Esileht Ajaviite- ja muud jutud kus hoiate toas ahju/kaminapuid?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kus hoiate toas ahju/kaminapuid?

Postitas:
Kägu

pean silmas just igasuguseid kaste-korve-muid-anumaid, et sodi ei pudeneks laiali. millised teil on, kui suured, kust saadud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: kus hoiate toas ahju/kaminapuid?

ahjupuud topin kohe ahju ja pühin sodi kokku. Pliidipuid toon tugevama kilekotiga, palju mugavam – ei aja sodi, hea käe otsa võtta jne. Puudekorv on ka – sellega toon kaminasse puid, seal ees on kohe hari-kühvel, milega sodi kokku tõmban

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pliidipuude jaoks on tehtud selline kast, kus puud sees. Ahjupuud toon tuppa ja kohe ahju, sodi harjaga kokku ja minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on ahju ja seina vahel selline ni¨¨, kuhu mahuvad nädala puud ilusti ära. Mees toob nädalavahetusel puud tuppa ja minu mure on vaid ahjusid kütta. Ma ei pea puid kuskilt õuest tooma. Kütan kahte ahju, mis on suht lähestikku. Algul saab põrand küll pudiseks, kui puid ahju panen, aga tolmuimeja asub ka kohe läheduses ja nii ma tõmbangi sodid ära. Minu jaoks väga mugav.

Please wait...
Postitas:
carynake

Meil on ka ahju ja seina vahel väike vahe,kuhu mahub umbes 2-3 päeva puud ära. Ja korteri ukse taha on ka tehtud väike kast,seal sees puud,ei pea iga päev puid tuppa tassima.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kus hoiate toas ahju/kaminapuid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.