Esileht Hobinurk Kus linnas on veel Ryanair hea asukohaga nagu Tallinnas?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kus linnas on veel Ryanair hea asukohaga nagu Tallinnas?

Postitas:

Meil kesklinna sõita vaid mõned minutid ja soodne ka.
Ei ole eriti reisinud, kus linnas veel nii mugavalt saab?

Võibolla teab keegi soovitada mõnda teist odavlennufirmat, kes ka siit Tallinnast väljuvad ja ei maandu kuskile n.ö. pommiauku.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet seal on kuhu kui seal varem käinud ei ole? Ma ka tahaks lennata kuhugi sept. lõpus, ideid ei ole. Passi ka ei ole, seega palun Schengeni viisaruumi piires. Aega max nädal.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.09 18:12; 03.09 18:26; 03.09 18:46; 04.09 20:08; 04.09 20:51; 11.09 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ryanairist soovitan küll kaugele hoida. Vaata natuke ringi, normaalsed lennufirmad lendavad sageli sama raha eest või veelgi odavamalt, aga sa saad ennast ikka inimesena tunda.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 18:20; 03.09 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks, olen Ryanairiga korduvalt lennanud, ei midagi hullu. Lend pole kordagi hilinenud. Süüa/juua jõuan ise vajadusel osta. Peaksid ka suht uued lennukid olema. Meie reisifirmade lemmikkoostööpartneri SmartLoksiga ma küll ei lenda. Kas on mõni Eesti reisifirma, kes selle LiksLoksi teenust ei kasuta?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.09 18:12; 03.09 18:26; 03.09 18:46; 04.09 20:08; 04.09 20:51; 11.09 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tühi lootus. ryanairi ärimudel ongi lennata pommiauku, mitte riigi pealennuväljale. isegi kui põhilennuväli on linna lähedal, siis ryanairiga lennates pole sellest mingit kasu. eesti mõistes on nende lennuväljad nt keilas või kosel. heal juhul.

ryanair lendab tallinnast nii vähestesse kohtadesse, et need võid ka läbi guugeldada. maltal võiks teoreetiliselt olla linna lähedal, sest vaevalt et seal saarekesel kahte lennuvälja on (puusalt tulistan praegu, käinud ei ole seal), aga pilet on praegu sptembris kõike muud kui odav.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 18:30; 03.09 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pariisi CDG lennujaam ei ole linnas, kuid rongijaam on põhimõtteliselt lennujaamas ilma hoonest väljumata ja sellega saab ühe rongiga linna. Rongipilet oli vist ca 10.30€.
Lende Pariisi peaks jaguma, kursiks euro, ajavahe 1h. Kuid samas hinnad (toit) pigem kallima poolsed, kiirtoit jälle samas hinnas, mis meil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 18:31; 03.09 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pariisi CDG lennujaam ei ole linnas

ryanair ei lenda tallinnast pariisi. vähe sellest, ryanair ei lenda üldse cdg-sse.

vbn, müüd nägin, et teemaalgatajale sobisid teised vedajad ka. air baltic tõesti lendab cdg-sse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 18:30; 03.09 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks, olen Ryanairiga korduvalt lennanud, ei midagi hullu. Lend pole kordagi hilinenud. Süüa/juua jõuan ise vajadusel osta. Peaksid ka suht uued lennukid olema. Meie reisifirmade lemmikkoostööpartneri SmartLoksiga ma küll ei lenda. Kas on mõni Eesti reisifirma, kes selle LiksLoksi teenust ei kasuta?

Mida see reisifirma asjasse puutub? Tahad paketireisile minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 18:20; 03.09 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad paketireisile minna?

Jaa, sobiks see ka kui korraliku lennukiga saaks. Ma ei ole teemaalgataja, lihtsalt sarane huvi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.09 18:12; 03.09 18:26; 03.09 18:46; 04.09 20:08; 04.09 20:51; 11.09 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paphose lennujaam peaks olema kümmekond km linnast, ma läheks igatahes sinna, sügisel on seal ikka väga mõnus soe. Ühistransport tundus ka Küprosel päris odav ja asjalik olevat, ehkki lennujaamas me seda ei kasutanud. Aga Schengeni viisaruum see muidugi pole.
Ryanairil pole häda midagi, oleme perega sellega päris palju lennanud ja kunagi pole probleeme olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pariisi CDG lennujaam ei ole linnas

ryanair ei lenda tallinnast pariisi. vähe sellest, ryanair ei lenda üldse cdg-sse.

vbn, müüd nägin, et teemaalgatajale sobisid teised vedajad ka. air baltic tõesti lendab cdg-sse.

Finnair ka, kuigi helsingis ümber istumine (enamasti õnneks umbes tunnine). Hind küll vist kallim, aga võib hea viimase hetke hinna saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 18:31; 03.09 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus linnas veel nii mugavalt saab?

Nice
1.50 tramm
Ryanairist ei tea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Berliini ryanairiga sõites raudteejaam 5 minti jalutuskäigu kauguael, pilet kesklinna 2.80.- ostad otse perroonilt automaadist ja 30 minutiga täiesti kesklinnas. Ryanairi mahategevad inimesed lahmivad lampi, mingeid pohjuseid sellel küll pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bremenisse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kesklinna sõita vaid mõned minutid ja soodne ka.

Ei ole eriti reisinud, kus linnas veel nii mugavalt saab?

Võibolla teab keegi soovitada mõnda teist odavlennufirmat, kes ka siit Tallinnast väljuvad ja ei maandu kuskile n.ö. pommiauku.

Pead muidugi arvstama ka, et lennuk sinna viib, aga tagasi ei too, nii et uuri ka kus asub bussijaam, et kas on soodsas kohas ja kas bussid ikka käivad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dublinisse on odavad lennud Tallinnast, lennujaam on pooletunnise bussisõidu kaugusel. Bussipilet 7 eurot ots.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bremen, Edinburgh – mõlemast lennujaamast saab trammiga linna. Edinburghis on elamus ka nn kahekordse bussiga lennujaamast linna sõit. Pileti hind sama.

Easyjet lendab veel Berliini (eelistan easyjeti ryanairile), sela saab jah rongiga linna. St pole nii lähedal aga pole ka väga kaugel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Pariisi CDG lennujaam ei ole linnas

ryanair ei lenda tallinnast pariisi. vähe sellest, ryanair ei lenda üldse cdg-sse.

vbn, müüd nägin, et teemaalgatajale sobisid teised vedajad ka. air baltic tõesti lendab cdg-sse.

CDG ongi üks kõige jubadam lennujaam Euroopas… Kole, vana, kauge, teenuseid pole, süüa vähe, poode vähe, arusaamatu logistika. Kui oled juba lennu ooteruumis, siis sealt enam välja ei saa – aina hilinevat lendu oodates oli kogu rahva peale ainult üks vending machine – sealt sai Snickersit ja Coca Colat…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paphose lennujaam peaks olema kümmekond km linnast, ma läheks igatahes sinna, sügisel on seal ikka väga mõnus soe. Ühistransport tundus ka Küprosel päris odav ja asjalik olevat, ehkki lennujaamas me seda ei kasutanud. Aga Schengeni viisaruum see muidugi pole.

Ryanairil pole häda midagi, oleme perega sellega päris palju lennanud ja kunagi pole probleeme olnud.

Mis vahet seal on kas on Schengeni viisaruum või mitte, Küprosele saab minna ilma passita, piisab ID-kaardist! Septembris ja oktoobris on sinna piletid ikka väga kallid. Varem ostes oleks septembrisse saanud isegi normaalse hinnaga, aga oktoober on koguaeg kallis olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 13:44; 11.09 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma mõtlen, kuhu ma olen Ryanairiga lennanud. Bergamos on lennujaam kohe linna külje all, lennujaamast üle tee on suur kaubanduskeskus. Bergamost saab lühikese rongisõiduga nii Milanosse kui Como järve äärde.
samuti Gironas, mis on ise äge linn, aga Costa Brava rannik oma kuurortlinnadega pole ka kaugel, Barcelona samuti suht lähedal, bussid käivad lennujaamast läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:14; 04.09 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet seal on kas on Schengeni viisaruum või mitte, Küprosele saab minna ilma passita, piisab ID-kaardist!

Nuu voot, ei teadnud. Kas selliseid on veel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.09 18:12; 03.09 18:26; 03.09 18:46; 04.09 20:08; 04.09 20:51; 11.09 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuu voot, ei teadnud. Kas selliseid on veel?

No siin on neid ju päris palju üles loetud juba. Igas EL riigis piisab ID-kaardist.

ma mõtlen, kuhu ma olen Ryanairiga lennanud. Bergamos on lennujaam kohe linna külje all, lennujaamast üle tee on suur kaubanduskeskus. Bergamost saab lühikese rongisõiduga nii Milanosse kui Como järve äärde.
samuti Gironas, mis on ise äge linn, aga Costa Brava rannik oma kuurortlinnadega pole ka kaugel, Barcelona samuti suht lähedal, bussid käivad lennujaamast läbi.

Nojah, minagi olen korduvalt lennanud, aga küsiti ju nii lähedast lennujaama nagu Tallinnas 🙂
Bergamo – Milano = ca 60 km
Bergamo – Como = ca 50 km
Girona – Barcelona = ca 90 km

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 20:37; 11.09 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuu voot, ei teadnud. Kas selliseid on veel?

No siin on neid ju päris palju üles loetud juba. Igas EL riigis piisab ID-kaardist.

Seda loomulikult ja mina juba arvasin, et sa midagi huvitavat kirjutasid. Ikka pk-le tüüpiline pisinüansside piinamine. Edasise saagimise vältimiseks siin see suur teadus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.09 18:12; 03.09 18:26; 03.09 18:46; 04.09 20:08; 04.09 20:51; 11.09 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma mõtlen, kuhu ma olen Ryanairiga lennanud. Bergamos on lennujaam kohe linna külje all, lennujaamast üle tee on suur kaubanduskeskus. Bergamost saab lühikese rongisõiduga nii Milanosse kui Como järve äärde.

samuti Gironas, mis on ise äge linn, aga Costa Brava rannik oma kuurortlinnadega pole ka kaugel, Barcelona samuti suht lähedal, bussid käivad lennujaamast läbi.

Nojah, minagi olen korduvalt lennanud, aga küsiti ju nii lähedast lennujaama nagu Tallinnas ????

Bergamo – Milano = ca 60 km

Bergamo – Como = ca 50 km

Girona – Barcelona = ca 90 km[/quote]
no Girona ja Bergamo on ju pea sama lähedal? suuruselt ka väga palju Tallinnale alla ei jää, väga huvitavad linnad mõlemad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 15:14; 04.09 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet seal on kas on Schengeni viisaruum või mitte, Küprosele saab minna ilma passita, piisab ID-kaardist!

Nuu voot, ei teadnud. Kas selliseid on veel?

Kreeklaste Lõuna-Küprosele saab ilma passita
Türklaste Põhja-Küprosele on passi ja viisat vaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreeklaste Lõuna-Küprosele saab ilma passita
Türklaste Põhja-Küprosele on passi ja viisat vaja

Paphos on siis id kaardiga? Aga kuidas seal ringi liikudes aru saab, et Türgi alale ei juhtu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.09 18:12; 03.09 18:26; 03.09 18:46; 04.09 20:08; 04.09 20:51; 11.09 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreeklaste Lõuna-Küprosele saab ilma passita

Türklaste Põhja-Küprosele on passi ja viisat vaja

Paphos on siis id kaardiga? Aga kuidas seal ringi liikudes aru saab, et Türgi alale ei juhtu?

Samamoodi, nagu sa Eestis liikudes naljalt Venemaale ei juhtu 🙂 Piirivalve on vahel.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 20:37; 11.09 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreeklaste Lõuna-Küprosele saab ilma passita

Türklaste Põhja-Küprosele on passi ja viisat vaja

Paphos on siis id kaardiga? Aga kuidas seal ringi liikudes aru saab, et Türgi alale ei juhtu?

Paphoses saad vabalt ringi liikuda ilma piirikontrolli kartmata. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 13:44; 11.09 14:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Hobinurk Kus linnas on veel Ryanair hea asukohaga nagu Tallinnas?