Esileht Ilu ja tervis kurgupatillid?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: kurgupatillid?

Postitas:
Kägu

Palun soovitage valusa kurgu puhul pastille, mis ka päriselt toimiks? Või vahet pole kas osta apteegi kalleid tablette või poest locketsit?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui päriselt valutab, siis valuvaigistisisaldusega imemistabletid apteegist. Niisama kerge kiheluse/neelamisvajadusega sobib poekomm ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Septolete ja  decatylen on väga head.
Sega 1ti. meresoola klaasi veega ja kurista mitu korda päevas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osad kurgupastillid on ka apteegis valuvaigistisisaldusega ja bakterivastase toimega, toidupoe omad ei ole, need on lihtsalt mee-mentooli jms karamellid. Strepsils on meil, seda on ka kangemat, Intensive ja lidokaiiniga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trachitol on ainuke, mis minul tõesti toimib https://www.sudameapteek.ee/trachitol-loseng-1mg-1-8mg-n20-pmm0010230ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võta hoopis Tonsilgoni tilgad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga saialille astelpajuõli sprei? Keegi seda on tarvitanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka, kähedale ja “hakkan-vist-haigeks-jääma” kurgule. Päris tulivalusat kurku pole see päriselt valutuks küll teinud, kasutanud kõiki neid spreisid. Saialill-pune-taruvaik-kummel on hea maheda maitsega, lastele meeldib ja ööseks kurku pihustada pehmendab kurku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan tavaliselt septolete omni pastille, on valuvaigistava ja antiseptilise toimega. Strepsils intensive peaks ka analoogne olema, aga seda ma pole proovinud. Trachitol on tugeva tuimestava toimega, kas seda kusagil praegu ka müüakse ei oska öelda.

Need poe omad vast toimivad kui kurgus kõdistab vms, mingit ravitoimet neil pole. Septolete pole nii väga kallis ka, alla 5 euro 4 päeva peale.

Locketsis  ja analoogides pole ju mingit ravitoimet, sama hästi võid paki karamellikomme osta ja neid lutsutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vahet, sest neist ei ole abi. Kunagi ise otsisin ja siis üks apteeker soovitas Neo-broncholi pastille, mis sisaldasid ambroksooli. Neid enam meil ei müüa, võid küsida mujalt naberriikidest. Meil on ambroksooliga Flavamed tabletid ja siirup. Praegu otsides leidsin ka Pro-ambrosani ja Ambrolani tabletid. Aga pastille ei ole.

Viimased Neo-broncholi pastillid on Apteegiinfo järgi Kreenholmi apteegis, kui seda infot uskuda. Kui elaksin lähemal, ostaks ära.

Kurguvalu võtab hetkega ära Hexarol sprei. On ka Hexorali pastillid, mida meil ei müüa.

Huvitav, kui millestki on abi, siis see kaob müügilt.

Proovin nüüd eespoolsoovitatud Trachitoli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vahet, sest neist ei ole abi. Kunagi ise otsisin ja siis üks apteeker soovitas Neo-broncholi pastille, mis sisaldasid ambroksooli. Neid enam meil ei müüa, võid küsida mujalt naberriikidest.

Viimased Neo-broncholi pastillid on Apteegiinfo järgi Kreenholmi apteegis, kui seda infot uskuda. Kui elaksin lähemal, ostaks ära.

Sa ajad midagi sassi. Ambroksool aitab köha korral (köhalahtisti). Kurguvalu puhul on Neo-Angin. Tean, sest mul on mõlemad kasutusel olnud keerulisemate haiguste puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vahet, sest neist ei ole abi. Kunagi ise otsisin ja siis üks apteeker soovitas Neo-broncholi pastille, mis sisaldasid ambroksooli. Neid enam meil ei müüa, võid küsida mujalt naberriikidest.

Viimased Neo-broncholi pastillid on Apteegiinfo järgi Kreenholmi apteegis, kui seda infot uskuda. Kui elaksin lähemal, ostaks ära.

Sa ajad midagi sassi. Ambroksool aitab köha korral (köhalahtisti). Kurguvalu puhul on Neo-Angin. Tean, sest mul on mõlemad kasutusel olnud keerulisemate haiguste puhul.

Ma ei oota köha, kui kurgus hakkab kriipima, panen kohe pastilli suhu. Toonase apteekri soovitusest oli kasu, aga neo-angiini pastillid mul ka valikus, kui neo-broncholi enam ei müüdud. Kui öösel ärkan kurguvaluga, siis suts spreid ja magan edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei oota köha, kui kurgus hakkab kriipima, panen kohe pastilli suhu.

Teema oli kurguvalust. Aga kui hakkab tekkima kurgus kõditav köha, kurgukriipimine (nö mitteproduktiivne), siis tuleks võtta köhapärssijaid – neid kasutatakse kuiva või ärritusköha korral ja nende toime põhineb köharefleksi pärssimises kesknärvisüsteemis.

Ambroksool on aga rögalahtisti – neid kasutatakse lahtise köha puhul ning toime põhineb kopsudes liigse röga vedeldamisel, mis kergendab köhides hingamisteede puhastamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis kurgupatillid?