Esileht Ilu ja tervis Kus müüakse laiu talvesaapaid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kus müüakse laiu talvesaapaid

Postitas:
Kägu

Mul on vaja aidata ühel eakal sugulasel uued talvesaapad leida. Tal on terviseprobleemide tõttu käimine raskendatud ja jalad muutunud varasemast palju laiemaks. On ka olemas spetsiaalselt jala järgi tehtud ortopeedilised tallad, mis peavad sisse mahtuma.

Kas ma saan õigesti aru, et kõige laiema tallaga naistesaapad on tähistatud K-tähega? Kas kusagil Tallinna jalatsipoodides selliseid kohapeal saada on? Ta on väga vastaliselt meelestatud netist tellimisele ja soovib kindlasti kohapeal proovida. Samas pole tal tervise tõttu võimalik palju poode läbi käia.

Olen nõuannete eest tänulik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta on väga vastaliselt meelestatud netist tellimisele ja soovib kindlasti kohapeal proovida. Samas pole tal tervise tõttu võimalik palju poode läbi käia.

Telli netist ja kodus saabki “kohapeal proovida”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pane ta auto peale ja vii Weekendshoes Tondiraba outletti. tohutu suur müügisaal, meeletu valik, midagi sobivat leiab alati. enne võib teha veel nende internetilehel eelluuret, et mis mudelid meeldivad.

ise käisin just  mõni nädal tagasi seal pojaga, saime saapad mõlemale + -20% oli veel letihinnast talvesaabaste ale ka.

paljud tuntud firmad teevad laia jala jaoks saapaid, endal nt riekeri laia liistuga talvesaapad aastaid olnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toodetest soovitan vaadata Aaltoneni, sellel on päris laiad saapad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://pood.magaziin.ee/product/naiste-soojad-saapad/

Kui 39-40-41 võib vaadata ka unisex välimusega meeste saapaid. Kui ortopeediline tald sisse siis peaks nagunii võtma juba 0.5-1 nr suurema (ja võiks ideaalis juba proovides kaasas olla).

Laiema liistuga kipuvad ka soome tootjate mudelid olema. Nt midagi sellist https://www.prismamarket.ee/entry/m-matkajalatsid-hakon-mid-dx-40/6438361982002

Üldiselt ka matka-spordipoed oskavad soovitada, matkajalanõudes kipub ka suurem valik laiemat liistu olema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K täht ei pruugi tähendada, et päriselt oleks sellele laiale jalale sobiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skechers. Sellised veekindlad matkajalatsid, mis ei pruugi talve omad olla, aga mida saab talvel kanda ilma, et külm hakkaks. Peab jälgima, et nöörid lähevad lõpuni välja, et saaks laiemaks teha eest.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks laiusele on oluline ka mittelibisev tald. Kuidas seda kindlaks teha milline tald libiseb ja milline mitte. Roomik ei mängi mu arust mingit rolli. Ostsin ühed sketchersi saapad. Tald vaid õrna mustriga. Aga ei libise. Samas mõni teine roomik on ikkagi libe.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skechers ja Gabor on laiale jalale, eelsitan Sketchersit ise, maitseasi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitaks ka Kuoma mudeleid proovida, sest need on reeglina seest väga ruumikad ja mõned mudelid ka krõpsudega, et oleks laia jalga mugavam sisse suruda. Näiteks  midagi sellist, kuigi on tegemist meestemudeliga, aga  vanal inimesel pigem on oluline mugavus ja soojus, kui viimasepeal väljanägemine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaataks ka lähimast Prismast Kouma jalatseid. Neid kannab mu lasteaialaps ja need on tõesti laia liistuga ja mugavad. Täpselt samasuguse välimusega mudeleid pakutakse ka täiskasvanutele. Prisma kodulehel on olemas naisete suurused kuni 41. Kahjuks see leht ei näita saadavusi konkreetses kaupluses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skechers ja Gabor on laiale jalale, eelsitan Sketchersit ise, maitseasi.

Mul ka lai jalg, aga Skecherist pole küll iialgi midagi jalga mahtuvat leidnud (no viimased aastad pole sinna poodi sisenennud ka, võib-olla on tõesti nende mudelivalik laienenud). Gabori saapaid pole ostnud, aga kingad on neil küll erinevale laiusele.

Ma kannangi enamasti spordipoest oestetud jalatseid, viisakamatest saabastest on ühed Clarksid. Kuoma lastesaapad olid küll super laia liistuga, aga täiskasvanute jalanõud ei tundu sama laiad olevat (jalga pole proovinud, visuaalse vaatluse põhjal hindan).

Weekendshoes outlet tundub hea soovitus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toodetest soovitan vaadata Aaltoneni, sellel on päris laiad saapad.

Aaltoneni häda see, et pöiaosa on küll lai, kuid pahkluust nende saapad sageli kitsad. Aga kui pahkluust läheb, siis on väga hea valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks laiusele on oluline ka mittelibisev tald. Kuidas seda kindlaks teha milline tald libiseb ja milline mitte. Roomik ei mängi mu arust mingit rolli. Ostsin ühed sketchersi saapad. Tald vaid õrna mustriga. Aga ei libise. Samas mõni teine roomik on ikkagi libe.

Nõustun 100%. Ainus kord, mil ma tänaval korralikult käna olen käinud, oli justnimelt roomikuga saabastes. Lumi jäi roomiku sisse kinni ja nii kui jää peale astusin, olin selili maas. Õnneks paks jope ja paks müts päästsid hullemast, sest pea käis ikka pauguga vastu maad.

Nüüd mul on sileda, aga väga-väga kummise tallaga saapad ja mitte kordagi pole libisenud. Näpuga katsudes on kohe tunda, kas on kummine või mitte.

Roomikuga oli iga kord bussi või poodi astudes vaja kõigepealt seisma jääda, lumi talla alt ära kolkida-kraapida, alles siis sai edasi minna. Ei taha mõeldagi, mis juhtub, kui vanainimene, lumepall talla all, poe libeda plaaditud põranda peale astub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Kus müüakse laiu talvesaapaid