Esileht Tööelu, raha ja seadused. kus fondis hoida pensioniraha?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kus fondis hoida pensioniraha?

Postitas:

millele tähelepanu pöörata? mis ettepanekuid kaaluda. On ühes pangas ja nüüd teine pannk kukil, et tule minu juurde. Teeb sulle selgeks, et näed nemad just kõige paremad. Hetkel tundsubki nii, siis helistab oma panga pensionivennike ja räägib su jälle ümber, miks ikka nemad paremad on. Kuna ise ei jaga seda asja,siis ootan teie ettepanekuid ja õpetussõnu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 34
varem kogusin II sammast SEB progressiivsesse, siis kui Tuleva tulin hakkasin sinna koguma, aga olemasoleva summa jätsin SEBi edasi.
kolme aasta võrdluse pealt on tulevas olev raha ikka märkimisväärselt rohkem tulu toonud. nii kogusummas (mis sest et tulevas on mul palju vähem raha kui sebi sambas) kui protsendina.
Seda mis sellega juhtub kui majandus langeb – eks saab näha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kantisin kõik LHV L-ist LHV Indeksfondi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka Tulevas. Kodulehel ja blogis on hästi palju kasulikku infot, muuhulgas ka soovitused, millest fondi valikul juhinduda (võid neid ka siis kasutada, kui Tulevas koguda ei taha): https://tuleva.ee/vali-pensionifond-targalt/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viisin oma pensionivara kaks aastat tagasi LHV-st Tulevasse, kuna väiksem haldustasu.
Hetkel näitab tootlikkust ~15% – 14 000 eurost on kahe aastaga saanud 16 500 eurot.
Kui reform ära tehakse, eks siis näis, mis saama hakkab.
Endale tundub, et Tulevas koguvad need, kes selle reformiga oma raha välja ei võta või kui võtavad, siis panevad sealsamas Tulevas III sambasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kus fondis hoida pensioniraha?