Esileht Lapse ootamine Kurguvalu ja nohu raseduse ajal

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kurguvalu ja nohu raseduse ajal

Postitas:
Kägu

Kuidas leevendada? Mis ravimeid võib kasutada? Kas astelpaju-saialilleõli on lubatud kurguvalu leevendamiseks kasutada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nohu jaoks olen kasutanud Capsterit. Töötab hästi. Kurguvalu olen leevendanud meega taimeteega

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti on Propolki imemistabletid rasedale lubatud.

Endal kodus olemas ka inhalaator, kurguvalu ja nohuga on hea auru teha. Kui inhalaatorit pole, siis võib vast niisama sooja auru sisse hingata (googelda), peaks ka üpris hästi leevendama.

Mett supilusika täis suhu ja lasta lihtsalt suus sulada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaaa, inhalaator on parim. Nagu lapselegi teed, nii ka endale!

Ja Decatylen on ka lubatud ning väga hea kurguvalurohi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui inhalaatorit pole, siis kadakaaur aitab ka suurepäraselt. Kadakaokkaid tulisesse vette ja voila

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul aitas kurguvalu vastu jäätis

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks need kes on vaksineeritud covid 19 vastu võivad tegelikult tarvitada ka kõike endi ravimiseks. Sudafed ja xymelin on väga mõnusad sama vänged nohu peletajad nagu faiser ve moderna covidi eemalehoidjad. Sama ka kurgule. Aga kui sa oled vaksineerimata, siis tuleb ja rohtudega ettevaatlik olla, sest erinevad rohud on rasedatepeal testimata ja mitte soovitatud. Soe tee meega, inhalaator ja puhkus ravivad ka.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks need kes on vaksineeritud covid 19 vastu võivad tegelikult tarvitada ka kõike endi ravimiseks. Sudafed ja xymelin on väga mõnusad sama vänged nohu peletajad nagu faiser ve moderna covidi eemalehoidjad. Sama ka kurgule.

Mille põhjal selline järeldus?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks need kes on vaksineeritud covid 19 vastu võivad tegelikult tarvitada ka kõike endi ravimiseks. Sudafed ja xymelin on väga mõnusad sama vänged nohu peletajad nagu faiser ve moderna covidi eemalehoidjad. Sama ka kurgule. Aga kui sa oled vaksineerimata, siis tuleb ja rohtudega ettevaatlik olla, sest erinevad rohud on rasedatepeal testimata ja mitte soovitatud. Soe tee meega, inhalaator ja puhkus ravivad ka.

Palun toeta enda arvamus Ikka teaduslikele artiklitele ja soovitustele, nii võid enda lapsele kahju teha. Sudafedi minu meelest ei tohi rasedad kasutada, efektiivne muidu on see küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See lamekas tahtis öelda, et kui sa juba vaktsineerisid, siis vahet pole… Nkn on pekkis… 🙄

Kahjuks võib tõesti rasedana teha auru, loputada soolaveega nina ja kurku, juua sooja teed meega (osad allikad keelavad ka enamus taimeteesid 🙄) ja lutsutada loodulikke imemistablette. Kuigi ma usun, et imemistabletid on siiski vist lubatud. 🤭

0
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Lapse ootamine Kurguvalu ja nohu raseduse ajal