Esileht Väikelaps Kus müüakse lapsele jalutusrihma?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kus müüakse lapsele jalutusrihma?

Postitas:

Mustamäe tee Beebimaailmas ka täitsa olemas. Sai ostetud sellised: http://www.beebimaailm.ee/product/ML10175/lang/et/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks Veneetsias on lausa sildid väljas, et lapsed võiks olla käimistraksidega turvatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Asja nimi ei olegi \”lapse jalutusrihm\”, vaid lapse jalutustraksid.

OT, aga mulle, Tallinna kesklinnas otse elava liiklusega tänava ääres elavale kaksikute emale tundub see jutt, et ühte last ei ole võimalik ilma rihma otsa panemata \”ära hallata\” lihtsalt saamatusena. Pole küll iialgi pähe tulnud oma lapsi mingi rihma otsas jalutamisega alandada, pealegi on umbes 2-aastasele lapsele võimalik väga edukalt selgeks teha, et teele ei joosta. [/tsitaat]

Aaa..ok, palun väga, tule tee minu 2-aastasele ka selgeks ,et sõiduteele ei joosta !:)
Kusjuures mul vanema lapsega ei oleks ka phegi tulnud, et mingeid trakse muretseda või midagi, ta kõndis täiesti rahumeeli mul sabas või käest kinni ilusti ja ma täielikult usaldasin teda . Aga noorem poiss on selline, et teda ainult nööri otsas hoiakski kui õues käime , nii ettearvamatu , seletan ja seletan, aga tolku ei miskit. Meil on ka need jalutustraksid kasutuses, aga see seljakotivariant tundub isegi parem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma soovitan ka LittleLife seljakotte. mitmeti kasutatav 🙂 .

kui ma esimesed korrad sellega lapsega \”jalutamas\” käisin, siis oli vahtijaid ikka palju. aga uudishimutsejatele seletasin, et parem las olla lapsel see kott seljas, kui et kuskile auto alla jookseb.
niiet ole valehäbist ja neg. kommentaaridest üle 🙂 . laste elu on tähtsam. ja see seljakott on päris diskreetne tegelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Väikelaps Kus müüakse lapsele jalutusrihma?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.