Esileht Ilu ja tervis Kus on gripp?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kus on gripp?

Postitas:

Meenub ikka, et eelnevatel aastatel muud ei saanudki lugeda, kui epideemia siin ja seal. Sel aastal nagu ei kuule gripist midagi ja ka tutvusringkonnas kõik terved????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 14:58; 21.01 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kurgus natuke on 🙁 Hetkel võitlus käib, tundub, et jään võitjaks seekord.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Lõuna-Eestis oli pool suguvõsa maas ja vanaema intensiivis gripi tõttu ca kuu tagasi.
Kuid muidu vist väga ei ole jah.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See aasta on minigripp!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka on juba kohal, aga esialgu väike puhang.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenub ikka, et eelnevatel aastatel muud ei saanudki lugeda, kui epideemia siin ja seal. Sel aastal nagu ei kuule gripist midagi ja ka tutvusringkonnas kõik terved????

Esiteks on ilmad suvised ning haigestumus grippi üle Euroopa madal. Teiseks on juba mitmendat aastat meedia (ilmselt koostöös terviseorganisatsioonidega) aru pähe võtnud ning ei külva gripipaanikat, ei loenda iga päev surnuid ega haigestunuid. Viimasel kahel aastal on grippi surnud mitmeid kordi rohkem inimesi, kui varasematel aastatel, kuid meedia pole sellest lärmi tõstnud. Jumal tänatud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 16:36; 21.01 17:37;
To report this post you need to login first.

Soojad ilmad, seetõttu ka grippi pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja inimesed nagu rumalad aastast aastasse seletavad, et tuleb kül ja tapab viirused ära, siis gripp kaob. Nagu näha ongi vastupidi, mida soojem seda tervemad inimesed.
Oi kuidas mulle see kevadine talv meeldib,ideaalne.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 14:58; 21.01 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugege:
https://www.terviseamet.ee/et/uudised/gripiblogi-2020-aasta-2-nadal-arsti-poole-poordujate-arv-kasvas-ligi-veerandi-vorra

Grippi haigestumine on tõusutrendil ja haripunkt saabub veebruaris, märtsis. Ka aprillis ja mais võib grippi palju olla.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 16:49; 21.01 21:11; 21.01 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja inimesed nagu rumalad aastast aastasse seletavad, et tuleb kül ja tapab viirused ära, siis gripp kaob. Nagu näha ongi vastupidi, mida soojem seda tervemad inimesed.

Sa ajad segi gripiviiruse ja muud viirused. Igasugused tativiirused hävivad külmaga, aga gripiviirus elab külma ja kuivaga just hästi. Muidu aga ikka muidugi, mida külmem, seda nõrgem on inimese immuunsus ja seda kergemini haigestub. Temperatuurist olulisem on päikesevalguse puudumine talvel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 16:36; 21.01 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineeritakse ka ikka rohkem, eelmisel sügisel ju riigi kulul vaktsineeriti hooldekodude asukaid kokku vist 10 000 ringis, kes on alati väga haavatav sihtgrupp gripi osas ja paisutasid statistikat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olin umbes dets keskel, teised pereliikmed täpselt nädal hiljem.
2 päeva oli üle 39, ülejäänud aeg vähem.

ametlikult see muidugi gripina kirja ei läinud, sest selleks on vaja teha analüüsid. aga minu perearstikeskus suutis mulle anda “lähima vastuvõtuaja” täpselt 17 päeva peale haigestumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grippi pole ma kunagi põdenud, aga iga aasta on jõluks juba 2-3 x köha ja tatitõbi ära põetud. Sel aastal olen täiesti terve olnud. Ilmselgelt tänu normaalsele ilmale. Nii enda kui tuttavate lapsed samuti terved.
Jääks talved selliseks nagu praegu, ülirahul oleks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on just haigeid palju. Lapse lasteaed on tühi, vaid paar last kohal, poes käies muud ei kuulegi, kui keegi köhib või nuuskab. Mu perearst ütles ka täna, et palju vastikuid viiruseid liikvel ja grippi haigestumine kasvab iga nädalaga.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 16:49; 21.01 21:11; 21.01 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grippi pole ma kunagi põdenud, aga iga aasta on jõluks juba 2-3 x köha ja tatitõbi ära põetud. Sel aastal olen täiesti terve olnud. Ilmselgelt tänu normaalsele ilmale. Nii enda kui tuttavate lapsed samuti terved.

Jääks talved selliseks nagu praegu, ülirahul oleks.

See ei ole ju talv ja vaid väga lühinägelik inimene soovib jaanuarilt-veebruarilt sellist ilma. Loe, mis see ilm loodusega teeb – rohkem kahju kui kasu.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 16:49; 21.01 21:11; 21.01 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenub ikka, et eelnevatel aastatel muud ei saanudki lugeda, kui epideemia siin ja seal. Sel aastal nagu ei kuule gripist midagi ja ka tutvusringkonnas kõik terved????

Aga see on just ju väga hea asi, et pole seda liikvel palju.
Gripp on vastik haigus. Olen korra põdenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis iga haigestumine ka kohe gripp pole, ei tasu paanikasse minna. Paljud kasutavad seda sõna ikka väga kergekäeliselt. Huvitaval kombel ma 35+ ja grippi pole põdenud ning ei tea ka, et keegi pere või sõpraderingis oleks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttava lapse klassis neli A-gripi juhtumit nüüd jaanuaris. Nii et vaikselt ikka levib. Enda tutvusringkonnas ja sõprade peredes pole kuulnud õnneks, et oleks keegi gripis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on. Minu lapse lasteaias. Lapsi ja õpetajaid järjest “langeb”. Minu pere vaktsineeritud, aga ega seegi 100% ei kaitse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ega siis iga haigestumine ka kohe gripp pole, ei tasu paanikasse minna. Paljud kasutavad seda sõna ikka väga kergekäeliselt. Huvitaval kombel ma 35+ ja grippi pole põdenud ning ei tea ka, et keegi pere või sõpraderingis oleks.

Olen aasta noorem ning pole samuti kunagi grippi põdenud ega tea, et keegi lähikonnast oleks. Detsembris olin küll väga haige ning üle pika aja kõrges palavikus, kuid gripi kiirtest oli negatiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Kus on gripp?