Esileht Kodunurk Kus müüakse reostaadiga/ timmitava valgusega laualampi?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kus müüakse reostaadiga/ timmitava valgusega laualampi?

Postitas:

Oleks vaja nö timmitava valgusega laualampi? Elan väikelinnas ja siinsed poed on kõik läbi kammitud ja ei midagi. Ka netipoodidest ei leia.

Kas neid ei toodeta enam või milles asi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 15:31; 15.01 22:15; 16.01 23:25; 18.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta siis kontakti käiv reostaat, saad samaviisi valgust timmida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

maxima kleepsudega saab neid muretseda mul mees tõi präegu just ära poest 2 tükki lahedad kolm vagust astet jummala asjalikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]maxima kleepsudega saab neid muretseda mul mees tõi präegu just ära poest 2 tükki lahedad kolm vagust astet jummala asjalikud.[/tsitaat]
Mida sealt maximast muretseda saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 15:31; 15.01 22:15; 16.01 23:25; 18.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laualampi kaustatakse töö tegemise jaoks ja parem on, kui see on valgem. Kui tõesti liiga palju valgustab tööpinda (mida ma ei usu), siis saab ju valguse osaliselt kõrvale suunata, näiteks seinale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laualampi kaustatakse töö tegemise jaoks ja parem on, kui see on valgem. Kui tõesti liiga palju valgustab tööpinda (mida ma ei usu), siis saab ju valguse osaliselt kõrvale suunata, näiteks seinale.[/tsitaat]
Ma tahan öölambiks, kui vaja beebiga öösel toimetada. Esimese lapsega oli soolalamp, aga see on ikkagi liiga valge (katsin tekiga pealt kinni) ja mähkme vahetamiseks liiga pime. Oleks vaja ühte universaalset.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 15:31; 15.01 22:15; 16.01 23:25; 18.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ma tahan öölambiks, kui vaja beebiga öösel toimetada. Esimese lapsega oli soolalamp, aga see on ikkagi liiga valge (katsin tekiga pealt kinni) ja mähkme vahetamiseks liiga pime. Oleks vaja ühte universaalset. [/tsitaat]
Siis sobiks see Maximas müüdav Ela lamp ideaalselt. Sellel on 3 valgustugevust ja reguleerimiseks piisab, kui puudutada näpuga lambijalga. Aga kui teil seal Maximat pole, siis läheb keeruliseks (enne on vaja koguda 10 Maxima kleebist). Vaata siit täpsemalt http://www.dormeo.ee/?tn=info&id=225775

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Siis sobiks see Maximas müüdav Ela lamp ideaalselt. Sellel on 3 valgustugevust ja reguleerimiseks piisab, kui puudutada näpuga lambijalga. Aga kui teil seal Maximat pole, siis läheb keeruliseks (enne on vaja koguda 10 Maxima kleebist). Vaata siit täpsemalt http://www.dormeo.ee/?tn=info&id=225775%5B/tsitaat%5D

Oh, aitäh. Lähen vaatan, meil on Maxima olemas küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 15:31; 15.01 22:15; 16.01 23:25; 18.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kus müüakse reostaadiga/ timmitava valgusega laualampi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.