Esileht Ilu Kus kingapoest teie omalle jalanõud ostate

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kus kingapoest teie omalle jalanõud ostate

Postitas:
Kägu

…kus te ostate ja miks just sealt.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oo, Malle! Oo, Kalle!

O’Malle ja O’Calle.

Aga tglt Eestis ostan ainult Nike’i esinduspoest. Kõik muud jalatsid toon välismaalt. Eestis on mu meelest ainult vanamuttide kingi ja saapaid saada.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui midagi vaja on, siis käin kõik kingapoed läbi. Kõige mugavam on Ülemistes, seal poed järjest. Aga no praegu muidugi telliks e-poest.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mulle sobib Ns kingspood ja ostan soodukate ajal. Kui on 50% või veelgi rohkem.</p>

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma vanamutt, 5 aastat ECCOt, ei lähe valesti ja kõndida saab ka. Üheks korraks edvistamiseks kõlbab ükskõik mis (on juba olemas).

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vivian Vau poest. Mul on suur jalg ja tahan ilusaid ning mugavaid jalanõusid.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaltsukast. Või Italiana Kingast. Kord mitme aasta järel.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostan kenkiä omalle kaupastani.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostan kenkiä omalle kaupastani.

Ei nyt kun kipin-kapin K-kaupunkiin

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

…kus te ostate ja miks just sealt.

Kas sulle tundub, et “kust” kirjutada on kuidagi rumal?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Salamandrist, sest hea valik.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänavajalanõud tavaliselt NS kingast, kuigi viimasel ajal on seal järjest rohkem saasta müügil.

Samas üllatasid nad positiivselt mind defektiga jalanõu probleemi lahendamisel – võeti sisse ja lubati alguses ekspertiisi kuni 7 päeva jooksul, aga kolmandal päeval helistati ja katkine lukk oli saapal vahetatud.

Spordi ja matkajalanõud ostan vatavatest poodidest.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas imet te e-poodidest kingi ostate? Mina poes proovin alati nr 39 ja 40 paralleelselt ning need juhtumid on enam-vähem pooleks, et kumb number mugavam tundub. Ei saa ma arvestada tootjaga (ka sama tootja toodangust olen erinevaid numbreid valinud), ei oska ma silmaga tuvastada lõikelisi erinevusi…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tellin aastaid united nude kodulehelt. nii talveks, kevadeks kui ka suveks. abikaasale ka

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas imet te e-poodidest kingi ostate? Mina poes proovin alati nr 39 ja 40 paralleelselt ning need juhtumid on enam-vähem pooleks, et kumb number mugavam tundub. Ei saa ma arvestada tootjaga (ka sama tootja toodangust olen erinevaid numbreid valinud), ei oska ma silmaga tuvastada lõikelisi erinevusi…

Mul on kõik jalanõud e-poodidest tellitud – saapad, tossud, tänava- ja kontsakingad, trennijalanõud. Mõned on tulnud suuruse pärast ümber vahetada, aga harva. Ja vahetamine ei ole ju mingi tuumateadus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna mul väga väike jalg (35), siis tellin peamiselt Yooxist, kus on minu suurusele lai valik. Mõnikord leiab midagi ka efootwear.eu netipoest.

Eestist kohapealt ei saa kahjuks midagi osta, sest kingapoe valik täiskasvanuile algab suurusest nr 36 ja need mul kõik jalas loksuvad. lastele mõeldud sama suurus jällegi ei sobi, sest laste liistud on palju kitsamad ja väiksemad.

Aga veebipoe eelis on see, et saab kodus proovida ja kui ei sobi, siis tagastada, seda olen mõnel korral tegema pidanud. Õnneks on Yooxi tagastamine väga lihtne. Efootweari seni ei ole midagi tagastanud, kõik tellitu on sobinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja vahetamine ei ole ju mingi tuumateadus.

Minu jaoks on see vahetamine küll ilge n..s. Paki asjad tagasi, täida mingi leht, mine automaati, siis kontrolli, kas raha tuli tagasi, vms. Palju lihtsam on minna poodi, teha kindel valik ja välja jalutada.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paki asjad tagasi, täida mingi leht, mine automaati, siis kontrolli, kas raha tuli tagasi

Yooxis on nii, et sul on juba saadetavas pakis olemas tagastuskleeps. Pakkima pead tõesti, aga kleepsu lükkad pakile, veebis teed linnukese asja taha, mida soovid tagastada ja siis helistad UPSi kullerile, kes tuleb su pakile ise järgi.

Rahatagastus saabub muidugi alles hiljem, aga ma seda ei ole iial mingiks probleemiks pidanud. Veebist jalatseid ostes on olulisem jälgida seda, et kui sa proovid, siis ei eemalda mingeid hinnasilte ja plomme, et äkki kui tahad tagastada, siis ikka seda teha saaks. Aga seegi pole mingi tuumateadus 😀

Mulle kodus proovimise juures meeldib see, et ma mõnikord mitu päeva mõtlen ja proovin, kas ikka jätan alles. Eriti mingi peenema kraamiga, et kas ma ikka käin nendega piisavalt palju kuskil või jääksid kappi seisma.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on see vahetamine küll ilge n..s. Paki asjad tagasi, täida mingi leht, mine automaati, siis kontrolli, kas raha tuli tagasi, vms. Palju lihtsam on minna poodi, teha kindel valik ja välja jalutada.

Mu meelest on see e-poendus üldse mingi koduste emmede või kodukontoris “töötavate” prouade teema. Töölkäival inimesel pole küll aega sellise jamaga tegeleda.  Ei taha enam peale pikka tööpäeva mööda veebipoode surfata, võrrelda erinevaid kaupu, tegeleda tagastustega… Ja jalanõud on eriti sellised asjad, mida mu kapriisne jalg peab küll saama kohapeal proovida, mingis vanuses enam igasugust jama jalad ei kannata.

+9
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ecco, kvaliteetne.

Vans, kui nr teada ja kogemus erinevate taldadega olemas, siis sealt veebipoest, kus parasjagu ilusam/soodsam kättesaadav.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täitsa erinevatest poodidest. Eelkõige jälgin kvaliteeti ja siis ka kindlasti hinda. Paar korda olen kingi Aldost ostnud, talvesaapad Rademarist ja korra ka Kaubamajast. Jooksutossud Nike outletist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tahangi paralleelselt kahte numbrit proovida, mitte vahepeal ühte tagasi saata. Vahel nt suuremal numbril viskab mingi lohvaka voldi sisse käimisel, siis tuleb uuesti väiksemat proovida, et kas istub paremini… Väiksem võib-olla pigistab veidike, siis tuleb mõelda, et kas äkki hoopis see venib pisut käies ja võtta ikka väiksem või ikka üldse ei kannata ja tuleks valida suurem ja riskida selle voldiga…

Jalatsite ostmine on minu jaoks ikka tõeline piin ja pikk protsess. Ja sellest hoolimata vahel ikkagi jäävad kingad seisma, sest no ei ole mugav! Vahel proovimisel ei saa arugi, et täiesti ümar ja ohutuna näiv kinganina hakkab pikemal käimisel varbaotsi pigistama.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks olen sunnitud ostma Stockmannist (või välismaalt) kuna nad on ainukesed, kes müüvad Nero Giardini jalatseid. Enamus selle märgi kingad/saapad lihtsalt istuvad mulle hästi ja peavad ka pikalt vastu. Kvaliteet.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ostan väga harva endale jalatseid, aga kui ostan, siis Kaubamajast ja Eccost. Netist ma ei viitsi otsida, mulle meeldib vaadata ja proovida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sealt poest, kus leidub sobiv ja meeldiv jalatsipaar.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellisest poest, milles on minu jalale mugavaid ja ilusaid kingi. Tavaliselt käin kõik linna kingapoed läbi midagi leidmata, sest mul on liiga lai ja kõrge jalg.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks olen sunnitud ostma Stockmannist (või välismaalt) kuna nad on ainukesed, kes müüvad Nero Giardini jalatseid. Enamus selle märgi kingad/saapad lihtsalt istuvad mulle hästi ja peavad ka pikalt vastu. Kvaliteet.

Kaubamajas olen ka neid näinud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tahangi paralleelselt kahte numbrit proovida, mitte vahepeal ühte tagasi saata. Vahel nt suuremal numbril viskab mingi lohvaka voldi sisse käimisel, siis tuleb uuesti väiksemat proovida, et kas istub paremini… Väiksem võib-olla pigistab veidike, siis tuleb mõelda, et kas äkki hoopis see venib pisut käies ja võtta ikka väiksem või ikka üldse ei kannata ja tuleks valida suurem ja riskida selle voldiga…

Eks see olene ka, mis brände tellida. Korralikud jalatsitootjad/müüjad annavad oma saidil päris head infot suuruste kohta – lisaks tavapärasele suuruste tabelile ka nt iga mudeli kohta eraldi, kas see on tavapärasest veidi väiksem või suurem jne.
Olen julgenud ka päris kallid saapad USAst tellida, kuna kogu vajalik info suuruse/istuvuse kohta oli olemas, bränd usaldusväärne ja hind parem kui Euroopast tellides (ehkki tegu Euroopa brändiga).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on suur jalg (43,5), seega Eestist omale eriti midagi osta ei saa. Vivian Vaust küll, aga hiljuti pole seal käinud, sest ekstravagantsemaid ja pidulikumaid jalatseid on juba üksjagu kogunenud.
Olen leidnud Euroopast 5-6 veebipoodi, kes keskenduvad suuremale jalale ja müüvad ka ilusaid, kvaliteetseid jalatseid, sealt ma neid tellin. UK poed on Brexiti tõttu kahjuks nüüd välistatud, tellimine läheb liiga kalliks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://Kadriphotography.com

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ilu Kus kingapoest teie omalle jalanõud ostate