Esileht Pereelu ja suhted kurb on olla

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: kurb on olla

Postitas:

Kuidas saada üle ebameeldivast tundest mida tekitas pms võõras inimene, kes suhtus minusse eelarvamusega ning seetõttu lisas mu jutule ise allteksti?
Meil oli konflikt maakleriga ja mul oli konkreetne ning põhjendatud/tõestatud pretensioon tema kohta. Tema aga oli jõudnud teist osapoolt hoiatada minu, kui neurootilise probleemitekitaja eest. Seetõttu tuli minu tõestatud pretensioonist selline segapudru sõim kus kõik asjad olid tagurpidi, et ma ei osanudki ise enam midagi öelda ning nüüd tunnengi juba terve päeva end täieliku idioodina..Ei ma tahtnud raha tagasi, ei ma tahntud midagi materiaalselt saada – vaid lihtsalt avaldada pahameelt koos tõestusega, et tegemist ei ole emotsionaalse virisemisega.
Jube nõme on olla ja mõtlen, et kas tõesti olekski pidanud lihtsalt vait olema, kuigi me suhtes käituti valesti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 23:04; 17.08 23:46; 18.08 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära pööra võõraste inimeste arvamusele nii palju tähelepanu! See on mõttetu energia kulu, lisaks ei jõua Sa iialgi kõigile meelejärele olla, isegi kui Sa väga püüaksid (mulle ridade vahelt jäi mulje, et oled inimene, kellele on oluline teistele meeldida). Peamine, et meeldid oma lähedastele inimestele, neile, kes Sinust hoolivad. Võhivõõraste emotsioonid ja kõõrdpilgud lase endast mööda. Sina tead oma väärtust, mis Sa oled ja mis mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui on tõestatud pretensioon, siis küsi konkreetset vastust, kus kirjas, mida su pretensiooni kohta öeldakse. kirjalikult. kirjalikku vastusesse ei saa kirja panna, et maakler ütles, et tädi on hull ja seega pretsensiooni me arvesse ei võta, ikka peavad vastama midagi, mis siis selgitaks, miks su tõestatud pretensioon ok pole. kirjuta nt homme, et sa ikka ei saanud aru, miks pretension ei sobinud ja et paluks vastust. ja kui on alust, lähed nt tarbijakaitsesse.

samas, olgem ausad, tarbijakaitse suurt midagi ei tee, va juhul kui asi lekib sealt ajakirjandusse ja siis sopp teeb kahju firmale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maaklerid on selline kaader, kellega on konflikti võimatu mitte minna. Või kuidas teie mittemidagitegemise eest rahaküsimisse suhtute?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem on tõestatud ning tulemuseks oligi see, et esialgu ei meeldinud mulle üks asi ja nüüd juba tõestuse otsimisega mõtlen uusi probleeme vms. ja et kui midagi öelda on siis mingu ma kohtusse jne.mitte ei viriseks niisama. Kusjuures just, et mitte näida viriseva tolana ma ju tõestust otsisingi, mitte ei lahminud niisama. Absurdikas olukord. Saan aru,et parim kaitse on ikka rünnak, aga no väga nõme on olla..:( Tõsi ta on, et kui maakleril raha käes, siis rohkem neid ei huvita, aga no sellist ülbust ei ole ma ka enne näinud. Pole selliseid konfliktegi enne olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 23:04; 17.08 23:46; 18.08 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa mitte miskit aru- kui sul on tõestatud probleem, siis mis tõestust sa veel otsid? ja veel peale tehingu toimumist- mida see maakler siis ette võttis veel tagantjärgi?
kuidagi väga imelik, äkki räägid täpsemalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 00:40; 19.08 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis siis juhtus muidu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 10:35; 19.08 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmnes üks varjatud puudus mille osas olime eraldi veel infot palunud. Kuna tegemist on sellise puudusega, mis ei sega otseselt elu, kuid on häiriv konkreetselt minu jaoks(ilmselt siiski veel paljude inimeste jaoks ja on esmapilgul silmale hoomamatu)sellepärast ju eraldi seda teemat varem ka puudutasime.Esialgu kui talle helistasin, et selline jama tuli välja, siis ta ütles,et ma kujutan ette ja kas see on nüüd siis mingi ületamatu probleem jne.Tellisin siis eksperthinnangu mis kinnitas minu kartust ja kui hinnangust teada andsin maaklerile ja müüjale siis tembeldatigi mind totaalselt hulluks kes mõtleb probleeme välja ja et kui midagi on öelda, siis võin kohtusse minna jne. Maakler oli müüjat hoiatanud,et hull mutt otsib meelega jamasid.Et ennetada kõiki probleeme – selleks ju eelnevalt kõik küsimused ja soovid esitasimegi.:( Ma ei viitsiks iialgi hakata kohut käima ja nii krdi kahju on ja eriti just sellepärast,et sai ju küsitud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 23:04; 17.08 23:46; 18.08 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis see häiriv probleem siis oli (vastavalt sellele saame kohe öelda, kas sa oled hull või ei ole : )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 10:35; 19.08 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See maakler on seda tüüpi inimene, kel parim kaitse on rünnak. Selle asemel, et viga tunnistada, ta hoopis üritab sind halvustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas on vaja kohtusse minna? mingi võimalus on ju ka notari kaudu asjale lahendus leida, vähemalt uuri seda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 00:40; 19.08 18:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted kurb on olla

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.