse isapoolne vanaema, kes samuti “unustas” last meeles pidada.

+13
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 22:28; 25.12 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapse isa, kellega enam koos ei ela juba aastaid, “unustas” täna lapsele häid pühi soovida. See oligi ette teada, et ei soovi, sest “unustas” ju ka lapse sünnipäeva, mis kevadel oli ja helistas nädala hiljem. Loomulikult pole me selle üle kurvad, aga mõtlikuks teeb küll, et mis mõne inimese ajudes toimub. Isegi lugupidamist ega elementaarset viisakust enam ei ole mõnedel. Samasugune oli selle mehe ema ehk lapse isapoolne vanaema, kes samuti “unustas” last meeles pidada.

Uhhh, ootan, et kõik ette-taha ära tehakse. Kes sa oled ja sinu laps, et teid kummardama peaks? Ise ei oska telefoni võtta ja pühi häid soovida? Elatist saate? seda enam peate oma aktiivsust ja tänu ilmutama.

+9
-46
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.12 22:40; 25.12 10:11; 25.12 10:46; 25.12 11:07; 25.12 16:31; 25.12 17:05; 25.12 17:10; 26.12 04:21; 26.12 05:07;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

mees oskas jälle teha midagi sellist, mida ta lubas et ei tee. kuigi oleksin tahtnud sellest üle olla, tõusid pisarad ikkagi silma ja haavusin.

tuju on rikutud ja lapsed kurvad.

kadestan teid kõiki, kes te rõõmsasti jõululaua taga istute ja mees teid halvustamiseks, kiusu pärast või hoolimatusest ei solva ja haiget ei tee.

Jäta maha! Kaua sa seda tohlakat talud ja Perekoolis teemasid oma sita mehe kohta vorpimas käid!?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapse isa, kellega enam koos ei ela juba aastaid, “unustas” täna lapsele häid pühi soovida. See oligi ette teada, et ei soovi, sest “unustas” ju ka lapse sünnipäeva, mis kevadel oli ja helistas nädala hiljem. Loomulikult pole me selle üle kurvad, aga mõtlikuks teeb küll, et mis mõne inimese ajudes toimub. Isegi lugupidamist ega elementaarset viisakust enam ei ole mõnedel. Samasugune oli selle mehe ema ehk lapse isapoolne vanaema, kes samuti “unustas” last meeles pidada.

Aga huvitav miks selliste tainapeadega lapsi tehakse. Kas selleks oli piisavalt hea? Milleks siis takkajärgi kiruda. Või mees “muutus”?

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga huvitav miks selliste tainapeadega lapsi tehakse. Kas selleks oli piisavalt hea? Milleks siis takkajärgi kiruda. Või mees “muutus”?

Oehh, kes siis sellist asja tohib küsida. Erilised kuningannad tahetakse ollakse. Tänulikkuse asemel võimutsen. Mõttetu ju.

+3
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.12 22:40; 25.12 10:11; 25.12 10:46; 25.12 11:07; 25.12 16:31; 25.12 17:05; 25.12 17:10; 26.12 04:21; 26.12 05:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabanda, aga miks lapsed kurvad on? Kas tõesti kaks täiskasvanut ei suuda ühes lauas nii  olla ilma, et sellest draama tuleb.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänulikkuse asemel võimutsen.

Elatise maksmisest on sul siiski natuke imelik arusaam. See ei ole raha selle eest, et eksnaine taldu lakuks või mingi asi, mille eest peab surmani tänulik olema, vaid raha su lapse kulude katteks. Mille maksmine on su kohustus, kui lapse oled juba saanud, mitte mingi vastutulek vms. Kui sellest ka aru ei saa, pole tõesti sellist isa lapsele vaja.

+35
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 10:30; 25.12 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elatise maksmisest on sul siiski natuke imelik arusaam. See ei ole raha selle eest, et eksnaine taldu lakuks või mingi asi, mille eest peab surmani tänulik olema, vaid raha su lapse kulude katteks. Mille maksmine on su kohustus, kui lapse oled juba saanud, mitte mingi vastutulek vms. Kui sellest ka aru ei saa, pole tõesti sellist isa lapsele vaja.

Tõsi ka või, kus sa seda võtad, et tänulik EI tohi olla.  Aga siis sa ootad telefonikõnet ju ka täiesti valelt isikult. Edaspidi oota sünnipäevaõnnitlusi ja häid pühi, asutuselt, kes sinu elu elab.

+2
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.12 22:40; 25.12 10:11; 25.12 10:46; 25.12 11:07; 25.12 16:31; 25.12 17:05; 25.12 17:10; 26.12 04:21; 26.12 05:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsi ka või, kus sa seda võtad, et tänulik EI tohi olla.  Aga siis sa ootad telefonikõnet ju ka täiesti valelt isikult. Edaspidi oota sünnipäevaõnnitlusi ja häid pühi, asutuselt, kes sinu elu elab.

Millest sina nüüd sonid. Mina ei ole teemaalgataja ja ei oota mingeid telefonikõnesid. Kas keegi soovib olla tänulik või mitte olla, on tema enda asi, sina siin korrutad, et jube tänulik peab olema. Samahästi võib öelda, et isa olgu tänulik, et ta lapsi kasvatatakse ja ise sellega tegelema ei pea.

+18
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 10:30; 25.12 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sina nüüd sonid. Mina ei ole teemaalgataja ja ei oota mingeid telefonikõnesid. Kas keegi soovib olla tänulik või mitte olla, on tema enda asi, sina siin korrutad, et jube tänulik peab olema. Samahästi võib öelda, et isa olgu tänulik, et ta lapsi kasvatatakse ja ise sellega tegelema ei pea.

Ma ei ole harjunud rääkima tite-keeles (sonime). Vastasin su kommentaarile. Muidugi peab saadu eest tänulik olema, ei ole omaasi. Vahet ei ole kumb kasvatab. Ka lapsi koos kasvatades oled ju teisele tänulik, kuidas siis teisiti saakski. Nii ei unune ka sünnipäevad! Väga lihtne reegel.

0
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.12 22:40; 25.12 10:11; 25.12 10:46; 25.12 11:07; 25.12 16:31; 25.12 17:05; 25.12 17:10; 26.12 04:21; 26.12 05:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sina nüüd sonid. Mina ei ole teemaalgataja ja ei oota mingeid telefonikõnesid. Kas keegi soovib olla tänulik või mitte olla, on tema enda asi, sina siin korrutad, et jube tänulik peab olema. Samahästi võib öelda, et isa olgu tänulik, et ta lapsi kasvatatakse ja ise sellega tegelema ei pea.

Ma ei ole harjunud rääkima tite-keeles (sonime). Vastasin su kommentaarile. Muidugi peab saadu eest tänulik olema, ei ole omaasi. Vahet ei ole kumb kasvatab. Ka lapsi koos kasvatades oled ju teisele tänulik, kuidas siis teisiti saakski. Nii ei unune ka sünnipäevad! Väga lihtne reegel.

Mida sa seletad siin? Mida sina sellest kõigest tead üldse?

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 22:28; 25.12 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapse isa, kellega enam koos ei ela juba aastaid, “unustas” täna lapsele häid pühi soovida. See oligi ette teada, et ei soovi, sest “unustas” ju ka lapse sünnipäeva, mis kevadel oli ja helistas nädala hiljem. Loomulikult pole me selle üle kurvad, aga mõtlikuks teeb küll, et mis mõne inimese ajudes toimub. Isegi lugupidamist ega elementaarset viisakust enam ei ole mõnedel. Samasugune oli selle mehe ema ehk lapse isapoolne vanaema, kes samuti “unustas” last meeles pidada.

Jõulude unustamisest ei maksa draamat teha, aga sünnipäev jah oleks ikka võinud meelde tulla. Katsu mõelda, et neil on oma elu ja teil oma ja tundub, et parem ongi, et seda lapse isa nii väga pildil pole. Nii on ju isegi lihtsam.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elatist saate? seda enam peate oma aktiivsust ja tänu ilmutama.

Miks peab naine ilmutama tänu selle eest, et mees oma lapsele seadusega ettenähtud elatist maksab?

+21
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 15:34; 25.12 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab naine ilmutama tänu selle eest, et mees oma lapsele seadusega ettenähtud elatist maksab?

Miks peab mees sünnipäevaks õnne või jõuludeks häid pühi soovima? Seadus ei näe seda ju ette.

+5
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.12 22:40; 25.12 10:11; 25.12 10:46; 25.12 11:07; 25.12 16:31; 25.12 17:05; 25.12 17:10; 26.12 04:21; 26.12 05:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab naine ilmutama tänu selle eest, et mees oma lapsele seadusega ettenähtud elatist maksab?

Miks peab mees sünnipäevaks õnne või jõuludeks häid pühi soovima? Seadus ei näe seda ju ette.

Enda last peaks üks normaalne mees siiski meeles pidama.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 22:11; 25.12 16:44; 28.12 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab mees sünnipäevaks õnne või jõuludeks häid pühi soovima? Seadus ei näe seda ju ette.

Seadus ei näe palju asju ette – sa ei pea abielluma, sa ei pea abielus truu olema, sa ei pea üldse mitte midagi.

Aga see oli ju SINU OTSUS, et kogu maailma naiste hulgast valisid oma väljavalitu välja, tegid temaga lapse ja siis soovidki sellele lapsele häid pühi.
Pole ju keeruline?

Või siis sinu jaoks siiski on keeruline, et si…tuda OMALE hinge, eirata oma naist ja sellega tehtud last?
Noh, sinu valik, muidugi. Aga endale ju keerad, mees.

+15
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 16:48; 25.12 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõtt öelda sõltub siin natuke ka, millega siis täpsemalt tegu. Teiseks, kas mees andis selgesõnalise lubaduse, või sina millalgi mainisid, et “kallis, sa ju ei tee jõuluõhtul …”, ja mees oli lihtsalt vait?

Ise vaatan, et sageli võib inimeste jõulurahu rikkuda mingi ülimalt lihtlabane asi. Ei peagi kaaslane ennast täis jooma ja jõuluõhtul võõrastesse naistesse minema, piisab vähemastki. Mul endal oli kunagi selline kiiks, et ma ei tahtnud, et mees kannaks ühte teatud triibulist särki – kuna need peenikesed erksatoonilised triibud panid mul pea valutama. Samas mehele too särk väga meeldis, ja mitu korda juhtus, et oli ikkagi pannud selle särgi, kuigi ma tegin enne vihjeid, et pangu midagi muud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab naine ilmutama tänu selle eest, et mees oma lapsele seadusega ettenähtud elatist maksab?

Miks peab mees sünnipäevaks õnne või jõuludeks häid pühi soovima? Seadus ei näe seda ju ette.

Ei pea, aga normaalne lapsevanem, kes oma lapsest hoolib, seda siiski teeb.  Isegi juhul, kui tema uuele elukaaslasele see ei meeldi:)

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 15:34; 25.12 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seadus ei näe palju asju ette – sa ei pea abielluma, sa ei pea abielus truu olema, sa ei pea üldse mitte midagi. Aga see oli ju SINU OTSUS, et kogu maailma naiste hulgast valisid oma väljavalitu välja, tegid temaga lapse ja siis soovidki sellele lapsele häid pühi. Pole ju keeruline? Või siis sinu jaoks siiski on keeruline, et si…tuda OMALE hinge, eirata oma naist ja sellega tehtud last? Noh, sinu valik, muidugi. Aga endale ju keerad, mees.

Sa tegid oma valiku. Ometi tunned sa puudust millestki. Ootad, kurb ja pisut õnnetu. Äge seadus on jah, paneb põsenukid lausa õhetama. Ometi see, millest inimene puudust tunneb, see jäeti seadusest välja, teine inimene. Ole siis lõpuni oma seadusega, ära kirjuta seadusele punkte ise juurde.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.12 22:40; 25.12 10:11; 25.12 10:46; 25.12 11:07; 25.12 16:31; 25.12 17:05; 25.12 17:10; 26.12 04:21; 26.12 05:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea, aga normaalne lapsevanem, kes oma lapsest hoolib, seda siiski teeb.  Isegi juhul, kui tema uuele elukaaslasele see ei meeldi:)

Valed jäljed jälle üles võetud. Mine loe muid alateemasid, siis saad aru. Promotakse küll üksindust, aga see teine inimene on siiski puudu.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 24.12 22:40; 25.12 10:11; 25.12 10:46; 25.12 11:07; 25.12 16:31; 25.12 17:05; 25.12 17:10; 26.12 04:21; 26.12 05:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapse isa, kellega enam koos ei ela juba aastaid, “unustas” täna lapsele häid pühi soovida. See oligi ette teada, et ei soovi, sest “unustas” ju ka lapse sünnipäeva, mis kevadel oli ja helistas nädala hiljem. Loomulikult pole me selle üle kurvad, aga mõtlikuks teeb küll, et mis mõne inimese ajudes toimub. Isegi lugupidamist ega elementaarset viisakust enam ei ole mõnedel. Samasugune oli selle mehe ema ehk lapse isapoolne vanaema, kes samuti “unustas” last meeles pidada.

What? Esimest korda kuulen, et jõulude ajal peaks sugulastele helistama ja häid pühi soovima :O

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted kurb jõuluõhtu