Esileht Pereelu ja suhted Kus keskealised tutvuvad?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: Kus keskealised tutvuvad?

Postitas:

Kus tänapäeval keskealised suhteid otsivad? Nooremad Tinderis, kiimasemad iha.ee-s, aga harilikud 40-50 vanused?

+13
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ihas… lihtsalt jubedalt aega kulub, et sealt normaalsed välja noppida. (Ka pildita kasutajale tuleb tohutu sõnumitelaviin peale)

mujal portaalides jutustavad küll, aga ei kohtu keegi.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus tänapäeval keskealised suhteid otsivad? Nooremad Tinderis, kiimasemad iha.ee-s, aga harilikud 40-50 vanused?

Ühtegi hobi pole? Siis ilmselt pole lootust.

+6
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma 40+ vanuses tutvusin ka Tinderis. Päris huvitav oli ning lõppes minu ja ühe teise inimese jaoks edukalt 😉

+14
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 08:15; 15.04 08:24; 16.04 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris huvitav oli ning lõppes minu ja ühe teise inimese jaoks edukalt ????

Te kumbki ei sattunud s..ita sisse?

+2
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 08:16; 15.04 08:38; 16.04 08:24; 16.04 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris huvitav oli ning lõppes minu ja ühe teise inimese jaoks edukalt ????

Te kumbki ei sattunud s..ita sisse?

Ma teise poole pealt ei oska öelda, aga mina ei sattunud. Ma lihtsalt pole eriline sitamagnet kunagi olnud, lisaks evin üsna head eelneva väljaselekteerimise oskust. Kõik mehed, kellega kohtingule jõudsin, olid normaalsed inimesed. Võib olla oli asi ka selles, et ma ei läinud sinna tulevast abikaasat otsima, vaid lihtsalt meelelahutuseks, et tuleb, mis tuleb.

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 08:15; 15.04 08:24; 16.04 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus keskealised tutvuvad?

Tööl uute kolleegidega kohtudes, ülikoolis uut eriala omandades, mõne huvitegevuse kaudu.

Ma ei viitsiks elu sees mingite portaalide kaudu suvaliste inimestega suhelda. Eelmainitud viise kasutades on vähemalt osaliselt teada, mis haridusega ja huvidega inimesega on tegemist.

+9
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 08:35; 15.04 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis haridusega ja huvidega inimesega on tegemist.

See selgub ju ca paari kuni 10 kirja teel palju kiiremini, versus see, kui palju sa tegelikult mingit oma pooltuttavat “uut” kolleegi tunned.

Näiteks sinu puhul selgus juba sellest kahest reast, et nii mõndagi juba sinu kohta teada saada …

+11
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 08:16; 15.04 08:38; 16.04 08:24; 16.04 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis haridusega ja huvidega inimesega on tegemist.

See selgub ju ca paari kuni 10 kirja teel palju kiiremini, versus see, kui palju sa tegelikult mingit oma pooltuttavat “uut” kolleegi tunned.

Näiteks sinu puhul selgus juba sellest kahest reast, et nii mõndagi juba sinu kohta teada saada …

Keda mis huvitab, see on mõistagi selge.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 08:35; 15.04 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus tänapäeval keskealised suhteid otsivad? Nooremad Tinderis, kiimasemad iha.ee-s, aga harilikud 40-50 vanused?

Ühtegi hobi pole? Siis ilmselt pole lootust.

Ma nagu alati imestan selliste väidete üle. Olen käinud 2-3 hobiringis. Kõik normaalsemad on kaaslastega ja õnnelikus suhtes. Pole neid üksikuid midagi, et lähed ja rabad.

Arvan, et ikka tinder on lahendus ei tasu anda valet lootust, et hobiringides liiguvad ringi vabad inimesed…

+34
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib õhtuti seista mõne toidupoe külmutusleti juures ja passida pelmeene valivaid mehi, ju nad poissmehed ole.

+24
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iha, Tinder, Twoo, Flirtic, Kohting40+

Väga lahedaid inimesi kohtab, suure tõenäosusega poleks ma kellegagi nendest meestest päriselus kokku juhtunud.

Kuna mul parameetrid, millest edasi minna,väga konkreetselt paigas, siis toimub esmane selektsioon just sel teel.

Esimene kohtumine on alati kõnekas ja tasub vaadata, kas sealt kujuneb välja teine ja siis kolmas.

Ning siis saab edasi vaadata….

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 09:17; 16.04 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib õhtuti seista mõne toidupoe külmutusleti juures ja passida pelmeene valivaid mehi, ju nad poissmehed ole.

Mu abikaasa armastab ka pelmeene. Nii kui otsas, ostab uued. Nii et pelmeenide ostmise järgi ei saa otsustada, et poissmees.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus tänapäeval keskealised suhteid otsivad? Nooremad Tinderis, kiimasemad iha.ee-s, aga harilikud 40-50 vanused?

Ühtegi hobi pole? Siis ilmselt pole lootust.

Ma nagu alati imestan selliste väidete üle. Olen käinud 2-3 hobiringis. Kõik normaalsemad on kaaslastega ja õnnelikus suhtes. Pole neid üksikuid midagi, et lähed ja rabad.

Arvan, et ikka tinder on lahendus ei tasu anda valet lootust, et hobiringides liiguvad ringi vabad inimesed…

Minu arvates on selle aktiivne olemisega hoopis see, et hobiringis ei pruugi olla küll kedagi üksikut, aga mingi sotsiaalne suhtlus ju ikka hakkab pihta. Võibolla keegi kutsub sünnipäevale ning seal peol kohtud sünnipäevalapse venna, naabri või töökaaslasega. Või saad niisama tuttavaks sünnipäevalapse sõbraga ning kuidagi jääte suhtlema ning siis mingil üritusel kohtud tema sõbraga, kes võib olla sinu unistuste prints.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib õhtuti seista mõne toidupoe külmutusleti juures ja passida pelmeene valivaid mehi, ju nad poissmehed ole.

Mu abikaasa armastab ka pelmeene. Nii kui otsas, ostab uued. Nii et pelmeenide ostmise järgi ei saa otsustada, et poissmees.

Lihtsalt abielumees, kelle naine ei oska süüa teha

+4
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 15:15; 16.04 10:02; 16.04 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus tänapäeval keskealised suhteid otsivad? Nooremad Tinderis, kiimasemad iha.ee-s, aga harilikud 40-50 vanused?

Ühtegi hobi pole? Siis ilmselt pole lootust.

Minu hobid on näiteks käsitöö (kodus), aiandus (kodus), korilus (üksi v abikaasaga metsas), laste laulukoori juhendamine (koolimajas), vesiaeroobika (basseinis, 100% naised + naistreener). Ehk et hobisid üksjagu on, aga ma ei kohtu eriti vastassoo esindajatega. Niisiis kuidas sinu plärtsatus näiteks minusugust võiks aidata?

Mina kohtusin oma abikaasaga 8 aastat tagadi Flirticus: aasta “käimist”, pool aastat niisama kooselu, siis abielu. Tutvumise hetkel olime mõlemad 40 (elasime erinevates riikides, külastasime teineteist, suhtlesime Skypes igapäevadelt). Kas see koht veel toimib, ei tea, pole enam asja ????

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 15:38; 15.04 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt abielumees, kelle naine ei oska süüa teha

Kas söögitegemine v tegemise oskus on kohustuslik? Näitab see inimese väärtust?

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 15:38; 15.04 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtegi hobi pole? Siis ilmselt pole lootust.

Olen mees ja viimase 5e aasta suureks hobiks on tõusnud kodus kokkamine.

No mis krdi “lootus” mul sinuarust nüüd selle hobi tõttu olema peaks?
(on muidugi veel paar muud hobi ka, aga need on juba nii üdimehelikud, et sealt küll mitte midagi kindlasti ei tule. Sest mitte ühtegi naist ei huvita 30-40ndate tanki- ja lennukikellade kogumine ja nende remontimine jne)

+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 16:25; 17.04 06:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl uute kolleegidega kohtudes, ülikoolis uut eriala omandades, mõne huvitegevuse kaudu.

Olen 45+ ja kui prooviks sinu nõuandeid jälgida, siis jääkski vist ootama. Tööl meil vahetuvad inimesed väga harva, need mehed, kes on, on kõik abielus ja ei tuurita ringi. Ülikooli tõesti läksin, aga minuvanuseid on seal väga vähe, kõik on nooremad. Meest ma küll ei leia sealt, kui just mõnda 25 aastast ei plaani ära lohistada. Hobitegevus on ka olemas, käin ratsutamas, aga seal on peamiselt noored naised, mitte keskealised mehed.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusin oma abikaasaga Flirticus 7 aastat tagasi. Ma ei tea, kas see portaal enam töötab, kuid vast ikka on veel analoogseid kohti. Tinder on vist pinnapealsem, kuid täpsemalt ei oska öelda, pole seda kunagi kasutanud.

Ma olen pigem introvertne inimene, seetõttu sobib mulle internetis tutvumine rohkem kui reaalses elus.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusin samuti abikaasaga Flirticus aastaid tagasi.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul ka, kui sooviksin oma ülimalt armastatud hobitegevuse kaudu endale paarilist leida, peaksin olema lesbiline pedofiil. Kui hobikaaslaste sõprade peale lootma jääda, siis lihtsalt pedofiil.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 18:43; 16.04 11:45; 16.04 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei, vallalised, ärge kõiki pelmeenipassijaid ikka poissmeesteks pidage. minu mees ka passib neid seal. paluks mitte puutuda!

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei, vallalised, ärge kõiki pelmeenipassijaid ikka poissmeesteks pidage. minu mees ka passib neid seal. paluks mitte puutuda!

Ära mitte muretsegi, sest 90%-l naistest pole mitte mingit aimu ega oskust neid pelmeene üldse valmistadagi, võileivatikkudega nende shampanja juurde serveerimisest rääkimata.
Nad pole algtõdedesidki kuulnud, et keedad mitte vees vaid puljongis, siis õigel ajal välja ja kuumal pannil kergelt pruuniks ja sealt siis juba edasi …

Seda teavad vaid mehed, kes söögitegemisest tõeliselt huvitaud on.
Naistel on vaja asi siva valmis saada, põrsastele rokk ette ja ise diivanile pk-ga pikutama.

+2
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 20:07; 18.04 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib õhtuti seista mõne toidupoe külmutusleti juures ja passida pelmeene valivaid mehi, ju nad poissmehed ole.

Mu abikaasa armastab ka pelmeene. Nii kui otsas, ostab uued. Nii et pelmeenide ostmise järgi ei saa otsustada, et poissmees.

Lihtsalt abielumees, kelle naine ei oska süüa teha

Ma alati mõtlen, kas sinusugustel on sama sita iseloomuga kaaslane või kuidas keegi selliseid kägusid üldse välja kannatab.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alati mõtlen, kas sinusugustel on sama sita iseloomuga kaaslane või kuidas keegi selliseid kägusid üldse välja kannatab.

Sellistel loomulikult pole mingit kaaslast, sellepärast käivadki Perekoolis naisi tümitamas.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellistel loomulikult pole mingit kaaslast, sellepärast käivadki Perekoolis naisi tümitamas.

Kas tõe väljaütlemine on sinu jaoks “tümitamine”?
Tundsid end kohe nö. tümitatuna?

Õpi need jahukastme tegemised ja pelmeenide keetmised siis lõpuks ära; küll teised toidud juba hakkavad iseenesest sujuma.
Ja kui polegi mitte mingit huvi selle teema vastu, siis samuti ära tunne ed puudutatuna. Elu ei seisna ka kokkamises mitte; kuigi,, võib sellele pisut lisavürtsi anda …

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 08:16; 15.04 08:38; 16.04 08:24; 16.04 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mitte ühtegi naist ei huvita 30-40ndate tanki- ja lennukikellade kogumine ja nende remontimine jne)

Ega väga ei tõmbaks ka selliste hobidega mees 😀

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 15:15; 16.04 10:02; 16.04 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mitte ühtegi naist ei huvita 30-40ndate tanki- ja lennukikellade kogumine ja nende remontimine jne)

Ega väga ei tõmbaks ka selliste hobidega mees ????

Mis sel hobil siis viga on?

Millised need ligitõmbavad hobid siis oleks?

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 10:51; 16.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mitte ühtegi naist ei huvita 30-40ndate tanki- ja lennukikellade kogumine ja nende remontimine jne)

Ega väga ei tõmbaks ka selliste hobidega mees ????

Mis sel hobil siis viga on?

Millised need ligitõmbavad hobid siis oleks?

Kolakogumine ei ole kindlasti üks neist. Ligitõmbav on näiteks sportiv mees, kirglikult kokkav mees vms.

+7
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 15:15; 16.04 10:02; 16.04 11:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Kus keskealised tutvuvad?