Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kus on see valetaja Elli-Ly

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kus on see valetaja Elli-Ly

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 postituse sisuga rikutud teiste isikute õigusi, sh avaldatud õiguseta teiste isikute isikuandmeid, laimatud, solvatud.

Perekooli moderaator.

0
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis jama see nüüd veel on 😀 Miks sa kägu küll nii kuri oled? Kas ta tegi sulle konkreetselt kuidagi midagi halba? Täitsa ajuvaba värk, et üks inimene nii endast välja läheb, sest ta ei tea, kas keegi teine suvaline inimene on ikka päriselt rase/lapse saanud või mitte…

Loen su postitust juba korduvalt ja mida rohkem ma loen, seda rohkem hakkad hoopis sina mulle vastukarva muutuma ja teed hoopis ennast lolliks (eks vast sellepärast seda perekoolis teedki, et oma nime avaldama ei peaks).

Kas sa ise ka aru saad, mida sa nõuad? Id kaardi koopiaid ja veel lapse oma ka?! Mille pärast?? Täiesti olematu probleemi pärast. Igal inimesel on õigus öelda mida ta tahab ja teistel inimestel õigus otsustada, kas nad seda usuvad või mitte. Sina oled otsustanud mitte uskuda ja teed nüüd siin sellist idiootsust, sest arvad, et oled maailmanaba ja kõik teised peavad sama moodi arvama nagu sina? Inimestel on targemagagi tegeleda, kui sinu pseudoprobleemile siin kaasa õhata. Ja jumala eest ei ole keegi kohustatud sulle ega kellelegi teisele oma isikuandmeid avaldama. Täitsa lollakas oled ikka…

Inimesed tulevad siia foorumisse jagama reaalseid muresid ja probleeme ja siis oled siin sina…sellega…

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nimi ja aadress on teada, siis mine talle tort näpus ukse taha ja kuula ta mured ära kui ta sind nii väga huvitab. Nagu esimest korda kuuleks, et postitused tehakse tihti varjunimede alt. Ei saa enam ammu aru, kas neid Elli(y)-Ly-sid on siis tegelikult üks või mitu aga pole minu asi ka.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elli-Ly on olnud vägagi tegutsev foorumites ja kindlasti mitte pettur.

Sulle juba öeldi eelmine kord nii teiste kui ta enda poolt, et kui nii jätkad, siis sellel on ka tagajärjed. Palun, tegele endaga ja lõpeta see soigumine ära.

Teemad siin: https://foorum.perekool.ee/teema/e-ly-a-ka-elise-tammsaar/ ja https://foorum.perekool.ee/teema/hoiatus-libarase-elly-ly/

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

😂😂😂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pane kõigepealt enda ID-kaardist siia koopia, siis hakka teiste omi nõudma!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seal lingis juba seletati aasta tagasi, et siinne kautaja Elli-Ly (i-ga!!) on siin pikaajaline kasutaja ja pole beebigrupi ega mingite pettustega seotud! Mingi igentiteedivarguse teema pigem.

Otsi omale päris probleemid, kui mingi beebigrupi libaraseda jälgede ajamine! Mis vahet seal on!?

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kus on see valetaja Elli-Ly