Esileht Hobinurk Kus müüakse silmi, mida isetehtud mänguasjadele panna?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kus müüakse silmi, mida isetehtud mänguasjadele panna?

Postitas:

Vabandan, kui mõni sarnane küsimus või teema juba olnud on.

Hakkasin lapsele mänguasja heegeldama ja tahaks mänguasjale panna need nö turvasilmad ehk spetsiaalsed mänguasjadele mõeldud silmad. Kus neid Tallinnas müüakse? Kõigis kanga- ja käsitööpoodides? Oskab keegi soovitada mõnda poodi, kus neid kindlasti on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 14:17; 26.10 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KOHE KINDLASTI on kanga ja käsitööpoodides. Lisaks just nädalake tagasi käisin sellises poes nagu Tiger (pudi-padi, Tiimari sarnane pood, aga väga odavad asjad) ja seal olid ka täitsa olemas. Mina käisin Solarise omas, aga asub ka Ülemistes. Seal oli kohe suur pakk, kus päris palju oli neid sees (no pakun umbes, et mingi 20-30) ja maksis kas 2 või 3 eur. Ka erinevate suurustega silmasid oli.
Loomulikult käsitööpoodides peaks veel suurem valik olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuse eest.

Käisin Kadaka teel Kangas ja Nööbis ja Liann lõngades, aga seal neid turvasilmi ei olnud. Olid vaid tavalised nööbitagusega väiksed silmad. Lihtsalt teadmiseks, kui keegi veel tahab neid osta, et siis on teada, kus neid kindlasti ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 14:17; 26.10 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kysiks, et mis see TURVAsilm on?

köigis kangapoodides neid silmi. nt Abakhanis olid v käsitöötarvete “paradisis” Karnaluks (Hermanni 1), aga kas need TURVAsilmad on, seda ei oska öelda

P.S 28a ömblemisega tegelenud ja esimest korda kuulen TURVAsilmadest. ka minu meelest on kehveim kangaklp. kett Kangas ja Nööp.. ikka palju paremaid kohti olemas. Mine ka nt Saanasse, seal ka spets asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abakhanis on kõige soodsam, kuigi valik on kasin. Või leiab kuskilt veel soodsaid turvasilmi?

Aga 1. ja rohkem ühe paari silmade eest on ikka ropult kallis (longastuudio).

Liannis ei ole neid.
Kangas ja Nööbis on mingid väga imelikud, minu arust mittekasutatavad.
Solarise poes on kah väga kallid turvasilmad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Kus müüakse silmi, mida isetehtud mänguasjadele panna?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.