Esileht Väikelaps Kus olete oma laste väikseks jäänud riideid müünud

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kus olete oma laste väikseks jäänud riideid müünud

Postitas:

8 aastat tagasi oli osta.ee väga populaarne koht lasteriiete müümiseks aga nüüd kuidagi vähe ostetakse sealt kaudu.Kus olete kõige kiiremini riietest lahti saanud,fb on ka lasteriiete müügikoht,kas siis samuti pakiautomaadi kaudu olete paki saatnud või rohkem käest kätte ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 18:30; 12.04 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB grupiga olen ühinenud, ise müünud veel pole, ainult ostnud.

Kõrvaltvaatajana tundub, et asjadest lahti saamisega on nii ja naa – kui asi tundub inimestele lahe ja hea “laheduse/hinna suhtega”, siis fb-ostjad panevad ruttu käpa peale. Näit. ise regeerisin ühtedele sandaalidele kiiresti, minutitega, aga juba oli teine huviline ka nende kohta küsimas. Sain mina, kuna jõudsin temast nats ette. Mõni teine müüdav asi võib jällegi kauaks rippuma jääda, on näha, et müüja on tõstnud mitu korda kuulutust, aga huvi pole. Kuigi on ka mõningaid ostusoovijaid, kes rõhutavad, et tahavad just odavaid asju, st. nende jaoks see, et asi oleks popp ja lahe, pole oluline.

Minu võiksid olla valmis pakiautomaadiga saatma – muidu ostjate ring kitseneb. Hea oleks kuulutuses välja hõigata, kas pakiautomaadi tasu on sinu hinna sees või lisad hinnale postikulu otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas FB selliseid gruppe leida? Kas nendega peab kuidagi liituma???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul FB-d pole, müün Buduaari turul, see meeldib mulle kõige rohkem. Kui on hea asi soodsa hinnaga, siis võib paari tunniga kaubaks minna, nii et neid kuulutusi vaadatakse ikka päris palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müün Buduaaris ja Fb. Fb väga palju gruppe. Enda lemmik ( olen juba mitu head aastat seal müünud ) on Muksula. Lisaks on ka lasteasjad ostan/müün/vahetan reeglite vaba jne jne. Firmade kaupa (Po.P ; Reima jne).
Kuna postiga saatmine pole just odav, ostetakse üldislet rohkem, kui üksi asi korraga.

Tallinna inimesena olen ka Lastekirbukalt boksi rentinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan osta.ee’st ja Buduaarist, müün FB gruppides. Nii on kasulikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Buduaari turul. Üleriided ja jalanõud lähevad kiiresti (ilmselt on hind õige), siseriided (T-särgid, kleidid jmt) panen tavaliselt kotitäiena müüki, kuna ükshaaval pildistamine-postitamine ei ole seda ajakulu väärt. Ise otsin ja ostan lastele järelturult väga kindlaid asju, nt teatud firma jalanõusid, mis on laste jalaga sobinud ja neile meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb on suurim grupp Muksula, seal on albumite süsteem, st iga asi õigesse albumisse.

Lisaks kasutan ise Beebiturg (kuni 1,5a ok, edasi juba vähem asju/ostjaid) ja Lasteasjade ost/müük….. trüki otsingusse erinevaid Laste…. sõnu. Neis kahes saab ka eraldi müügipostitusi teha, kui palju asju tahad korraga panna, samas ajaga need kaovad tahapoole, kuid albumi kasutamise võimalus ka.

No ja buduaar ka.

Müügiga ongi nii, et lähebki kehvasti, sest turg on üleküllastunud. Pigem lähevad nt konkreetsed firmad kui no name asjad. Eks inimesed kardavad pettuda kaubas. Toariided võivad olla topilised, õueriided valesti hooldatud jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 10:31; 12.04 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, milleks müüa ja vaeva näha. Kas tõesti raha on nii vähe. Eesti inimesed on juba nii jõukad, et enamus ostavad ikkagi poest riideid. Allahindlustega ei maksa need eriti palju. Miks ma teiste kaltse peaksin tahtma. Ma ka kunagi kalleimaid asju müüsin osta.ee kaudu, aga see oli ikka mõttetu. Nüüd annan naabrilastele ära ja kui poleks naabrilapsi, paneks kuskile kogumiskonteinerisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, milleks müüa ja vaeva näha. Kas tõesti raha on nii vähe. Eesti inimesed on juba nii jõukad, et enamus ostavad ikkagi poest riideid. Allahindlustega ei maksa need eriti palju. Miks ma teiste kaltse peaksin tahtma. Ma ka kunagi kalleimaid asju müüsin osta.ee kaudu, aga see oli ikka mõttetu. Nüüd annan naabrilastele ära ja kui poleks naabrilapsi, paneks kuskile kogumiskonteinerisse.

On valus ka nii kitsa silmaringiga olla? Kujuta ette, et kõik ei ela nii hästi kui Sina. Kujuta ette, et kõik ei leia, et iga viimne kui hilp peaks olema uues ja “äh, viskan kogemuskasti, pärast mind tulgu või veeuputus”. Äärmiselt ebameeldiv ja üleolev suhtumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, milleks müüa ja vaeva näha. Kas tõesti raha on nii vähe. Eesti inimesed on juba nii jõukad, et enamus ostavad ikkagi poest riideid. Allahindlustega ei maksa need eriti palju. Miks ma teiste kaltse peaksin tahtma. Ma ka kunagi kalleimaid asju müüsin osta.ee kaudu, aga see oli ikka mõttetu. Nüüd annan naabrilastele ära ja kui poleks naabrilapsi, paneks kuskile kogumiskonteinerisse.

Kui kõik Eesti inimesed nii rikkad, siis milleks naabritele anda või annetada? ???? Järelikult saad ise ka aru, et ikka kõik pole nii rikkad. Ja alati ei kannata soodukat oodata ka, mida suurem laps, seda raskem on kasvu prognoosida, et järgmiseks hooajaks ette osta. Rääkimata nt ratastest, mänguköökidest jmt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 10:31; 12.04 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, milleks müüa ja vaeva näha. Kas tõesti raha on nii vähe. Eesti inimesed on juba nii jõukad, et enamus ostavad ikkagi poest riideid. Allahindlustega ei maksa need eriti palju. Miks ma teiste kaltse peaksin tahtma. Ma ka kunagi kalleimaid asju müüsin osta.ee kaudu, aga see oli ikka mõttetu. Nüüd annan naabrilastele ära ja kui poleks naabrilapsi, paneks kuskile kogumiskonteinerisse.

Ma ei saa nüüd aru,mul ongi ostetud poest kallid 80 euriga Huppa ja Lenne firma joped ja need on peale ühe lapse kandmist nagu uued. Miks ma peaksin täiesti korraliku jope kuskile kogumiskonteinerisse viskama????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 18:30; 12.04 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan ka ostat nii müügiks kui ostmiseks. Kuigi mulle tundub, et buduaar on popim koht. Aga mulle osta süsteem väga meeldib, hea mugav on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb-s on palju igasugu müügi-ostugruppe ja VÄGA vilgas kauplemine käib seal. paned fb-s otsingusse nt sõnad muksula, beebiturg, beebide, lasteasjad, reima, poiste, preilide, tüdrukute, taaskasutus ja leiad need grupid üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapse talveriided ja -jalatsid, mis järgmisel talvel enam selga ei lähe, tasub praegu müüki panna või oleks targem müügiga sügiseni oodata?

Müün ilmselt Osta.ee-s, minu meelest kõige mugavam kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Väikelaps Kus olete oma laste väikseks jäänud riideid müünud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.