Esileht Pereelu ja suhted Kus keskealised tutvuvad?

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Kus keskealised tutvuvad?

Postitas:

Võib õhtuti seista mõne toidupoe külmutusleti juures ja passida pelmeene valivaid mehi, ju nad poissmehed ole.

Mu abikaasa armastab ka pelmeene. Nii kui otsas, ostab uued. Nii et pelmeenide ostmise järgi ei saa otsustada, et poissmees.

Lihtsalt abielumees, kelle naine ei oska süüa teha

sellist teat.aega kinnijäänud persooni küll kaaslaseks ei sooviks ega soovitaks …..või siis samasugune

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolakogumine ei ole kindlasti üks neist. Ligitõmbav on näiteks sportiv mees, kirglikult kokkav mees vms.

Sa siis ei lugenud või?
Seesama mees oligi ju kokkav mees ja muuhulgas kogus ka vana “kola”.

Et kui on kokkav JA vahel ka vanu pisikesi kelli (mitte neid suuri seinakelli) koguv mees, siis sinu jaoks on selline välistatud?
Nunuh.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 08:16; 15.04 08:38; 16.04 08:24; 16.04 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõe väljaütlemine on sinu jaoks “tümitamine”?

Tundsid end kohe nö. tümitatuna?

Õpi need jahukastme tegemised ja pelmeenide keetmised siis lõpuks ära; küll teised toidud juba hakkavad iseenesest sujuma.

Ja kui polegi mitte mingit huvi selle teema vastu, siis samuti ära tunne ed puudutatuna. Elu ei seisna ka kokkamises mitte; kuigi,, võib sellele pisut lisavürtsi anda …

Sa meenutad mulle kangesti üht inimest, keda tundsin. Keskealine naisterahvas (nüüd juba pensionieas), kes armastas igal pool ja igal võimalikul juhul oma söögitegemisoskusega kiidelda ja teistele naistele, eriti noorematele, sellega n-ö ära panna. Iseloomult oli ta kohutavalt ebameeldiv – valelik, õel, pahatahtlik, kahjurõõmus ja ilmselt paar meditsiinilist diagnoosi veel peale (pakun skisofreeniat ja kleptomaaniat). Nii et iga kord, kui ta oma kiitlemistega alustas, mõtlesin ma, et mis tema söögitegemisoskusest kasu on, kui ta iga viimasegi inimese (k.a. oma pere) enda ümbert ise ära on hirmutanud?

P.S. Need “tõe väljaütlejad” on lausa omaette eneseimetlejate kategooria ????

+16
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 18:43; 16.04 11:45; 16.04 11:46;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kolakogumine ei ole kindlasti üks neist. Ligitõmbav on näiteks sportiv mees, kirglikult kokkav mees vms.

Sa siis ei lugenud või?

Seesama mees oligi ju kokkav mees ja muuhulgas kogus ka vana “kola”.

Et kui on kokkav JA vahel ka vanu pisikesi kelli (mitte neid suuri seinakelli) koguv mees, siis sinu jaoks on selline välistatud?

Nunuh.

Lase olla, ta pole sellist meest väärtki.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 18:43; 16.04 11:45; 16.04 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolakogumine ei ole kindlasti üks neist. Ligitõmbav on näiteks sportiv mees, kirglikult kokkav mees vms.

Sinu jaoks ehk on. Mees, kes iga päev jookseb poolmaratoni või rassib kaks tundi jõusaalis oleks minu õudusunenägu.

Läheks jala tööle või teeks koeraga pargis mõned reipamad kõnnitiirud, aga see igavene härgamine on mehe puhul minu jaoks täiesti peletav asjaolu.

Minu absoluutne lemmikmees näiteks kogub laste jalgrattaid ja teeb herbaariume. Vahepeal ehitab kiviaeda ja mingi niitmehikese moodi jõusaalis rassima ei pea. On niigi vormis ja mehine.

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 11:55; 16.04 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mitte ühtegi naist ei huvita 30-40ndate tanki- ja lennukikellade kogumine ja nende remontimine jne)

Ega väga ei tõmbaks ka selliste hobidega mees ????

Mis sel hobil siis viga on?

Millised need ligitõmbavad hobid siis oleks?

Kolakogumine ei ole kindlasti üks neist. Ligitõmbav on näiteks sportiv mees, kirglikult kokkav mees vms.

Kirjelda palun, mismoodi see kirglik kokkamine välja näeb?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 08:15; 15.04 08:24; 16.04 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mitte ühtegi naist ei huvita 30-40ndate tanki- ja lennukikellade kogumine ja nende remontimine jne)

Ega väga ei tõmbaks ka selliste hobidega mees ????

Mis sel hobil siis viga on?

Millised need ligitõmbavad hobid siis oleks?

Kolakogumine ei ole kindlasti üks neist. Ligitõmbav on näiteks sportiv mees, kirglikult kokkav mees vms.

Kirjelda palun, mismoodi see kirglik kokkamine välja näeb?

Ilmselt oiates.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 11:55; 16.04 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mitte ühtegi naist ei huvita 30-40ndate tanki- ja lennukikellade kogumine ja nende remontimine jne)

Ega väga ei tõmbaks ka selliste hobidega mees ????

Mis sel hobil siis viga on?

Millised need ligitõmbavad hobid siis oleks?

Kolakogumine ei ole kindlasti üks neist. Ligitõmbav on näiteks sportiv mees, kirglikult kokkav mees vms.

Kirjelda palun, mismoodi see kirglik kokkamine välja näeb?

Laulab,muusika mängib,tantsib sinna juurde, armatseb vahepeal naisega etc…

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 09:17; 16.04 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolakogumine ei ole kindlasti üks neist. Ligitõmbav on näiteks sportiv mees, kirglikult kokkav mees vms.

Minu meelest on väga äge, et see tüüp neid kelli remontida tahab ja oskab.

Ilmselt ei jooksnud maratoni, kui ajusid jagati.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 10:51; 16.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

N 49 on pea aasta tutvuda proovinud, tutvunud ka – Tinder ja tutvumiskeskus.ee on olnud need kohad. Luban, et seal liigub normaalseid inimesi – uusi tuttavaid olen leidnud, meeldivat suhtlust, elevust, seda õiget paraku veel mitte. Aeg on imelik ja kas pole nii, et kui ise ei liiguta, siis ei juhtu midagi uut.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei, vallalised, ärge kõiki pelmeenipassijaid ikka poissmeesteks pidage. minu mees ka passib neid seal. paluks mitte puutuda!

????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 22:40; 17.04 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei, vallalised, ärge kõiki pelmeenipassijaid ikka poissmeesteks pidage. minu mees ka passib neid seal. paluks mitte puutuda!

????

Ignoreerige eelnevat, puutuge ikka. Mina mitte-poissmehena passin aeg-ajalt pelmeenileti juures, et tabada neid ‘nutikaid’ naisterahvaid, kes seal pelmeenihuvilisi kiikavad. Aegajalt saab ikka hea trehvungi kätte, meeleheitel tädid on need parimad, ei ütle millelegi ei. Pelmeenid mulle iseneesest ei maitse, oma naine teeb pärast normaalset sööki niikuinii.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa pead sellises vanuses suhteid otsima, siis ei ole seda tegelikult mingit mõtet teha.

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 00:13; 17.04 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei, vallalised, ärge kõiki pelmeenipassijaid ikka poissmeesteks pidage. minu mees ka passib neid seal. paluks mitte puutuda!

????

Ignoreerige eelnevat, puutuge ikka. Mina mitte-poissmehena passin aeg-ajalt pelmeenileti juures, et tabada neid ‘nutikaid’ naisterahvaid, kes seal pelmeenihuvilisi kiikavad. Aegajalt saab ikka hea trehvungi kätte, meeleheitel tädid on need parimad, ei ütle millelegi ei. Pelmeenid mulle iseneesest ei maitse, oma naine teeb pärast normaalset sööki niikuinii.

Ok ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 22:40; 17.04 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa pead sellises vanuses suhteid otsima, siis ei ole seda tegelikult mingit mõtet teha.

Kui nüüd aus olla, siis ma olen perekoolist ka VEEL rumalamaid väiteid lugenud; seega see ei ole see Stupid Statement No1.

Aga ta kindlasti konkureerib sinna. Mingis oma teemarühmas.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 16:25; 17.04 06:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa pead sellises vanuses suhteid otsima, siis ei ole seda tegelikult mingit mõtet teha.

Kui nüüd aus olla, siis ma olen perekoolist ka VEEL rumalamaid väiteid lugenud; seega see ei ole see Stupid Statement No1.

Aga ta kindlasti konkureerib sinna. Mingis oma teemarühmas.

Tõega on ikka nii, et valus kuulda.

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 00:13; 17.04 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka internetist. Kes see tänapäeval enam mujal on. Seal see hea asi ka, et ongi vaid kindla peale kaaslast (iseasi, mis eesmärgil) otsivad inimesed rivis võtta. Ei peagi pelmeeniriiuli juures aega surnuks lööma ja tegelema ennustamisega, et kes neist vallaline võiks olla. Isegi meiki ei pea tegema ega seksikat riietust panema, et sobivaid eksemplare välja valida.

Muidugi eks netis on palju üheööhuvilisi ja petjaid, samas ega nad päriselus ka paremad pole. Kuna valik aga suur, siis ilma suurema ajakuluta võtad järgmise. Poes passimine või huviringis luuramine on ikka oluliselt ajakulukamad.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus tänapäeval keskealised suhteid otsivad? Nooremad Tinderis, kiimasemad iha.ee-s, aga harilikud 40-50 vanused?

Üksik, tark keskealine naine sebib tutvuse kaudu välja vabanevate vangide täpsed väravast väljasaamiste ajad. Mida pikemat aega istutud, seda parem. Kui mees ikka üle viieka kodust ära olnud on, siis vaevalt ta naisel säng veel tühi. Kui kuu aega soojas autos vaheldumisi kolme vangimaja väravate taga oodata, siis näkkab kindlasti. Nagu see kutt, kes hiljuti pärast 38-t aastat esimest korda ilmavalgust nägi. Sellisega võiks julgemal naisel huvitav elu tulla

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib õhtuti seista mõne toidupoe külmutusleti juures ja passida pelmeene valivaid mehi, ju nad poissmehed ole.

Mu abikaasa armastab ka pelmeene. Nii kui otsas, ostab uued. Nii et pelmeenide ostmise järgi ei saa otsustada, et poissmees.

Lihtsalt abielumees, kelle naine ei oska süüa teha

Minu mees ei osta pelmeene, aga tal ka naine süüa ei tee, ta teeb ise.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu see kutt, kes hiljuti pärast 38-t aastat esimest korda ilmavalgust nägi. Sellisega võiks julgemal naisel huvitav elu tulla

Nääh, ega sel naisel sõna otseses mõttes kerge elu ei saaks olema, kui sa pead isegi suvel palavaga kleidi all raudrüüd kandma.
Sest kunagi ei tea ju ette, millal härra taas pisut vihastab ja kruvikeerjaga näiteks 11 korda sind torgata tahab.
Noh, nagu tal kombeks on.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 20:07; 18.04 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei, vallalised, ärge kõiki pelmeenipassijaid ikka poissmeesteks pidage. minu mees ka passib neid seal. paluks mitte puutuda!

Su pelmeenepassiv mees on siis selline suss,  et suvaline võõras naine saab ta sealt külmleti äärest ära lohistada? Või miks on vaja naistele peale käratada, et kas võib või ei või puutuda? Seda võiks ikka mees ise otsustada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus tänapäeval keskealised suhteid otsivad? Nooremad Tinderis, kiimasemad iha.ee-s, aga harilikud 40-50 vanused?

Ühtegi hobi pole? Siis ilmselt pole lootust.

Kas arvad, et käsitööringist või naiskoorist leiab mehi? Tegelikult ei garanteeri midagi ka see, kui hobi on selline, kus kohtab palju vastassugupoole esindajaid. Mul on selline hobi ja mina tean Eestis kolme abielupaari, kes on teineteist selle hobi kaudu leidnud (mis ei tähenda, et neid rohkem ei oleks, kes vaikselt kodus asjaga tegelevad ja kuidagi nii huvikaaslasega kohtunud on, lihtsalt jutt on aktiivsetest harrastajatest). Eestis on selle ala klubi tasemel harrastajaid ikka mitusada tükki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:02; 23.04 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mitte ühtegi naist ei huvita 30-40ndate tanki- ja lennukikellade kogumine ja nende remontimine jne)

Ega väga ei tõmbaks ka selliste hobidega mees ????

Hobid puutuvad suhte leidmises nii palju asjasse, et kas on hobi, mille kaudu kellegi huvitavaga kohtuda võiks. Aga muidu – minu hobi ei paku mu mehele vähimatki huvi ja mehe hobi mulle ka mitte. Miks peaks kellegi teise hobi olema ligitõmbav? Ma saan aru, kui keegi kasvataks palderjani ja mina oleksin kass, siis mind tõmbaks jah selle kasvataja poole, kes niiii hurmavalt lõhnab.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:02; 23.04 14:08;
To report this post you need to login first.

Sest mitte ühtegi naist ei huvita 30-40ndate tanki- ja lennukikellade kogumine ja nende remontimine jne)

Ega väga ei tõmbaks ka selliste hobidega mees ????

Hobid puutuvad suhte leidmises nii palju asjasse, et kas on hobi, mille kaudu kellegi huvitavaga kohtuda võiks. Aga muidu – minu hobi ei paku mu mehele vähimatki huvi ja mehe hobi mulle ka mitte. Miks peaks kellegi teise hobi olema ligitõmbav? Ma saan aru, kui keegi kasvataks palderjani ja mina oleksin kass, siis mind tõmbaks jah selle kasvataja poole, kes niiii hurmavalt lõhnab.

Kui juba hobide peale jutt läks, siis minu jaoks on küll oluline, millised on mehe hobid ja kas mõni neist ühtiks ka minu hobidega. Näiteks tänu võrkpallile leidsin ka enda elukaaslase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mitte ühtegi naist ei huvita 30-40ndate tanki- ja lennukikellade kogumine ja nende remontimine jne)

Ega väga ei tõmbaks ka selliste hobidega mees ????

Hobid puutuvad suhte leidmises nii palju asjasse, et kas on hobi, mille kaudu kellegi huvitavaga kohtuda võiks. Aga muidu – minu hobi ei paku mu mehele vähimatki huvi ja mehe hobi mulle ka mitte. Miks peaks kellegi teise hobi olema ligitõmbav? Ma saan aru, kui keegi kasvataks palderjani ja mina oleksin kass, siis mind tõmbaks jah selle kasvataja poole, kes niiii hurmavalt lõhnab.

Kui juba hobide peale jutt läks, siis minu jaoks on küll oluline, millised on mehe hobid ja kas mõni neist ühtiks ka minu hobidega. Näiteks tänu võrkpallile leidsin ka enda elukaaslase.

ühtivad hobid on boonus muidugi, aga kaaslasest kes hakkab suisa ette kirjutama mis hobid peavad või ei tohi kaaslasel olla (”on tobedad”) hoiaksin ma küll kilomeetri kaugusele.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 08:24; 06.05 08:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühtivad hobid on boonus muidugi, aga kaaslasest kes hakkab suisa ette kirjutama mis hobid peavad või ei tohi kaaslasel olla (”on tobedad”) hoiaksin ma küll kilomeetri kaugusele.

Okei, kui mu mees järgmisel korral toriseb, et mis sa istud selles õudses perekoolis, siis ma võtan jalad selga ja jooksen naabervalda. 😛

Teemasse ka – leidsin mehe ühest praeguseks kadunud netifoorumist, olime mõlemad 40 ümber, nüüdseks koos 10 a.

Kägu 16.04.2021 22:32 räägib õiget jutttu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl uute kolleegidega kohtudes, ülikoolis uut eriala omandades, mõne huvitegevuse kaudu.

Olen 45+ ja kui prooviks sinu nõuandeid jälgida, siis jääkski vist ootama. Tööl meil vahetuvad inimesed väga harva, need mehed, kes on, on kõik abielus ja ei tuurita ringi. Ülikooli tõesti läksin, aga minuvanuseid on seal väga vähe, kõik on nooremad. Meest ma küll ei leia sealt, kui just mõnda 25 aastast ei plaani ära lohistada. Hobitegevus on ka olemas, käin ratsutamas, aga seal on peamiselt noored naised, mitte keskealised mehed.

Aga ära ole vanamoodne. Võta omale naine 😀

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl uute kolleegidega kohtudes, ülikoolis uut eriala omandades, mõne huvitegevuse kaudu.

Olen 45+ ja kui prooviks sinu nõuandeid jälgida, siis jääkski vist ootama. Tööl meil vahetuvad inimesed väga harva, need mehed, kes on, on kõik abielus ja ei tuurita ringi. Ülikooli tõesti läksin, aga minuvanuseid on seal väga vähe, kõik on nooremad. Meest ma küll ei leia sealt, kui just mõnda 25 aastast ei plaani ära lohistada. Hobitegevus on ka olemas, käin ratsutamas, aga seal on peamiselt noored naised, mitte keskealised mehed.

Aga ära ole vanamoodne. Võta omale naine ????

Ta ei olegi, ta võttis ju suisa hobuse!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 08:24; 06.05 08:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Kus keskealised tutvuvad?