Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kus on olemas näidud kuklavoldi kohta.

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kus on olemas näidud kuklavoldi kohta.

Postitas:

Kus ma leiaksin kuklavoldi normaalsed näidud netist.Tahan vaadata oma rasedakaardilt,kas kõik on ikka ok.Mul oli nii suur see näit numbrites,aga arst ei öelnud midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 18:44; 11.02 18:50; 11.02 20:08; 11.02 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen rasedakaardil mismoodi on tähistatud kuklavoldi mõõtu? Mulle arst ütles midagi 6.Mis see tähendab kuklavoldi juures.Kui ma praegu vaatan kaarti,siis ma ei oska millegi järgi vaadata õiget mõõtu ja tähist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 18:44; 11.02 18:50; 11.02 20:08; 11.02 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedakaardil, sonograafia leheküljel on lahter BP ja sinna on märgitud kuklavoldi näit – NT ja number.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle printis ämmaemand ultraheliuuringu vastuse välja ja kleepis rasedakaardile. Kuklavoldi tähis on NT ja mul oli see 1,77 mm. Nädalaid oli tol hetkel 12+4 ja loote pikkus 61,3 mm.
Kuklavolt peaks jääma alla 3 mm, siis on OK. Ehk see \”midagi 6\” oli Su loote pikkus sentimeetrites?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 19:13; 11.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NT

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NT oli või? Võin ka eksida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NT

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle printis ämmaemand ultraheliuuringu vastuse välja ja kleepis rasedakaardile. Kuklavoldi tähis on NT ja mul oli see 1,77 mm. Nädalaid oli tol hetkel 12+4 ja loote pikkus 61,3 mm.
Kuklavolt peaks jääma alla 3 mm, siis on OK. Ehk see \”midagi 6\” oli Su loote pikkus sentimeetrites?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 19:13; 11.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle printis ämmaemand ultraheliuuringu vastuse välja ja kleepis rasedakaardile. Kuklavoldi tähis on NT ja mul oli see 1,77 mm. Nädalaid oli tol hetkel 12+4 ja loote pikkus 61,3 mm.
Kuklavolt peaks jääma alla 3 mm, siis on OK. Ehk see \”midagi 6\” oli Su loote pikkus sentimeetrites?[/tsitaat]Ei saa olla,mul NT on 0,16 üldse

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 18:44; 11.02 18:50; 11.02 20:08; 11.02 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.Tõesti,ultraheli pildil on peal 0,16 cm.Kas see on 12 nädalal mõõtes õige suurus?1,6mm siis.Brrr,mul nii sassis kõik juba.Vanusega hakkab ikka hirm tulema iga asja ees,mis puudutab rasedust ja lapse tervist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 18:44; 11.02 18:50; 11.02 20:08; 11.02 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudselt NT ja kui alla 3mm siis on OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuklavolt nt ja 11+2 oli 0,8

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks Te ei küsi kohe arsti/ämmaemanda käest. Teil pole med. haridust et kontrollida või otsustada midagi iseseisvalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja.Tõesti,ultraheli pildil on peal 0,16 cm.Kas see on 12 nädalal mõõtes õige suurus?1,6mm siis.Brrr,mul nii sassis kõik juba.Vanusega hakkab ikka hirm tulema iga asja ees,mis puudutab rasedust ja lapse tervist.[/tsitaat]

Mul mõõdeti kaksikutel 11+5. Olid 1.3mm ja 1.4mm. Küsisin uh-arstilt, et mis normaalne on. Ta ütles, et muretsemiseks pole nii suure rasedusega kindlasti enne 2.5mm mingit põhjust. Sul ju rasedus veelgi suurem, seega 1.6mm kindlasti täiesti korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks Te ei küsi kohe arsti/ämmaemanda käest. Teil pole med. haridust et kontrollida või otsustada midagi iseseisvalt.[/tsitaat]

Miks sa arvad, et siin ei või käia mõni med. haridusega rase?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 12+ nädalal ja mul näit 0,64, tundub väga kahtlaselt väike võrreldes teistega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kus on olemas näidud kuklavoldi kohta.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.