Esileht Kodunurk Kus müüakse Tln-s suuri kilekotte kolimise jaoks?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kus müüakse Tln-s suuri kilekotte kolimise jaoks?

Postitas:

Kas keegi teab, kust oleks võimalik Tallinnas osta suuri kilekotte kolimise jaoks, kuhu riideid panna. Ei soovi neid suuri musti prügikotte, mis igas supermarketis müügil, kuna need on nagu mingi keemiaga töödeldud ja osadel ka mingi kiht peal ja mitte ei tahaks sinna puhtaid riideid panna. Tänud vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta pappkaste, neid saab säästumarketitest tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea küll kus müüakse, aga paar aastat tagasi, kui ise kolisin, kasutasin Lindneri siniseid 50 ja 110 liitriseid prügikotte. Need ei haisenud, ei olnud liiga õhukesed ja olid kilenööriga suletavad. Sellised http://www.kp.ee/index.php?product_id=851&page=50&action=show_product_details&&group_id=13

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me ostsime ehituse abc pealt rohelised ja seest mustad hästi tugevad kotid ja küll mingit lõhna ei olnud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ka paar korda kolinud ehitusjäätmetele mõeldud prügikottidega. Pealt rohelised, seest mustad, ei haise. Kallid on, tugevad ja tegelikult liiga suured, kui ääreni riideid täis panna, siis ei jõua sikutada:D 250 või 300l ja mingi 5 kotti rullis, kallid kah, aga tõesti katki ei läinud ka vaatamata sellele, et lohistaisn neid viiendalt korruselt alla, siis autosse ja pärast jälle viiendale.

Ostsin mõlemal juhul Selverist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Kus müüakse Tln-s suuri kilekotte kolimise jaoks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.