Esileht Beebi ja mitmikud kus müüakse NUK-i rinnapatju

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kus müüakse NUK-i rinnapatju

Postitas:

Elan Tallinnas, otsinud olen Rimist ja Prismast, aga ei olnud. Vaja on neid õhukesi. Või millisel teisel firmal on sarnased õhukesed ja kus müüakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas rinnad jooksevad pidevalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin ise ka pikalt NUK-i, aga minu meelest NUK neid korralikke väikeseid õhukesi enam ei teegi, vähmalt nii on mulle öelnud mitu apteekrit. NUK-i suured õhukesed ei ole minu meelest aga head, liiga suured mulle mõõtmetelt ja imavus pole ka kiita, kuigi on märkega extra dry. Ise läksin peale mitmete teiste proovimist üle Aventi patjadele ja olen väga rahul. Chiccod ja Pigeonid olid ka ok, aga liiga suurte mõõtmetega, mul suht väikesed rinnad ja need jäid väga koledasti rinnahoidjasse, või õigemini sellest välja. Aventi aga müüakse Tallinas Taevakarva Kutsu poodides, kas veel kuskil, ei tea. Võid näiteks ravimiinfost vaadata, kas ka kusagi sinu lähedal apteegis olemas. Suur 60-ne pakk maksab 8 euro kanti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maximas müüakse ka Nuk patju,
kuigi mulle need ei meeldi siis vahest hädapärast olen kasutanud. Mulle sobivad need kõige odavamad Fixised, nad on kuidagi naturaalsed ja ei aja rinda higistama, nagu nuki omad, samuti hakkavad nuki ómad lekkima, servast jookseb piim alla, kui padi juba täis, samas selle odavaga fixisega ei ole kordagi lekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud kus müüakse NUK-i rinnapatju

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.