Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kurb:(

Postitas:

Selline lugu:
Olin abielus pikka aega sellest 4 aastat üritasime last saada. Mehe poolne probleem et ei saanud. Hea oligi – nüüd olen temast lahutatud ja elan õnnelikult koos mehega keda armastan.
2 kuud oleme proovinud uue mehega aga ei ole rasedaks jäänud.
Eks ütles veel peale lahutust et testid näitasid et temal kõik korras hoopis minul pole.vb oli ta õel lihtsalt.
Mina aga tegin kõik testid ja näitas et kõik ok.
Nüüd aga kummitab see asi et kas jälle võib olla probleem mehes. No 2 korda ei saa ju nii juhtuda et mõlemad mehed mul viljatud.
Nii õnnetu olen. Varsti olen 30 ja oma last ei ole ikka veel.
Eriti kurvaks teevad mind inimesed kes räägivad siin et appi mis ma teen kas aborti! Laps on õnnistus ju.
Miks neil kes last tahavad see ei õnnestu ja neil kes ei soovi need jäävad koguaeg rasedaks.
Oeh vb on ikka kõik korras ja ma mõtlen üle siin – 2 kuud pole pikk aeg ju

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 19:30; 31.01 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kuud pole ju veel mingi näitaja! Ära muretse! Erinevate arvamuste kohaselt on 6 kuud täitsa normaalne aeg, et proovida ja ei õnnestu. Ka aasta on veel ok, aga tuleks ehk mõtlema hakata, et miks siis.
Ja vanusest sõltub ikka ka, tundub, et sa just 18-aastane ei ole, pigem 30-tuuris, kuna eelmise mehega saan aru, et olid pikalt koos. Noorematel ikka kergem jääda, vanuse kasvamisega läheb keerulisemaks. Mul mitmed 30+ tuttavad tõepoolest aastajagu üritanud ja siis alles jäänud.
Ja ikkagi, ära muretse 🙂 kui rasestumisest ei saa kinnisidee, siis õnnestub varsti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 19:30; 31.01 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen proovinud rasestuda üks aasta 🙂
Ja siiani pole õnnestunud.
Üks laps on olemas 🙂
Nii,et ka tervetel inimestel läheb aega:)
Võta aeg maha ja naudi =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere..kirjutan siia esimest korda.
Olin minagi 8 aastat abielus ja last ei tulnud.Mõlemaid mehega tunnistati terveks ja muudkui proovisime.2 kunstlikku viljastamist ja 4 aastat ravi …ikka ei midagi.Lõpuks loobusime mõlemad.Mees muidugi otsustas, et tema ikka ei taha elada naisega kes ei saa lapsi ja leidis uue.Sai oma lapsekese.
Leidsin minagi uue kaaslase.Ütlesin kohe alguses,et mina lapsi ei saa ja mees leppis sellega.Elasime rahulikult ja õnnelikult..muidugi väikese lootusega, et ehk siiski millalgi õnnestub aga ei teinud selleks suurt midagi.Olen hetkel 35 aastane.
Ja jõuluüllatusena olen nüüd 3 kuud rase..kõik on korras ja me oleme üliõnnelikud, mis siis, et olin lapsesaamise mõttest ammu loobunud.
Rasestumiseks kulus 2,5 aastat.
Niiet alati on lootust..ALATI…Pea püsti ja mine ikka rõõmsalt edasi.Küll tuleb ka sinu kauaoodatud imeke..Jõudu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mialotta – sa oled tugev naine. Paistab, et eksmees tahtis sind vaid lapse pärast.

Palju õnne sulle ja hoidke mehega teineteist elu lõpuni, see tundub olevat tõeline armastus 🙂

Ise ma ka üritan varsti 1,5 aastat jne protseduurid käimas. Loodan ka parimat.

Õnneks mu elukaaslane ütles, et ta on nõus ka lasteta elu lõpuni elama ja minuga kasse kasvatama 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.