Esileht Ilu Kus müüakse normaalseid tuunikaid suurtele inimestele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kus müüakse normaalseid tuunikaid suurtele inimestele?

Postitas:
Kägu

Igal pool on mingid kõhnadele disainitud hõlstid, millest on küll suured numbrid tehtud, aga mis seljas üldse ei istu. Kas keegi oskab öelda, kust leida midagi sellist?

PS. Kas mõni disainer oskab öelda, miks poodides müüdavad riided paksudele inimestele näevad välja sellised?

+10
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://www.rosegal.com/plus-size-long-sleeves-481/p-odr_new/

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.rosegal.com/plus-size-long-sleeves-481/p-odr_new/

Vabandust, pidasin silmas poodi või poeketti Eestis.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lindex

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab öelda, kust leida midagi sellist?

Minu meelest enamasti just selliseid müüaksegi – st liiga lühikesi ja rindade alla kokku krousitud keskkohaga, mis paksu veelgi paksemaks teeb.

Ise olen mõne tuunika tellinud Cellbes ja Bonprix kataloogist ja ka Yoursist, ehkki ka seal on viimasel ajal tuunikad lühemaks muutunud.

Poodidest Lindex, siis paaris Ülemiste keskuse II korruse kaupluses olen midagi suuremat näinud (minu meelest oli Poola kaup) ja midagi leiab ka ka Kaubamajast, aga seal algavad hinnad 150 eurost.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
ambur666

Kogukana ostan riided enamasti e-poest või siis väljaspool Eestit. Eesti poed müüvad väga mutilike Poola toodangut ainult.
Eesti e-poodidest on enim meeldinud cellbes.
Kas sa ülemiste keskuses olevast suurte riiete poest vist oli zizi vm selliset nimeks.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa ülemiste keskuses olevast suurte riiete poest vist oli zizi vm selliset nimeks.

See on nüüd Womaxi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest enamasti just selliseid müüaksegi – st liiga lühikesi ja rindade alla kokku krousitud keskkohaga, mis paksu veelgi paksemaks teeb

Kui mul oleks selline tuunika, mis ei ole rindade alt kokku tõmmatud, vaid langeks vabalt, siis kuna mul on suur rind, siis ma näeksin välja nagu heinasaad. Avaram keskkoht ei lase ka kõhuvoltidel välja paista. Midagi sellist.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.mimimood.ee/ee/Riided/Pluusid-tuunikad/Lega-viskoosist-pluus-Halette-Pink/

Kas selline jääks lühikeseks?

Teised toonid:
https://www.mimimood.ee/ee/Riided/Pluusid-tuunikad/Lega-viskoosist-pluus-Halette-Black/

https://www.mimimood.ee/ee/Riided/Pluusid-tuunikad/Lega-viskoosist-pluus-Halette-Navy/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.mimimood.ee/ee/Riided/Pluusid-tuunikad/Lega-viskoosist-pluus-Halette-Pink/

Kas selline jääks lühikeseks?

Teised toonid:

https://www.mimimood.ee/ee/Riided/Pluusid-tuunikad/Lega-viskoosist-pluus-Halette-Black/

https://www.mimimood.ee/ee/Riided/Pluusid-tuunikad/Lega-viskoosist-pluus-Halette-Navy/

See on liiga ümber, kõht jääks koledalt punnitama ja mingi lehv veel kõhu peal? Nope

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kai tn on üks soomlaste peetav pood. Müüvad pluuse ja tuunikaid, vist küll ainult siidist aga vbla on muid materjale ka. Olen korra poes sees käinud, aga mulle olid kõik suurevõitu, sh ka hinnad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igal pool on mingid kõhnadele disainitud hõlstid, millest on küll suured numbrid tehtud, aga mis seljas üldse ei istu. Kas keegi oskab öelda, kust leida midagi sellist?

PS. Kas mõni disainer oskab öelda, miks poodides müüdavad riided paksudele inimestele näevad välja sellised?

Probleem on selles, et kõhnad inimesed on üldjuhul enam-vähem sama kujuga, paksud aga igaüks jäme omamoodi. Sellepärast ongi võimatu toota universaalselt sobivaid paksude riideid, mis neid kõiki kaunistaks. Ühel on kogu rasv rindades, teisel õlgades ja turjal, kolmandal tagumikul ja kintsudel jne.
Lahendus – saavutage normaalkaal.

+7
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas need kõhnad ühesuguse kehakujuga on? Kellel on suurem ja kellel väiksem rind, kellel pisut laiemad puusad, aga peenike keskkoht, kellel hästi kõhnad käed-jalad ja kellel mitte, kellel laiemad õlad jne. Tegelikult kaebavad saledad inimesed, kellele on kordades rohkem riideid saada kui paksudele, pidevalt, et riided ei sobi nende kehakujule, aga tarvitseb vaid paksemal inimesel nõu küsida, kui ainus soovitus on kõhnaks saada. Kas kõhnaks saades kaotavad siis inimesed oma loomuliku kehakuju ja muutuvad riidepuudeks või?

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas need kõhnad ühesuguse kehakujuga on? Kellel on suurem ja kellel väiksem rind, kellel pisut laiemad puusad, aga peenike keskkoht, kellel hästi kõhnad käed-jalad ja kellel mitte, kellel laiemad õlad jne. Tegelikult kaebavad saledad inimesed, kellele on kordades rohkem riideid saada kui paksudele, pidevalt, et riided ei sobi nende kehakujule, aga tarvitseb vaid paksemal inimesel nõu küsida, kui ainus soovitus on kõhnaks saada. Kas kõhnaks saades kaotavad siis inimesed oma loomuliku kehakuju ja muutuvad riidepuudeks või?

Väiksemate ümbermõõtude juures on need erinevused pisemad ja lahendatavad 1 suurusnumber siia-sinnapoole valides. Kehakujude erinevused tulevad selgelt välja siiski alles rasva ladestudes.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mina olen tellinud tuunikaid kunagi tescost ja nüüd ostan sidonasest.
eelistan selliseid, mille kaelaauk on normaalsuuruses (ameti tõttu ei tohiks suurt dekolteed olla) ja eelistan kergelt kehasse töödelduid, kuna vöökoht on hoolimata ülekaalust täitsa olemas (rasv on rinnal ja puusadel)

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lindex

Lindexis on null valikut, just kodukalt vaatasin. Miskipärast väiksematele numbritele on isegi normaalseid asju, aga suurtele numbritele ainult õudused. Mingid keskelt vööga, heledad, mummulised – no mis asja.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Curvissa leht.

Aga see UK.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole nii, et peenikestele on palju valikut. Ainult väga standardmõõtudele on. Ma olen peenike ja sportlik, keskosa oeenike, aga õlad pisut laiad. Ei leia väga sobivaid riideid. Kuna on lihastes jalad, aga tagumik väike siis ka pükstega probleem.

0
0
Please wait...

Postitas:
nutetudsilmad

Julgen soovitada: kõik kirjutatud mõõdud on kohapeal mõõdetud

https://uuspood.ee/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tellin ka Celbresest, seal on tihi väga head aled. Suve lõpus tellisin 100 euro eest suure paki tuunikaid, suvekleite, retuuse jne – plaanin paariks nädalaks soojale maale minna, nad on väga head, puuvillased. Aga olen ka tellinud pidulikemaid asju sh.tuunikaid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Riidepood Viru väljaku ääres

Kõndisin ükspäev kesklinnas ja sattusin täiesti juhuslikult Viru väljakul riidepoodi. Täitsa okei valik tundus olema.
https://www.s1king.ee/et/c/kurvikatele-naistele

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka alati mõtlen, et kas MÕNI poekett võiks kogukamate inimeste riiete disainimiseks palgata mõne kogukama inimese. Sest praegu on tõesti naljakaid riideid plussuuruses.

Aga teemaalgatajale soovitan Lindexit, HM+ jne.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pole Eestist midagi leidnud. Seega tellin netist Zizzi r6ivaid. Super kvaliteet, ilusad riided..ja kuna nad teevad riideid vormikatemale – siis teavad ka kuidas asjad seljas hoidma peaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka alati mõtlen, et kas MÕNI poekett võiks kogukamate inimeste riiete disainimiseks palgata mõne kogukama inimese. Sest praegu on tõesti naljakaid riideid plussuuruses.

Kusjuures, sageli on veel nii, et väiksematele numbritele on väga ilusaid asju, mis ka kogukama inimese seljas ilusad välja näeksid, aga suuri numbreid pole. Suurtele on mingid imelikud riided tehtud. Samamoodi on suurtele numbritele mõeldud kingad sageli mingi 10 cm kontsaga, samas kui väiksed numbrid on normaalsed madalad kingad. Ma ei tea, kas tõesti mõni disainer kujutab ette, et pikad sajakilosed naised tahavad ringi käia kahemeetristena, pekid keskelt vööga kinni tõmmatud valges pluusis?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis otstarbeks teemaalgataja üldse riideid soovib – esimesel lingil on nö koduriided, selleks otstarbeks leidub H&M-s või Linfexis piisavalt pikki hõlste.

Olen ise ka suurem, üldiselt ei igapäevase ega nö kontoririietusega Eesti kaubanduses probleeme ei ole, küll aga ei ole suurematele saada pidulikke riideid. Ses suhtes, et 175 cm pikkune ja 48 numbrit kandev naine ei taha käia tikk-kontstes ja läikivas mikromini kleidis ega ka mutilikus hõlstis. Vahepealseid variante justkui pole.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas mõni disainer oskab öelda, miks poodides müüdavad riided paksudele inimestele näevad välja sellised?

Sest kõigil paksudel ei kogune rasv kõhul. Mul on PÜ 110 cm, RÜ 115 cm ja vöö 73cm. Kannan just seda sorti riideid (mitte tingimata nabasärki), sest sirge telgiga näen välja, nagu oleks ka mu vöökoht 100+ cm.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind häirib, et paksudele ei ole normaalsed ja ilusaid trennirõivaid saada.

Pean a la Jõhvi turule mingeid Vudidas’eid vaatama minema.
Tahan alla võtta, tahan ka enamvähen OK välja näha..aga no vot.

TRENNI TEEVAD KA PAKSUD.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures, sageli on veel nii, et väiksematele numbritele on väga ilusaid asju, mis ka kogukama inimese seljas ilusad välja näeksid, aga suuri numbreid pole. Suurtele on mingid imelikud riided tehtud. Samamoodi on suurtele numbritele mõeldud kingad sageli mingi 10 cm kontsaga, samas kui väiksed numbrid on normaalsed madalad kingad. Ma ei tea, kas tõesti mõni disainer kujutab ette, et pikad sajakilosed naised tahavad ringi käia kahemeetristena, pekid keskelt vööga kinni tõmmatud valges pluusis?

2 huvitavat tähelepanekut veel, mis paljude rõivafirmae suuri numbreid iseloomustab:
– mida suurem number, seda suurem dekoltee – no andke andeks, kuidas ma riigiametnikuna sellise kaelaauguga tööle minna julgeksin
– kui numbri suurenedes kehaosa laieneb, siis üldjuhul aga varrukate laius on nii väiksematel kui suurematel pluusidel täpselt sama – käed lihtsalt ei mahu sisse.
samuti üldpikkus, kuigi jämedama seljas näeb selline riidese nabapluusina.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

normaalset tuunikala saab turult

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt samad tähelepanekud, mis eelnevatel – mida suuremad numbrid seda ebasobivamad tegumoed. Näiteks volangidega või kokku krousitud seelikud või mingid suured ilutaskud puusadel, satsid tagumikul – kõik need sobivad väga kõhnadele, isegi keskmised rääkimata siis pakematest, peaksid heaga vältima. ja dekolteed lähevad ka rõivanumbri kasvades tõepoolest avaramaks. Huvitav, et mis see sõnum peaks olema – olen jah paks, aga vaadake hoopis mu tisse? Trenniriideid olen juba harjunud tellima UK-st. Siin spordipoodides on arvamus, et kui paks, siis parandamatu juhus ja spordiklubisse enam asja ei ole.

+6
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Esileht Ilu Kus müüakse normaalseid tuunikaid suurtele inimestele?