Esileht Ajaviite- ja muud jutud kus fotosid lasta ilmutada?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: kus fotosid lasta ilmutada?

Postitas:
Kägu

Olen siiani Picture Happy kaudu fotosid tellinud. On odav küll ja mugav, aga kvaliteet kuidagi kehvemaks läinud.
Palun soovitage kus (neti teel) ilmutada lasta?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eeeeaaaaaööö – milleks?
Digipilte saab ju ilma ilmutamata vaadata.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eeeeaaaaaööö – milleks?

Kujutad sa ette, et sajandite vanused fotod on inimestel siiani alles: need on elanud üle sõjad ja küüditamised, olnud kadunud ja siis jälle leitud, reisinud inimestega läbi nende elu. Pilt pandi klaverile või puhveti peale ja seal tema seisis, kõik said (sisselogimata) vaadata.
Su nutiseade läheb õhtale ja oled oma piltidest ilma.

* poleks kunagi arvanud, et ma nii rumala inimesega üldse vestlusesse astun

Teemasse: tellin juba aastaid HP kaudu ja ei näe küll mingit kvaliteedilangust. Aastas oma 200 pilti tuleb kindlasti ära.

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

ise kodus printeriga Epson L365 ja kvaliteet on ülihea. printer maksis paarsada eurot. pildi hind tuleb sama või isegi soodsam kui tellides. sõltub paberi hinnast. see siis digipiltidest aga filmist ilmutamist ei oska küll soovitada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eeeeaaaaaööö – milleks?

Kujutad sa ette, et sajandite vanused fotod on inimestel siiani alles: need on elanud üle sõjad ja küüditamised, olnud kadunud ja siis jälle leitud, reisinud inimestega läbi nende elu. Pilt pandi klaverile või puhveti peale ja seal tema seisis, kõik said (sisselogimata) vaadata.

Su nutiseade läheb õhtale ja oled oma piltidest ilma.

* poleks kunagi arvanud, et ma nii rumala inimesega üldse vestlusesse astun

Teemasse: tellin juba aastaid HP kaudu ja ei näe küll mingit kvaliteedilangust. Aastas oma 200 pilti tuleb kindlasti ära.

Sul on suurem vōimalus paberpiltidest tulekahjus, veeuputuses vōi vandaalitsemise tagajärjel ilma jääda, kui pōrutuskindlale kōvakettale ja pilve pandud piltidest.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul on suurem vōimalus paberpiltidest tulekahjus, veeuputuses vōi vandaalitsemise tagajärjel ilma jääda, kui pōrutuskindlale kōvakettale ja pilve pandud piltidest.

Pigem on tal ikkagi väiksem võimalus neist ilma jääda, sest ilmselt tal on need kõvakettal ja pilves samuti olemas. Mitte ainult klaveril.
Aga see läheb juba keeruliseks seletada, kuidas seda tehakse…

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka ootan soovitusi, kus saaks tellida soodsalt suurema koguse digipiltidest paberfotosid mõistliku kvaliteediga. Kogunenud on 15 aasta jagu digipilte ja nüüd vanemas eas olen avastanud, et vaatan pigem paberfotosid, mitte arvutist pilves. Nii kuidagi on.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ise kodus printeriga Epson L365 ja kvaliteet on ülihea. printer maksis paarsada eurot. pildi hind tuleb sama või isegi soodsam kui tellides. sõltub paberi hinnast. see siis digipiltidest aga filmist ilmutamist ei oska küll soovitada.

Fotode printimine koduse printeriga võtab tohutult palju tinti!
Lihtsam on lasta need mujal teha. Ma soovitada ei saa, kuna ei ela Eestis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Photopointist olen alati tellinud, kvaliteedi üle kurta ei saa ega hinna üle.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisan veel Photopoindi kohta… Kui tegemist fotograafi tehtud fotodega, ka ise parema aparaadiga, siis ei tasu tellida nn tavatellimust, vaid prolab keskkonna kaudu seal lehel. Yks mida alati ka teen, on see, et panen linnukese kasti, mitte korrigeerida. Kui lubada, siis lastakse koik fotod mingist automaatsest programmist läbi ja tulemus ei ole hea alati.

Soovitan ka Maksifotot, mis tegutseb Viljandis, saadavad yle Eesti. Vähemal mõned aastad tagasi oli seal väga hea kvaliteet.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Fotode printimine koduse printeriga võtab tohutult palju tinti!

Lihtsam on lasta need mujal teha. Ma soovitada ei saa, kuna ei ela Eestis.

tindikulu on sisse arvestatud. pildi hind tuleb sama või soodsam kui tellides. eeliseks on see, et saad printida siis kui ise tahad ja on kohe olemas. tihti oleme külla minnes kiiresti mõned välja lasknud ja kinkinud vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Palun soovitage kus (neti teel) ilmutada lasta?

Kas sa soovid pilte ilmutada ehk sul on filmirull või soovid digitaalseid fotosid välja printida?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem on tal ikkagi väiksem võimalus neist ilma jääda, sest ilmselt tal on need kõvakettal ja pilves samuti olemas. Mitte ainult klaveril.

Aga see läheb juba keeruliseks seletada, kuidas seda tehakse…

Jajah, ōige fotograaf ilmutab oma filmid ise ja teeb pildid ka pimikus valmis. Pole mingit digivigi ega teenust osta vaja. Pilte ja filmirulle hoiab aga maalauses hoidlas ōige temperatuuri juures. Seal pole karta tulekahju ega elektrikatkestust ja pätid ka ei tule pännu panema.

0
-1
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kus fotosid lasta ilmutada?