Esileht Pereelu ja suhted Kurdan ka

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kurdan ka

Postitas:

Olen siin siiani vaid teiste muredele kaasa elanud. Nüüd aga tahaks ise kurta.
Kui senini on mehe käitumine ja suhtumine peresse olnud häiriv, siis täna ajas see mind lausa endast välja. Noorem laps (6a) jäi öösel haigeks. Kurk valus, raske hingata ja palavik. Kuna päeval lapsel just kõige parem polnud, siis helistasin perearstile. Palus homme last näitama tulla. Helistasin siis mehele, et jätku homme auto koju (meil kahepeale üks auto), mul vaja lapsega arsti juurde minna. Ja kus tuli sealt siis sõimu! Et temal vaja minna tööasju ajama ja tal jälle päev p…..s. Ütlesin, et arsti aeg on hommikul ja peale seda saab minna. Ja nagu iga tüli läks ka seekord ta jutt rahale. Et tema ju peab raha teenima ja arveid maksma. Olgu öeldud, et käin samuti tööl ja annan oma panuse. Katan kõik laste ja koduga seotud kulud. Seda muidugi mees ei näe. On ainult tema. No nii kuradi vihale ajas, et tema tööaeg on tähtsam kui lapse tervis. Pealegi on lapsed väga harva haiged ning arstide vahet jooksmist üliharva.
Mees on ennegi perega koos oldud aega rahas mõõtnud. Ja oiiii kuidas see häirib. Jääb mulje nagu oleksime lastega talle koormaks kaelas (lapsi kaks), kellele peab aeg-ajalt oma kallist vaba aega kulutama. Nädalavahetustel on mees oma vanemate juures ja aitab seal. Tegelikult on see minu jaoks suur kergendus ja ei pea ta vingus nägu nägema. Saan lastega rahulikult koos olla ja aega veeta.
Ma ei teagi, mis nõu ma siit tahan ja kas keegi oskabki sellises olukorras mingit nõu anda. Vähemalt sain end välja elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 13:22; 08.10 13:35; 08.10 15:34; 08.10 18:08; 09.10 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mine taksoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võta takso. Või on sul mõnda lahket meessoost tuttavat, kes teid arstile viiks. Äkki leiad mõne. Teinekord jätab mees auto koju.

Mul kah suht sarnane mees. Aga minu oma ei käi isegi nädalavahetusel kuskil. Sul ikka veab, et nädalavahetuselgi tast puhata saad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks elan sellises kohas, kus taksot pole. Muidu oleks see ideaalne variant. Helistasin ka ühele peretuttavale. Nagu kiuste on ta siitkandist eemal. Paar õlekõrt on veel, aga nendega saan suhelda alles õhtul. Enamus ju tööl kõik.
Ja inimene, kelle kohus oleks aidata, on lihtsalt üks paras tropp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 13:22; 08.10 13:35; 08.10 15:34; 08.10 18:08; 09.10 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

las mees läheb ise lapsega arsti juurde ja passib haiguslehel. sina aga mine tööle. autoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas te jagate autot, kui lapsed terved ja sina tööl käid?
Sinu \”pereelu\” kirjeldusest tekkis küsimus, et milleks te üldse koos elate, kui isegi nädalavahetusel ei ole sinul meest ega lastel isa?
Ma arvan, et teie probleemid on veidi tösisemad, kui üks päev ilma autota olemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toetan soovitust saata mees lapsega arstile ja jätta hoolduslehele. Lapsed on MÕLEMA vanema vastutus. Veider, et Eesti isad näivad arvavat, et nende roll piirdub vaid raha teenimisega. Kui panna kõrvuti nii naise kui mehe tunnid raha teenimise ja perekondlike kohustuste täitmisel (peaksin normaalseks et need kogutunnid oleks enam-vähem võrdsed), ei tea, kuhu poole viltu see on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees on täielik siga. Soovitan lahku minna. Ja seda kohe tõsiselt. Jäägugi oma vanemate juurde elama ja maksku lastele elatist, kui pere talle koormaks on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karuperses ei ela ja oma maja pole ka 🙂 Lihtsalt üks väike koht. Perearst asub u 3 km kaugusel, aga probleem selles, et haige lapsega seda maad ju ei jaluta. Mul selles suhtes lihtne, et on võimalus töötada kodus ja kui lastest keegi haige on, siis saan rahulikult lapsega olla (õnneks juhtub seda haruharva). Igapäevaselt ma autot kindlasti ei vaja.
Teinekord on lihtsalt olukordi, kus on teise poole abi vaja. Jah, probleeme on rohkem, aga neist ma siin kirjutama ei hakka. Lihtsalt see konkreetne asi ajas harja korralikult punaseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 13:22; 08.10 13:35; 08.10 15:34; 08.10 18:08; 09.10 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes naine katab oma palgast kõik laste ja koduga seonduva? Mis siis mehe osa on? Haige elukorraldus. Milleks seda meest sulle täpselt vaja on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 15:38; 08.10 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega polegi teda vaja. Saan materiaalselt ka ise kenasti hakkama. Probleem on palju sügavam ja sellest siin tõesti rääkida ei taha. Igal juhul olen kindel, et lähiajal saab ka see mure murtud. Lihtsalt kirjeldasin üht episoodi. Ja kuna polnud end kuskil välja elada, siis tegin seda siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 13:22; 08.10 13:35; 08.10 15:34; 08.10 18:08; 09.10 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 14.31 Kurat kõik ei pea elama Tallinnas,et arst kohe võtta,mujal Eestis on ka elu.Isegi sellisel juhul ei jaluta ega sõida bussiga kui laps väga haige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma saan aru, et sina oled see laste karjataja ja söötja. Las siis mees võtab oma kullast auto ja kolib emme juurde. Selle raha, mis tema sulle laste jaoks maksma hakkab, saad lastele kulutada. Selle võrra ei pea sa ise laste peale kulutama ning saad sulle ja lastele oma auto osta. Las tema siis kärutab oma autoa tööasju ajada, keegi ei kyta ajudesse ka. Sina ei pea jällegi mööda kyla mehi kerjama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees hakkas sõimama selle peale, et tema oma laps oleks vaja arstile viia? Ja lisaks ei panusta veel ka koju ja lastesse … Ma ei saa aru, miks naised sellised kaltsud on ja ilgete molkustega kodu mängivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 15:38; 08.10 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jälle üks vahva pere, kes suure hurraga ilmselt kuhugi \”karupersse\” kolinud, et ikka oma maja oleks, aga transpordiprobleemid on läbi mõtlemata jäänud – lastega pere ja 2 peale üks auto, mis on peamiselt mehega kodust eemal päeval…nu da![/tsitaat]
Sa oled ikka üks eriline inimene. See et sina elad kuskil Tallinnas või Tartus või kus iganes suuremas linnas ei tähenda et KÕIK seal elavad. Mine ja arene kuskil lollakas. Maal on PALJU parem elada, jah siin ei ole arstid käeulatuses ja bussid ei käi iga 5 mindi tagant. Sina ei saa üldse maal hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa maj. nii hästi ise toime tuled, siis miks teil on ainult üks auto? Siin puudub loogika. Sama jutt selle taksoga, et pole pole. Helistad siis lähimasse linna või asulasse, kuhu iganes, seal ju ometi on taksosid. Sest sellist kohta ei saa nagu olemas olla, kus poleks linna läheduses. Ja kui sa tõesti elad mingis sellises kohas, siis ilmselt on sul naabrid, neilt võid ka paluda sõitu. Sa tahad öelda, et seal kus sa elad, ei ole ühtegi linna läheduses ega ole ühtegi bussiühendust linnaga? Seda ma juba ei usu. Sa ei saa alati mehelt nõutada, et mida sa tegema pead ja kuidas sa ikka saad, kasuta oma peakest ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui sa maj. nii hästi ise toime tuled, siis miks teil on ainult üks auto? Siin puudub loogika. Sama jutt selle taksoga, et pole pole. Helistad siis lähimasse linna või asulasse, kuhu iganes, seal ju ometi on taksosid. Sest sellist kohta ei saa nagu olemas olla, kus poleks linna läheduses. Ja kui sa tõesti elad mingis sellises kohas, siis ilmselt on sul naabrid, neilt võid ka paluda sõitu. Sa tahad öelda, et seal kus sa elad, ei ole ühtegi linna läheduses ega ole ühtegi bussiühendust linnaga? Seda ma juba ei usu. Sa ei saa alati mehelt nõutada, et mida sa tegema pead ja kuidas sa ikka saad, kasuta oma peakest ka. [/tsitaat]
Kahe auto ülalpidamine pole otstarbekas. Kõik on käe-jala juures. Kirjutasin ju, et perearstini u 3 km. Lähim linn 40 km kaugusel. Kutsun sealt takso, et sõita max 3 km. Tundub jabur. Jah, on naabrid ka, aga kõik nad on sel ajal tööl. Paar üksikut pensionäri on, aga nemad autot ei oma. Ja kuskohast sa võtad, et nõuan alati oma mehelt, mida tegema pean?! Pigem on asi selles, et ta on harjunud, et saan ise hakkama ning tema ei pea oma peakest vaevama. Ja nüüd kui sel harval korral abi palun, siis sõimatakse nägu täis. Aastas on mul autot tõesti vaja läinud kõige rohkem 5 korda. Mõnel neist kordadest olen abi saanud oma sugulaselt, aga tema sellest suvest oma perega ära Soomes. Kord kuus tuleb ette, et pean tööasjus sõitma teise linna. Seal käin bussiga ja saan kenasti oma asjad aetud. Mehele pole isegi maininud, et hädasti oleks autot selleks vaja. Tema poole olen pöördunud tõesti viimases hädas. Pealegi ei pea ta kellaajaliselt tööasjus sõitma. Saab seda teha ka õhtupoolikul või isegi järgmisel päeval. Tal on võimalus oma tööaega planeerida, aga minu või laste pärast ta seda ei tee. Kui ta isa helistaks, et on vaja arsti juurde saada, siis minnakse vastuvaidlemata. Mis siis, et neil on olemas auto ja ämmal load, aga kes põhimõtteliselt ei sõida.
Eks mõtlen isegi, milleks mulle selline egoistlik mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 13:22; 08.10 13:35; 08.10 15:34; 08.10 18:08; 09.10 08:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Kurdan ka

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.