Esileht Koolilaps Kuristiku Gümnaasium

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuristiku Gümnaasium

Postitas:
Kägu

Kiitke/laitke gümnaasiumiosa 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi pole tõesti midagi selle kooli kohta öelda? Milline on reaalainete tase? Lisaks huvitab, kas vene keel on gümnaasiumis kohustuslik või on seda kuidagi võimalik vältida? Laps on varasemalt õppinud vene keelt C-võõrkeelena ja jääb arvatavasti oma tasemelt teistele alla …

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oma laps küll ei läinud lõpuks sinna, vaid kesklinna kooli, kuid tema oli õppinud ainult saksa keelt ja oleks pandud seal „nõrgemate“ vene keele gruppi, seega – ilmselt ei ole vene keele õppimisest pääsu. Sõbranna läks tal sinna reaalklassi ja kuigi kiitis kooli õhkkonda ja reaalainete taset, siis laia riigieksami tulemus jäi alla 25 punkti. Muidugi oleneb õpilasest ise tema riigieksami tulemus ning läbilõiget tulemustest saad vaadata EIS-i statistikast.
Üldiselt kuulis pigem positiivset tagasisidet, toimus palju üritusi õpilastele ja Lasnamäe eestikeelsetest koolidest kindlasti parim valik

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuristikus on 100% B-keelena ka saksa keel saadaval gümnaasiumis. Kolmanda keelena saab õppida hispaania keelt sel juhul, vene keele varasemalt valinud saavad gümnas lisaks saksa või hispaania keele.

Normaalne kool on, enda laps lõpetas sel kevadel gümnaasiumi seal, seekord oli väga palju medaleid lõpetajatel (vist lausa 11) ja aktusel hüüti küll välja mitu üle 90 punkti riigieksamitulemust, seega eks õpilasi on igasuguseid. Minu laps sai igasuguse vaevata TalTechi sisse sealt koolist saadud hinnete ja eksamitulemustega.

Kui üldse miinuseid välja tuua, siis suur venekeelsete laste arv seal koolis.

 

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänud kommenteerijatele … Kuristiku ei olnud küll lapse esimene valik, aga hetkel saadan ta ikka päris kerge südamega sinna 🙂 Viimaste aastate riigieksamite tulemused on olnud ka üllatavalt head, st tundub, et selles koolis saab õppida küll.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vene lapsi on küll suhteliselt palju, aga neid väga kontrollitakse, et nad näiteks tundides omavahel ainult eesti keeles suhtleksid. Probleemseid lapsi võrreldes teiste lasnamäe koolidega ikka väga vähe.

Õppetase korralik, üldiselt ka kord koolis n.ö majas.

Minu meelest täiesti korralik kool.

+1
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Kuristiku Gümnaasium