Esileht Koolilaps Kus hea valik koolitarbeid?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kus hea valik koolitarbeid?

Postitas:

Palun andke nõu algajale lapsevanemale.

Kust ostate lapsele pliiatseid, vihikuid, guaššvärve jms kraami. Kas on mingi päris pood (Tallinnas) või epood, kus suur valik ja kvaliteetne kaup. Või ikkagi selver ja apollo sama head? Mingid kindlad firmad, mille pliiatseid ostate?

Aitäh, kes viitsivad vastata.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas suuremas toidupoes on juba müügil väga hea valik. Ise olen ostnud enamasti Prismast, kuna see on kodu lähedal. Spets koolitarvete poest olen vahel harva ainult mõne üksiku asja ostnud. Raamatupoodides on hinnad kallimad kui toidupoodides, sama koolikoti hinnavahe võib paarkümmend eurot olla.

Värvipliiatsitest meeldib Maped. Ilusad tugevad värvid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poodidel suurt vahet tõepoolest ei ole, vähemalt minu arvates. Võib vaadata ka Charlotist või Büroomaailmast. Pliiatseid tootvatest firmadest meeldivad mulle isiklikult Faber – Castell ja Maped.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidupoodidest parim valik Selveris. Prismas ka, aga seda poodi meil siin pole (mõned korrad olen augustis sattunud sinna, hinnaklassi ei mäleta kommenteerida).

Selver on soodsam kui Rimi, isegi kui seal parajasti -40% (hetkel nt on pliiatsitele-värvidele).

Markidest meeldib Maped (vildikad, värvipliiatsid) – head asjad, mõistlik hind.

Guaššid-vesivärvid kindlasti vene omad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 19:00; 06.08 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad selver ja maxima. Selveris suurem valik, aga maximas soodsamad hinnad kui on viitsimist olukorda ja hindu jälgida. (Maximal on koolini iga nädal mõnele tootekategooriale 40% soodukat ja 1.sept on olnud kogu koolikaup -50%.)

Päevik (A5 Sulemees) praegu maximas näiteks 2.19 (eelmine aasta oli veel 1.99, aga see selleks 😀 ), selveris 2.69, coopis 3.09, prismas 3.39 ja rimi e-poodi pole veel jõudnudki 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maximas, kui on suur xxx, vast xx ka parem valik, on hinnad tõesti head, kui sooduspäevi jälgida.

Väikestes Maximates kahjuks väga valikut pole.

Soodukaid jälgides peab täpne olema, nt kui on joonistus-ja kirjutustarbed, siis sinna alla ei käi paberikaup. Punastele hindadele lisasoodukat pole, kollastele enamusele on, aga mitte kõigele.

Väikestes Maximates markidest on saada vahel Staedler, need on head. Ka mõni tundmatu firma on hea, näiteks haidega ja kauboiga vildikad, head ja vastupidavad, soodukaga väga hea hinnaga ka.

Aga päris igat asja sealt osta ei tasu – paljud pliiatsid on lihtsalt piin lastele, ei värvi-kirjuta midagi. Ja liim tuleb ka kodus järgi proovida, kas liimib (enne kui kooli saata).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 19:00; 06.08 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei osta kunagi kõiki asju ühest kohast, kuigi mugav oleks küll. Lihtsalt – lemmikmargid on välja kujunenud aastatega. Charlotist ostan kirjatarbed, sirklid, teritajad ja joonlauad, Faber Castelli harilikke pliiatseid ja dust-free kustukumme tavaliselt peoga mitme lapse peale. Selveris on hea hinnaga Maped värvipliiatsid ja vildikad, mis on tõesti vastupidavad olnud. Ka vihikuid-kaustikke on lapsed just Selverist valinud, aga vahel mujalt ka. Kunstitarbeid igal aastal pole vaja olnud uusi osta, aga kui, siis ostan neid Skizze või Tasku kunstipoest Tartus, pintsleid näiteks pole seni veel uuendama pidanud, sest head ja vastupidavad on. Guaššid on meil L&B firma omad – väga hästi maha pestavad, plastiliin Giotto Patplume. Koolikott ja pinal on igal lapsel Kaubamaja koolikaupade valikust.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vihikud ostad vaata, et jooned ja ruudud oleks mustaga. Kui on sinised, hallid, rohekad on lapsel palju raskem kirjutamisel joont ja ruutu jälgida.
Ümbrispaberid pane igake ainele eri värvi, siis on lapsel väga mugav kotist ja sahtlist õige vihik ja raamat leida. N: eesti keel sinine, matemaatika kollane, loodusöpetus roheline jne.
Harilikkudel peab olema peal märge HB. See on paras tugevus kirjutamiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ümbrispaberid pane igake ainele eri värvi, siis on lapsel väga mugav kotist ja sahtlist õige vihik ja raamat leida. N: eesti keel sinine, matemaatika kollane, loodusöpetus roheline jne.

St nii vihik, töövihik kui õpik sama tooni.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin koolitarbed kahele lapsele Rimi Hyperist -40 kampaania ajal. Võrdlesin enne ostu selveri hindadega, guaššid, akvarellid, pintslid, vildikad, värvilised pliiatsid olid kallimad. Õpetajad eelistavad vene plastiliine, guašše, akvarelle. Maximas on ka hea valik, ainus miinus et kõigel ei lähe hind alla (punase ja kollase hinnasildi teema) ja väga täpselt jälgida, mis tootekategooria on  kampaanias. Lisaks oli eelmine aasta XXX maximas kooliasjade väljapanek täielik bardakk -lõhutud/lahti tiritud pakendid, vihikud-kaustikud kortsus ja segamini, liimid-guaššid kohapeal tühjaks pigistatud. Õudukas, tegin kohapeal pildid ja saatsin neile. Prismas on ka korralik koolikauba valik, hinnatase suht selveri ligi, ehk siis mtte kõige soodsam. Üldiselt – mul on kolmanda ja neljanda klassi lapsed, kooliasjadest varun kunstitarbed, jooksvalt õppeaasta jooksul ostan harilikke-pastakaid. Vihikuid ette ei osta, jooksvalt õpetaja ütleb mida vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud alati Büroomaailmast. Hea valik ja meie asutuse töötajatele on seal soodustus ka. Ma pole viitsinud eriti hindu võrrelda, aga mulle on jäänud mulje, et summa summarum pole vahet, kust ostad. Mõnes poes on mõni asi odavam ja teises teine asi. Kui tahad aega säästa, siis on mõistlik ühest kohast ära osta. Aga kahtlemata tasub jälgida, millal hinnasoodustused algavad. Esimestel aastatel olin usin ja õhinas lapsevanem ja tahtsin kõik asjad varakult ära osta (laste survel). Ja enamasti siis, kui mul olid ostetud, algasid allahindlused (enne septembrit). Alati varusin kõvasti raamatupabereid ette, sest nende valik jääb pooel septembri pealt kesiseks.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Kus hea valik koolitarbeid?