Esileht Pereelu ja suhted Kurvaks teeb..

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kurvaks teeb..

Postitas:

nimelt see, et peale rasedust on meil mehega seks justkui täiesti olematu, õigem vist oleks öelda-ongi olematu. Mõlemad tahame ja kui tegutseme siis lõpetab mees lihtsalt asja ära. See ei ole esimene kord kui ta nii teeb. Mitmeid kordi on ta nii teinud ja ta ise ei saa ka orgasmi, asi lõppebki hellitustega mitte orgasmiga. Ega ta ei räägi ka miks nii teeb…Enne rasedust oli meil hea voodielu kuid nüüd on täiesti masendav olukord ja ma ei tea kas see muutub endiseks või ei. Tunnen jh end kurvana sest milleks on vaja erutada oma partnerit ja siis lihtsalt lõpetada kõik? Ärge hakake mulle lahutust pakkuma sest ainuüksi sellepärast ma nüüd küll lahutama ei hakka sest muu elu on meil väga hea! Ja armukest ka ärge pakkuge, selleks armastan mina teda liiga palju ja tema mind. Lihtsalt meie voodielu on hetkel katastroof kuid tegelikult on küsimus selles-kas see võib tagasi endiseks muutuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 13:53; 11.03 15:38; 11.03 16:35; 11.03 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb arvestada , et samaks ei muutu enam midagi tagasi. Te ise olete muutunud. Küll aga võib kõik uueneda ja see uuenenud lähedus võib ka sobima hakata. Laps muudab kõike pöördumatult, see peaks kõigile enne juba selge olema. Ei ole nii, et kõik endine jätkub ja siis on lihtsalt laps juures. Lapsed muudavad kõik ära. Mõned elud lähevad paremaks, mõned aga lagunevad kiiresti. Igasugune pingutus viib inimesed nn piirisituatsioonidesse ja mis seal avaldub ,seda enam hiljem kuhugi ei topi. Ega siin muud soovitus ei olegi, et räägi. Mees ehk ei teagi, et see kallistamine tekitab sinus kannatusi. Arvab et teeb väga head sulle ja hoiab sind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas rasedana seksisite?
Ega muu ei aita kui rääkimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 14:54; 11.03 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees käis sünnitusel kaasas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma veel olen rase, alates rasedusest kadus meie elust seks ja rääkinud oleme mõlemaid mitmeid kordi, see ei tekitanud probleeme kuid mis kasu on rääkimisest kui miski ei muutu:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 13:53; 11.03 15:38; 11.03 16:35; 11.03 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel vajub lihtsalt ära? Aga mida mees siis ise ütleb selle kohta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 14:54; 11.03 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunne,et ta hoopis kardab mu rasedust aga seda ta ise pole väitnud…Me oleme rääkinud mis teineteisele meeldib kuid ma ei tea mis tema peas toimub ja ma ei küsi ka sest olen märganud,et ta oleks justkui väsinud sest suhtest:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 13:53; 11.03 15:38; 11.03 16:35; 11.03 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõned mehed kardavadki rasedat naist. kardavad, et teevad seksides lapsele viga vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi siin jah rääkis, et mees kardab, et toksib (naise raseduse ajal) seksimise käigus emmi otsaga lapsele vastu pealage… 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on anektoodiga muide!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 13:53; 11.03 15:38; 11.03 16:35; 11.03 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Punase mütsiga mees sülitas mu peale\” 😀
Minu mehel küll mingit tõrget ei ole täheldanud. Pigem sattusin ise alguses paanikasse, sest alati peal vahekorda on päev-kaks voolus suurenenud ja lisaks päädib see tavaliselt 24h jooksul mingi eriti suure limase(tatise) klimbiga, mis alguses ikka päris ära ehmatas.
Sperma reageerib kuidagi limakorgiga, ega asjata öelda, et lõpusirgel võib seks sünnituse esile kutsuda.
Vabandan, rääkisin teemast mööda nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Kurvaks teeb..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.