Esileht Kodunurk Kurk

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kurk

Postitas:

Palun soovitage lavakurgi sorti, mis oleks viljakas, hea maitsega ja väga haiguskindel. Esimest aastat panen maha. Ehk on mingeid häid soovitusi, mida kurgi mahapanekul-kasvatusel silmas pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 10:15; 08.04 16:52; 08.04 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun veel abi. Kui keegi viitsiks kirjeldada, kuidas kurgi ettekasvatamine käib. Kas sobib kasvuturvas? Kas pott peab pigem sügav olema või hoopis lai? Milliste vahedega seemned panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 10:15; 08.04 16:52; 08.04 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesasi on lavakurk? Pikk kasvuhoone või lühike? Osta turult taimed.
Lühikest ei kasvatata ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lavakurk peaks olema pikk kasvuhoone kurk. Ja just neid ma tahangi ette kasvatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 10:15; 08.04 16:52; 08.04 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesasi on lavakurk? Pikk kasvuhoone või lühike? Osta turult taimed.
Lühikest ei kasvatata ette.

Mina kasvatan küll lühikest kurki ka ette ,nii kasvuhoonesse kui avamaale ,eluaeg oleme nii teinud .

Pistad seemne tavalisse potti ja kasvab ,mis mühiseb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvatan mõlemat sorti avamaal tünnis. Tünni põhjal on augud sees, siis kiht killistikku drenaažiks ja edasi ca pool tünnitäit hobusesõnnikut segamini muu kõduneva kraamiga. See eritab sooja ja annab rammu. Peal muld segatud kompostiga. Sortidest olen alati rahul olnud: Dirigent, lühike kurk, Minisprint, pikk sile kurk. Kumbki pole kunagi kibe. Kurgi ette kasvatamine on üldse kõige lihtsam asi. Paned potti, päikeselisele aknalauale, kastad ja kõik. Mina teen üldsegi talikülvi, sest niikuinii on nad mul avamaal ja nii tulevad tugevamad taimed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 12:18; 14.04 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvatan mõlemat sorti avamaal tünnis. Tünni põhjal on augud sees, siis kiht killistikku drenaažiks ja edasi ca pool tünnitäit hobusesõnnikut segamini muu kõduneva kraamiga. See eritab sooja ja annab rammu. Peal muld segatud kompostiga. Sortidest olen alati rahul olnud: Dirigent, lühike kurk, Minisprint, pikk sile kurk. Kumbki pole kunagi kibe. Kurgi ette kasvatamine on üldse kõige lihtsam asi. Paned potti, päikeselisele aknalauale, kastad ja kõik. Mina teen üldsegi talikülvi, sest niikuinii on nad mul avamaal ja nii tulevad tugevamad taimed.

Kui suur sul see tünn on ja mitu taime sinna paned?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 19:16; 14.04 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur sul see tünn on ja mitu taime sinna paned?

N.ö. “tavaline” tünn on. Ma peast tõesti ei oska täpseid mõõte anda (hiljem võin minna ja mõõta), aga ehk nii 80 cm kõrge ja 60cm läbimõõduga? 5 taime tünni kohta olen pannud ja keskele veel kurgirohtu ka. Väidetavalt on hea kaaslane kurkidele. Ei tea, mul igatahes toimib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 12:18; 14.04 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur sul see tünn on ja mitu taime sinna paned?

N.ö. “tavaline” tünn on. Ma peast tõesti ei oska täpseid mõõte anda (hiljem võin minna ja mõõta), aga ehk nii 80 cm kõrge ja 60cm läbimõõduga? 5 taime tünni kohta olen pannud ja keskele veel kurgirohtu ka. Väidetavalt on hea kaaslane kurkidele. Ei tea, mul igatahes toimib.

Aitäh! Tekkis endalgi kiusatus katsetada. Kas paegu on veel vara kurgitaimi ette kasvatama hakata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 19:16; 14.04 14:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Kurk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.