Esileht Ilu Kurjusekotsu süstimine Pärnu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kurjusekotsu süstimine Pärnu

Postitas:

Soovitage pädevat tegijat Pärnus. Olen 31(märtsis 32) ja kurjusekorts on ainuke häiriv asi näos. Ilmselt seetõttu, et mul on hästi tundlikud silmad. Ma ei kissita, pigem lükkan kulmu kortsu ????.
Suitsetan aga kanavarbaid veel ei ole õnneks. Ja ma arvan, et kurjusekorts on muu naha olukorra kohta üsna sügav. Seega kui nüüd ei süsti, siis süveneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.03 21:43; 11.03 18:13; 24.04 18:00; 17.05 15:53; 23.07 17:51; 27.08 21:20; 28.12 19:31; 12.03 21:22; 24.11 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem sõida Tallinnasse.

Rohkem tegijaid ja valikut. See protseduur võtab ca 20min aega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See protseduur võtab ca 20min aega.

Ja sellest süstimine ise 1 minut.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb palju süste tehakse – minule tehti näiteks 6 süsti – kurjusekorts oli ikka väga tugev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb palju süste tehakse – minule tehti näiteks 6 süsti – kurjusekorts oli ikka väga tugev.

Kokkuvõttes ei muuda see eriti asja. Ka 10 süsti ei võta eriti aega. Mul on tehtud otsmik, kurjusekorts, silmade ümbrus kõik korraga, üle 5 minuti see aega ei võtnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uuri DermCorrecti ilukabinetti (kesklinnas Rüütli tn). Olen seal täitesüste käinud tegemas ja väga rahule jäänud. Tegija tundus väga teadlik ja professionaalne. Võrreldes Tallinnaga meeldis Pärnu tegija rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus teeb ilusüste Pärnu Haigla kirurg Janno Atna. Otsi haigla kodulehelt tema kontakt ja võta otse ühendust, tal on väike kabinet seal haigla hoones, kus ta kliente vastu võtab.

Kui tahad rohkem maksta, siis ta käib tegemas ka Dermcorrectis ja Villa Medicas. Villa Medicas teeb üks tegija veel, nime ei mäleta. Dermcorrecti üks kosmeetikutest teeb täitesüste, aga mitte Botoxit/Dysporti, ma ei ole päris kindel, kumba sa teemat tehes silmas pidasid.

Rohkem ilusüstide tegijaid Pärnus minu teada ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Kurjusekotsu süstimine Pärnu