Esileht Väikelaps Kus müügil ujumismähkut asendavad ujumispüksid (Tallinnas)?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kus müügil ujumismähkut asendavad ujumispüksid (Tallinnas)?

Postitas:

Kas ma olen õigesti aru saanud, et 1.5a laps võib ujulas/veekeskuses käies kanda ujumismähku asemel mingeid spets.ujumispükse? Millised need püksid täpsemalt välja näevad ja kust neid Tallinnas osta saaks? Vabandan, kui küsimus rumalalt kõlab, aga ma pole seni veel lapsega basseinis käinud, nüüd plaan minna, aga ei tahaks panna talle mähkut, mis kuuldavasti imab ennast vett täis ja on nagu pomm. Laps käib muidu ilusti potil juba ja püksi pissib veel ainult öösiti, isegi pikad jalutuskäigud õues ja päevauned on juba kuivad ja seega julgen loota, et ta ka basseinis annaks teada, kui häda on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 15:30; 21.01 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vana käib juba tavalise trikooga või ujumispükstega, mingeid ekstra pükse vaja pole. Ujumismähe ei kaitse pissi eest nagunii, selle mõte on junnid kinni hoida, seega kui sul laps juba nagunii potil käib, siis pole mingeid mähkmeid enam vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust viimane Kägu, aga teemaalgataja ei küsinud selle kohta, et kas tema laps peaks käima ujumas ujumismähkuga, mingite spetspükstega või siis tavaliste ujumispükste/trikooga. Pole vaja targutada.
Aga siis teemasse. Ostsin hiljuti oma tütrele sellised ujumismähkut asendavad püksid Järve keskuses olevast beebipoest (nime ei mäleta täpselt, aga asub Selveri infoleti kõrval). Seal oli neid nii roosades kui ka sinistes toonides ja erinevates suurustes. Müüja ütles, et nendega on lubatud meie basseinides käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1,5-aastasele osta täitsa tavalised ujumispüksid, mingeid \”asendavaid pükse\” pole tõesti vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 18:38; 21.01 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kõigile vastajatele! Asi selles, et olen nii palju kuulnud, et nii väikseid ei lasta basseinidesse ilma ujumismähkuta, aga mõnes kohas spets.pükstega lastakse. Kuna ma isegi ei kujuta ette, et millised need spets.püksid välja näevad, siis ei oska neid ka kuskilt otsida, aga vaatan siis Järve keskuse beebipoodi.
Kägu 18.30, kas need püksid on ka sellised, mis vett sisse võtavad või pigem nagu tavaliste ujumispükste moodi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 15:30; 21.01 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole mitte kunagi kohanud, et ilma ujumismähkmeta või spetspükstet ei lubata.
pealegi ei ole \”spetspüksid\” väljaspoolt üldse eristatavad tavalistest. olen väga suure ujutamis- ja ujumiskogemusega.
sest näiteks juba ITK basseinides on kohe öeldud, et ujumismähe unustage ära ja müüakse kohapeal selliseid täiesti tavaliste aluspükste moodi puuvillast pükse (näevadki täiesti tavalised alukad välja). nende mõte on selles, et kui kaka tuleb siis see ei lehvi kohe välja (samas lasevad ilusti vett läbi ja ei kogu pepu alla pauna).
1,5-aastane on nii vana, et ei nõua raudselt sult keegi (ka kõige vähesemate teadmistega admin) mingit erivarustust.
meil oli kuskil alla aasta vanuses ühed popid \”spetspüksid\” ka. ainuke erinevus tavalistest ujumispükstest oli see, et sees oli selline kilejas-kummijas materjal. ja tegelikult olid need täiesti mõttetud sest midagi rohkem nad kinni ei hoia kui tavalised ujumispüksid aga see mis sisse läheb võib seal loksuma hakata.
mina järgmise lapsega ei kavatse kasutada enam ei ujumismähkmeid ega spetspükse.
nii et usu mind ja osta täiesti rahuga tavalised ujukad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 18:38; 21.01 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mothercare’is müüakse ka neid spets ujumispükse. Ise ostsime sealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kasutasime algusest peale spetspükse. Neil on kummiriie sees. Ostsime Taevakarva Kutsust aga need on suht kallid. Kui viitsid, surfa netis – paljud müüvad päris odavalt neid.

Ja minu meelest lapsed ei kakagi ujudes, isegi beebidena. Me oma esimese lapsega käisime beebina koguaeg raviujumises ja kordagi ei juhtunud õnnetust. Ja ei märganud, et ka kellelgi teisel oleks juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebicenter (Järve keskuses) müüd Bambino Mio omi http://ee.bambinomio.com/ee/our-products/swim-nappies Vööosas on nöör.
Pelgulinna Sünnitusmaja all on Pesamuna pood, kus müüakse ImseVimse ujumispükse http://www.imsevimse.co.uk/shop.pab?category=76|85 Ühel puusal on trukid, mis teevad jalast ära võtmise lihtsamaks.
Ka Mothercare’s (Kristiine ja Rocca keskustes) on Bambino Miod ja vist oli miski muu bränd ka.

Meie vahetasime Bambino Miod ImseVimsede vastu kuna laps on prollakas ja trukkidega pükse on lihtsam jalga ja ära saada. Poiss on aastane ja kavatsen nn spetspükse kasutada ka suvel. Kallimad need ujumispüksid küll ei ole kui tavalised ujumispüksid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 18.30 Kägu. Me ei ole neid pükse veel proovinud, aga mulle tundub, et pigem on nad rohkem selliste tavaliste pükste moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Kus müügil ujumismähkut asendavad ujumispüksid (Tallinnas)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.