Esileht Ilu ja tervis kurgu mandlite opist

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kurgu mandlite opist

Postitas:

mandlite opist moodas 8 paeva ja kurk on ikka vaga valus ja korvadest ma ei raagigi. Istun toas muts peas, syya ega juua ei saa. Neelan iga 4t tagant 1000mg paratetamoli ja soon antibiootikume. aga ikka midagi ei aita! Kas see on normaalne
magada pole juba mitu ood saanud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kestis see 2 nädalat.Sõin jäätist jogurtit ja kui tuli soolase isu siis tegin vedelepoolse kartulipüree ja panin pasteeti sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina ei saanud terve kaks nädalat kohe kindlasti midagi süüa ega juua .. Käisin kiirabis süstimas. liiga valus oli 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kulus 2 karpi valuvaigistavaid küünlaid.. Diclofenac või mis need olidki, lisaks Solpadeine vees lahustuvad valuvaigistavad tabletid.
Paracetamol pole nüüd küll mingi valuvaigisti, väga vapper oled, kui sellise lahja kraamiga veel elus oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle öeldi, et 4. ja 5. päev on valu kõige tugevam. Kirjutati lausa retseptiga saadavad valuvaigistid (käsimüügi omadest ei piisa). Õnneks mul piisas täiesti kliinikus süstitud valuvaigistist, retsepte välja ei ostnud. Valutama ei hakanud, ainult pakitses natuke.
Tuttav kasutas küünlaid, ja üks teine tuttav soovitas tõesti süstitavaid valuvaigisteid (ta töötas kunagi kirurgias ja tegeles värskelt opereeritutega).
AB tuleb siis võtma hakata, kui tekib palavik üle 38 kraadi, väiksema palavikuga pole mõtet neid sisse süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul kulus 2 karpi valuvaigistavaid küünlaid.. Diclofenac või mis need olidki, lisaks Solpadeine vees lahustuvad valuvaigistavad tabletid.
Paracetamol pole nüüd küll mingi valuvaigisti, väga vapper oled, kui sellise lahja kraamiga veel elus oled.[/tsitaat]
muud siin riigis ei anta kui aint paratsetamoli, seda kah 250mg votan neid 4 tk et ellu jaad! ab anti ka mingi nork, aga hea seegi. syya kasti rostsaia ja kuivi hommikuhelbeid, mida ma muidugi ei suuda, mugin jaatist ja valutan. onneks verd pole tulnud aga sitt on ikkagi olla veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diclofenaci küünlad võtsid ka minul väga hästi valu ära. Ja siis olid veel mingisugused vees lahustuvad tabletid — Sopladein vist. See aitas ka hästi.
Röstsaia ja kuivi hommikuhelbeid??
Vastupidi, peaksid sööma pehmet toitu — püree, jogurt, keefir, kisell, kohupiim jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis kurgu mandlite opist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.