Esileht Väikelaps Kus hoiate oma kergkärusid paneelmajade korteris ?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kus hoiate oma kergkärusid paneelmajade korteris ?

Postitas:

Meil nii kitsas esik ja rattad peavad olema otsapidi suures mustas kilekotis ,muidu kohe rataste kallal,käru siis baby design allroad sprint

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 14:32; 15.03 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama käru ja ka kitsas koridor, käru hoiame keldris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil nii kitsas esik ja rattad peavad olema otsapidi suures mustas kilekotis ,muidu kohe rataste kallal,käru siis baby design allroad sprint[/tsitaat]

Ma ei saa midagi aru. Mis on rataste kallal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et laps on rataste kallal:)

Minul seisab käru all välisukse juures koridoris, meil on õnneks seal ruumi, nii et saan lausa lahtiselt hoida, aga vajadusel saaks ka kokku panna ja turvalisuse mõttes rattalukuga kuhugi toru külge panna. Tuppa tassida ei viitsikski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen,jah ikka laps rataste kallal

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 14:32; 15.03 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil käru samamoodi kitsas esikus, laps ka tihtipeale rataste kallal, õnneks on viimasel ajal see tegevus vähenenud.
Trepikotta või keldrisse jättes oleks käru ilmselt paari tunniga kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hoidsin ka oma lapse kergkäru seni all trepikojas rattalukuna kinni pandult(kusjuures lukustatav trepikoda ja käru oli teise ja esimese korruse vahel, mitte kohe päris all) kuniks üks päev alla minnes avastasin lahti lõigatud rattaluku, käru oli õnneks alles, ju keegi oli tulemas ja käru kaasa ei jõutud võtta. Kuna last hoiab/hoidis enamus tööpäevadest vanaema(siis lasteaias veel ei käinud) müüsin selle kergkäru maha ning ostsin veel lihtsama ja kergema. Eelmine oli 7kg(kuid ema tervis ei ole nii hea, et igapäevaselt seda käru viiendale tassida), siis uue ostsin selle kõige lihtsama võileivaka 4,5kg ainult ja siis ema seda jaksas tassida.
Enne seda vahejuhtumit seisis mu suur ja uhke vanker seal trepikojas 2 aastat ja tänan jumalat, et tõesti midagi kaduma ei läinud. Olen nüüd ka siin foorumist lugenud, kuidas inimestel kärusid vankreid varastatakse. Et enam ei riski mujal hoida kui toas. Praegune kergkäru käib pulgaks kokku ja ei jää esikus ette ka. Kasutusel nüüd ka ainult hädajuhtumitel, kui vaja haige lapsega arstile minna või kuskile pikem jalgsiretk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rõdul hoidsime.meil muidugi kinnine rõdu ja klaasid ees. kui oli aga ilma rõduta korter siis hoidsime esikus, seal õnneks oli täpselt sellist ruumi et käru mahtus ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Kus hoiate oma kergkärusid paneelmajade korteris ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.