Esileht Kodunurk Kus hoiate panne?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Kus hoiate panne?

Postitas:

Kas oskate soovitada mõnd head pannihoidjat? Või kuidas ja kus teie panne hoiate? Mul on küll praegu üks pann, aga see võtab terve sahtli ruumi ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 23:02; 08.08 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub pliidist ja kui mujale pole panna olnud siis ka pliidi ahjus. Siis olen ostnud sellised mille saba saab eemaldada, et mahuks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub pliidist ja kui mujale pole panna olnud siis ka pliidi ahjus. Siis olen ostnud sellised mille saba saab eemaldada, et mahuks.

Mu pliidiahju mahub 2 pikasabalist kah. 28-sentimeetrisi seal hoiangi, koos kaante ja sabadega. Üks 24-sentimeetrine, mida ka kogu aeg kasutan, rändab ringi – kord on ühel või teisel töötasapinnal, kord seisab pliitidel. Tal polegi õiget kohta. Ülejäänud kolmel pannil, mida harva kasutan, on seinal oma nagi, ripuvad ühe pika pulga otsas. Panne pole kunagi sahtlitesse pannud, need peaks mahutama ikka palju rohkem asju kui üks pann.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 00:46; 08.08 01:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on iidne pliit, kus on all ruum, kus panne ja ahjuplaate hoiustada. Seal on kokku kaks ahjuplaati ka kolm panni.

Üks pann, mida enamuse ajast kasutan, seisab pliidi peal. Mul ei ole seda modernset, mis karjuma hakkab, kui midagi peal on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on iidne pliit, kus on all ruum, kus panne ja ahjuplaate hoiustada. Seal on kokku kaks ahjuplaati ka kolm panni.

Üks pann, mida enamuse ajast kasutan, seisab pliidi peal. Mul ei ole seda modernset, mis karjuma hakkab, kui midagi peal on.

Need modernsed hakkavad karjuma, kui neile midagi “silma” peale panna, mujal võib olla nii palju asju, kui mahub.
Kuigi mul on olnud erinevad pliidid üle 30 aasta, pole mitte ühegi alumisse kasti mahtunud midagi muud peale 3 lameda ahjuplaadi ja veel mõne väga madala koogialuse. Panna sinna kolm panni oleks täiega ulme (ülihea ulme, kui mahuks).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 00:46; 08.08 01:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu nõudmisel ja mehe osavate käte tulemusel on meil köögis suur seinakapp, kus on ruumi kõikidel asjadel – ahjupannid, pannid, potid, (koogi)vormid, köögimasinad, suured kausid jne. Praehajus on vaid rest, kui küpsetan – siis võtan ahjupanni kapist (seal on nende jaoks kitsas riiul) – ei pea ahju enam asjadest tühjaks laduma. Kasutusel on 4 panni – wokpann, pannkoogipann ja 2 panni erineva suurusega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest! Ahjus ma panne ei julge hoida, sest mu mees on hajameelne professor, kes lülitab ahju sisse, aga ei vaata, kas seal on midagi. Ükskord olid mul potid-pannid ahjus, temal ahi huugas, sest tahtis kala teha.

Niisama kuhugi riputada ka ei taha, sest minu silmale pole tõesti ilus ja ega mu köögis polegi neid kuhugi riputada, seepärast hoiangi sahtlis. Seega ikka ootan nõuandeid pannihoidjate kohta, mida saab kasutada sahtlis.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 23:02; 08.08 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Löö googlesse või pinterest sisse pan storage ja leia lahendus oma ruumi ja köögikappidega, mida kasutada saad. Mul ise just köögikappidele lahendust planeerimas ja proovin mingit pidi nad külili hoiustada
nt https://www.organizinghomelife.com/wp-content/uploads/2013/10/Cookware-Organizer.png

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 09:01; 08.08 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.homestorage.eu/webshop/index.php?id_product=494&controller=product&id_lang=6

Selline müügil home storages, aga kas see just sahtlisse kõige parem lahendus on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega ikka ootan nõuandeid pannihoidjate kohta, mida saab kasutada sahtlis.

milleks sahtlisse veel mingi hoidja? miks niisama ei või panna, kui sobiv sahtel olemas?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna hetkel on selline köögimööbel, kus ülemiste kappide ja lae vahe on u 50 cm, siis hoian potte-panne kapirea otsas.
Kuna uue kodus tuleb laeni mööbel, aga samas vähem kapipinda, siis püüan ka head lahendust välja mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega ikka ootan nõuandeid pannihoidjate kohta, mida saab kasutada sahtlis.

Sahtli jaoks ei olegi mingeid pannihoidjaid enam olemas.

Kui köök on suur ja ruumi palju, siis kõige parem on ikkagi laiad ja madalad sahtlid pannide/pottide jaoks.
Siin paar näidet: https://www.houzz.com/photos/modern-kitchen-ideas-phbr1-bp~t_709~s_2105

Kui köök on tilluke, siis tuleb juba rohkem vaeva näha, et midagi põnevat välja mõelda, siin paar nö. “mustamäe kööki” sobivat lahendust: https://cdn.homesthetics.net/wp-content/uploads/2017/11/19-Smart-Kitchen-Storage-Ideas-That-Will-Impress-You-Homesthetics.jpg

Muud vahet pole, aga panni kapist kättesaamisega läheb lihtsalt väikeses köögis rohkem aega, kuna teised tuleb enne kolinal eest ära tõsta.
Jamie Oliverid ims mehed löövad lihtsalt tagaumise jalaga sahtli lahti ja kiirelt krabavad.

Kapi otsas ma ei hoiaks, sest eks ikka tolmu lendab ringi ja mina ntx alati panni ei pese (vaid tõmban paberiga ja kuumalt puhtaks; enne uuesti kasutamist samuti)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.08 13:44; 09.08 21:11; 12.08 11:02; 12.08 16:35; 13.08 13:31; 14.08 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin oma köögimööbli teha ühel heal spetsialistil. Ta tuli meile koju, mõõtis kõik üle. Kuulas minu soovitusi ja andis ise soovitusi. Üks väga hea soovitus, mis talt tuli oligi pottide pannide hoiustamise kohta. Ma ei olnud varem sellisest asjast kuulnud ega kellelgi näinud.

Tema ise nimetas seda köögidraakoniks. See on selline metallist alus, mida sai köögikapist sinka-vonka välja tõmmata. Sahtliks seda nimetada ei saa, sest see jookseb kuidagi imeliku nurga alt (nagu ütlesin – sinka-vonka) kapist välja. Üks selline alus on pottidele, teine pannidele. Ma olen üli-väga rahul selle lahendusega.

See oli küll väga kallis lahendus, aga tasub igati ära. Kahju, et ma ei oska sellele lahendusele õiget nime anda ega google järgi linki leida.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.08 14:02; 08.08 17:36; 11.08 20:13; 12.08 22:13; 12.08 22:15; 13.08 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, mida igapäevaselt kasutan, on pliidi peal, teised on kapis üksteise otsas, vildist asjandused vahel, et üksteist ära ei kraabiks. Kolme panni kõrgune virn ei ole minu jaoks liialt tülikas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin oma köögimööbli teha ühel heal spetsialistil. Ta tuli meile koju, mõõtis kõik üle. Kuulas minu soovitusi ja andis ise soovitusi. Üks väga hea soovitus, mis talt tuli oligi pottide pannide hoiustamise kohta. Ma ei olnud varem sellisest asjast kuulnud ega kellelgi näinud.

Tema ise nimetas seda köögidraakoniks. See on selline metallist alus, mida sai köögikapist sinka-vonka välja tõmmata. Sahtliks seda nimetada ei saa, sest see jookseb kuidagi imeliku nurga alt (nagu ütlesin – sinka-vonka) kapist välja. Üks selline alus on pottidele, teine pannidele. Ma olen üli-väga rahul selle lahendusega.

See oli küll väga kallis lahendus, aga tasub igati ära. Kahju, et ma ei oska sellele lahendusele õiget nime anda ega google järgi linki leida.

Tee pilt ja riputa kuhugi üles. Kõlab huvitavalt.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 15:13; 09.08 00:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin oma köögimööbli teha ühel heal spetsialistil. Ta tuli meile koju, mõõtis kõik üle. Kuulas minu soovitusi ja andis ise soovitusi. Üks väga hea soovitus, mis talt tuli oligi pottide pannide hoiustamise kohta. Ma ei olnud varem sellisest asjast kuulnud ega kellelgi näinud.

Tema ise nimetas seda köögidraakoniks. See on selline metallist alus, mida sai köögikapist sinka-vonka välja tõmmata. Sahtliks seda nimetada ei saa, sest see jookseb kuidagi imeliku nurga alt (nagu ütlesin – sinka-vonka) kapist välja. Üks selline alus on pottidele, teine pannidele. Ma olen üli-väga rahul selle lahendusega.

See oli küll väga kallis lahendus, aga tasub igati ära. Kahju, et ma ei oska sellele lahendusele õiget nime anda ega google järgi linki leida.

Tee pilt ja riputa kuhugi üles. Kõlab huvitavalt.

Hetkel olen reisil ja ei saa pilti teha.

Ok, aga nüüd leidsin netist pildi: https://koogid.universaalnedisain.ee/portfolio/olivia-naidiskook/

Täpselt selline mul ongi. Need nn. riiulid liiguvad kergelt sisse ja välja. Midagi ei ole vaja kuskilt kaugelt otsida, vaid riiuli väljatõmmates jookseb kogu valik nina ette.

Ehkki need riiulid tunduvad väiksed, siis tegelikult mahutavad need väga palju. Potte on mul erinevas suuruses kümme. Ja panne viis pluss kolm pannikaant.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.08 14:02; 08.08 17:36; 11.08 20:13; 12.08 22:13; 12.08 22:15; 13.08 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin oma köögimööbli teha ühel heal spetsialistil. Ta tuli meile koju, mõõtis kõik üle. Kuulas minu soovitusi ja andis ise soovitusi. Üks väga hea soovitus, mis talt tuli oligi pottide pannide hoiustamise kohta. Ma ei olnud varem sellisest asjast kuulnud ega kellelgi näinud.

Tema ise nimetas seda köögidraakoniks. See on selline metallist alus, mida sai köögikapist sinka-vonka välja tõmmata. Sahtliks seda nimetada ei saa, sest see jookseb kuidagi imeliku nurga alt (nagu ütlesin – sinka-vonka) kapist välja. Üks selline alus on pottidele, teine pannidele. Ma olen üli-väga rahul selle lahendusega.

See oli küll väga kallis lahendus, aga tasub igati ära. Kahju, et ma ei oska sellele lahendusele õiget nime anda ega google järgi linki leida.

Tee pilt ja riputa kuhugi üles. Kõlab huvitavalt.

Hetkel olen reisil ja ei saa pilti teha.

Ok, aga nüüd leidsin netist pildi: https://koogid.universaalnedisain.ee/portfolio/olivia-naidiskook/

Täpselt selline mul ongi. Need nn. riiulid liiguvad kergelt sisse ja välja. Midagi ei ole vaja kuskilt kaugelt otsida, vaid riiuli väljatõmmates jookseb kogu valik nina ette.

Ehkki need riiulid tunduvad väiksed, siis tegelikult mahutavad need väga palju. Potte on mul erinevas suuruses kümme. Ja panne viis pluss kolm pannikaant.

See populaarne nurgakapi lahendus juba tükimat aega, nt ikea pakub neid hea hinnaga. Eraldi sisusid on nt mööblifurnituuris ja suurem osa köögimööbli tootjaid pakub neid. Aga kui kaup olemas siis mööblifurnituurist peaks saama sellise sisu eraldi juurde osta küll.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 09:01; 08.08 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pliidil on all panipaik kuhu mahub kenasti kaks suuremat panni, ja üht panni hoian ahjus restil. Muidugi võiks ka kapis hoida, aga need on täis potte, kausse, serviise ja muid nõusid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, aga nüüd leidsin netist pildi: https://koogid.universaalnedisain.ee/portfolio/olivia-naidiskook/

Ah see, seda lahendust tean ammu. Ma mõtlesin, et midagi uut on väljamõeldud. Sellist nimetust nagu köögidraakon neile riiulitele pole tõesti varem kuulnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 15:13; 09.08 00:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapis.
Tihti kasutavaid panne hoian ahjus. Ja mõnikord on mul puhas pann lihtsalt pliidil. Ei näe vajadust seda pidevalt kuhugi toppida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, aga nüüd leidsin netist pildi:

Ma arvasin ka, et tuleb mingi imeasi.

Aga tavaline nurgakapp oma pööratavate riiulitega ju.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.08 13:44; 09.08 21:11; 12.08 11:02; 12.08 16:35; 13.08 13:31; 14.08 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli küll väga kallis lahendus, aga tasub igati ära. Kahju, et ma ei oska sellele lahendusele õiget nime anda ega google järgi linki leida.

Ära muretse, enamus inimesi on seda juba ammu näinud. Ja see ei ole iseenesest mingi pannihoidja vaid nurgakapilahendus – hoia seal mida tahad, veiniklaase või jahukotte.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevast suurt panni hoian alati pliidil, mul köök, söögituba ja elutuba on eraldi ruumid, nii et võivad kõik tarvikud silma all olla, ei pea diivanil istudes panni vaatama. Ahjuplaadid on ahju alla ehitatud väikeses sahtlis. Teised potid- pannid, vormid, suured kausid jne on suures ja sügavas sahtlis, ladustan neid üksteise peal ja sees, ei ole probleem näiteks enne väiksem pott suuremast välja tõsta kui hakkan süüa tegema. Köök on väike ja nõusid palju erinevaid, nii et ükshaaval potile-pannile oma pesakese tegemine kusagile kappi mulle ei mahuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 3 panni. Kõige enam kasutusel olev pann ongi pliidi peal koguaeg. isegi kui sel päeval ei prae midagi. See on köök ja ongi köögiasjadeks. Ülejäänud pannid on koos pottidega kapis.
Potte saab hoida ka panni peal – kui kardad kriimustada, pane rätik alla.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 10:55; 13.08 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on iidne pliit, kus on all ruum, kus panne ja ahjuplaate hoiustada. Seal on kokku kaks ahjuplaati ka kolm panni.

Üks pann, mida enamuse ajast kasutan, seisab pliidi peal. Mul ei ole seda modernset, mis karjuma hakkab, kui midagi peal on.

Päästeteenistus on korduvalt maininud, et niisama potte-panne ka mittetöötava pliidi peal on risk hoida, eriti vanemate pliitide puhul. Lisaks minule isiklikult karjub silma, kui pliidil on nõud (kui tegu pole toidutegemisega). Aga see on minu isiklik asi.

Meil peres kaks inimest, kaks tavapanni, üks nn ühemunapann ja wokkpann. Kõik pannid peale kasutamist pesen/puhastan ja lähevad suurde kappi. Mingeid pliidi kohal rasvakogujaid-rippujaid ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 11.08 14:48; 12.08 13:10; 12.08 13:14; 12.08 13:20; 12.08 13:23; 12.08 13:31; 13.08 09:53; 13.08 09:55; 13.08 10:06; 13.08 12:45; 13.08 18:43; 13.08 19:14; 13.08 19:17;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ära muretse, enamus inimesi on seda juba ammu näinud. Ja see ei ole iseenesest mingi pannihoidja vaid nurgakapilahendus – hoia seal mida tahad, veiniklaase või jahukotte.

Ole rahulik, ei muretse. Ju mina olen siis see vähemus, kes ei olnud näinud.

Ja juhul, kui need “enamus inimesi” on seda näinud, siis ei pruugi neil endal olla konkreetset kogemust selle lahendusega. Seega, mina selle kasutajana julgen küll seda soovitada, sest on väga mugav ja ruumi kokkuhoidev.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.08 14:02; 08.08 17:36; 11.08 20:13; 12.08 22:13; 12.08 22:15; 13.08 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.thesatmag.com/reviews/best-frying-pan-racks/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päästeteenistus on korduvalt maininud, et niisama potte-panne ka mittetöötava pliidi peal on risk hoida, eriti vanemate pliitide puhul.

Pole sellist infot varem märganud. Milles seisneb risk?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 09:55; 12.08 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole sellist infot varem märganud. Milles seisneb risk?

Pannil on tihti ka rasva või toiduõli jääke, mis iseenesest süttib umbes 350-400 kraadi juures põlema. (kui pannile kogemata tule alla unustad. Või laps käib ja krutib nuppe)
Sina tunned toas vingu, tormad kööki ja esimese asjana lajatad sinna kopsikutäie vett peale, et omastarust tuli kustutada.
Leek paisub mitme meetri kõrguseks, põlev rasv pritsib laiali ja sina helistad paanikas 112.

Väike õppevideo: https://www.youtube.com/watch?v=fRpN5bHyp7c&feature=youtu.be

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.08 13:44; 09.08 21:11; 12.08 11:02; 12.08 16:35; 13.08 13:31; 14.08 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Löö googlesse või pinterest sisse pan storage ja leia lahendus oma ruumi ja köögikappidega, mida kasutada saad. Mul ise just köögikappidele lahendust planeerimas ja proovin mingit pidi nad külili hoiustada

nt https://www.organizinghomelife.com/wp-content/uploads/2013/10/Cookware-Organizer.png

Mina isiklikult sellist lahendust ei taha, sest selle väljatõmmatava resti tagune/alune on juba peale vaadates ääretult tüütu puhastada (+ siinid).
Mul suured madalamad sahtlid, kus pannid üksteise otsas. Põhjas pehme kangas (umbes nagu see elektroonika ümber olev pehme läbipaistev valge kileline ümbris), ka pannide vahel seesama kangas (no ma ei tea, kas see on kangas, aga ehk kujutad ette. Tegelikult teeb sama töö ära ka “õigest” materjalist ajaleht – taaskasutus pealekauba).
Suurte kastrulite jaoks on sügavamad sahtlid.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 11.08 14:48; 12.08 13:10; 12.08 13:14; 12.08 13:20; 12.08 13:23; 12.08 13:31; 13.08 09:53; 13.08 09:55; 13.08 10:06; 13.08 12:45; 13.08 18:43; 13.08 19:14; 13.08 19:17;
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Kodunurk Kus hoiate panne?