Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kus on Tallinnas kõige ilusam mere ääres?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kus on Tallinnas kõige ilusam mere ääres?

Postitas:
karmauhh

Mulle tuleb Tallinnasse külla tuttav välismaalt ja ta tahab mere äärde minna. Mitte ujuma ega päevitama, vaid pigem ilusat vaadet nautima ja jalutama ja pildistama. See viimane on oluline, ta on hobifotograaf ja tahaks ilmselt ilusaid vaateid pildistada. Ma ise ei ela püsivalt Tallinnas ja kuigi praegu olen siin, on linn vahepeal tundmatuseni muutunud. Eriti kogu see kesklinna-poolne rannaala on nii ümber ehitatud, et ma ei tunneks äragi, kus olen.

Väliskülaline laekub Viru hotelli. Kuhu ja kuidas oleks sealt kõige optimaalsem liikuda, et jõuda mere äärde?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
matas

Stromka, loomulikult.

+2
-18
Please wait...

Postitas:
BeataRatsanik

114 bussiga mööda Piritat ja sealt edasi Paadi restoran/Viimsi Vabaõhumuuseum-lambad, söök ja ilus kilukarbi vaade. Viru keskusest 30-40 minutit ilusat sõitu ja vist maksab alla 2 eur

+15
0
Please wait...

Postitas:
troll

Ma ka läheks sinna Meriväljale-Viimsisse, kus on juba kivikülvid.

Miidurannas – mine mööda Varju või Tormi teed mere äärde välja, kulge mööda Lahe teed – seal on mõnusad kohad.

Sirbi tn otsas on üks lahe koht.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Tervist

Mulle tuleb Tallinnasse külla tuttav välismaalt ja ta tahab mere äärde minna. Mitte ujuma ega päevitama, vaid pigem ilusat vaadet nautima ja jalutama ja pildistama. See viimane on oluline, ta on hobifotograaf ja tahaks ilmselt ilusaid vaateid pildistada. Ma ise ei ela püsivalt Tallinnas ja kuigi praegu olen siin, on linn vahepeal tundmatuseni muutunud. Eriti kogu see kesklinna-poolne rannaala on nii ümber ehitatud, et ma ei tunneks äragi, kus olen.

Väliskülaline laekub Viru hotelli. Kuhu ja kuidas oleks sealt kõige optimaalsem liikuda, et jõuda mere äärde?

KUi selle inimese kogemus on sulle väga oluline, siis kõigepealt mine käi ise uurimas ja jaluta see mereääres sellise tundega, et kas tahad seda näidata ka välismaalasele. Pead ka arvestama, et sajab kogu see aeg ja siis on sul hoopis vaatega söögikohtade kohta infot vaja.  Viru hotellist on kõige optimaalsem võtta suund mere poole, Teisele poole liikudes on mereni jõuda keeruline.

+4
-16
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

Kalaranna poolt on kogu Tallinna panoraam näha. Fotograafile võiks see  meeldida.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Ukssarv

Lennusadamas on ilus ja hubane õhustik.

Viimsis on ilusad vaated selles mõttes, et pildile jäävad laevad ning ka Tallinna kesk- ja vanalinn. Ise viiksin külalise vast sinna.

Laulasmaa on Harjumaa kauneim rand ning taamalt paistab ka tuulepark, ise olen nii mõnedki muljetavaldavad fotod saanud just sealt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Hansmann

Lisaks mainitutele veel Rocca al Mare Vabaõhumuuseum ning Lennusadama kõrval asuv Patarei Merekindlus. Fotaograafiahuvilisele välismaalasele on need põnevad paigad. Nii Lennusadama kui Patarei muuseumidesse saate ka sisse minna.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Tont

Tallinna sadama kruiisikai on ka vaatamist väärt. Lisaks ka restoran 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kriizu

Katariina kai

+1
0
Please wait...

Postitas:
Artika

Haven Kakumäe ( Kakumäe sadam) ja Kakumäe poolsaare tipp.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Loki

Kui vähegi aega-võimalust on rendiks elektritõukeratta ja sõidaks sealt kuskilt Lennusadama juurest Piritani sadamani välja. Pikakari rannast (eelmainitud Katariina kai) muidugi peaks saama hea linnapanoraami, Pirita juurest hea saabuvaid laevu vaadata.

Kas tahab pildistada päevaaeg – õhtul – päikeseloojangul? Kui nt õhtul-päikeseloojangul siis kas tahab pigem vaateid merele või vaateid linnapanoraamile?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kati

Kui vähegi aega-võimalust on rendiks elektritõukeratta ja sõidaks sealt kuskilt Lennujaama sadama juurest Piritani sadamani välja.

Lennujaama sadam??? Mõtled vist Lennusadamat?

+6
0
Please wait...

Postitas:
PiretTP

Tõukerattat küll ei soovitaks, sõidetaks veel vigaseks.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Coldasice

Noblessneri sadam

+4
0
Please wait...

Postitas:
Loki

Kui vähegi aega-võimalust on rendiks elektritõukeratta ja sõidaks sealt kuskilt Lennujaama sadama juurest Piritani sadamani välja.

Lennujaama sadam??? Mõtled vist Lennusadamat?

Muidugi, mõte oli vist mujal kirjutades.

Tõukerattat küll ei soovitaks, sõidetaks veel vigaseks.

Pole see tõukeratas nii hull miskit kui normaalselt sõita, fototehnikat täis kotiga on tõuksiga mugavam ja saab suurema ala läbida kui jala, ning siis jooksvalt vaadata, kus pilti tahaks teha.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
nelz

Tallinna ja selle ümbrusega kursis väga pole aga Haven Kakumäe sadamas oli tõesti ülikaunis merevaade.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Metsik Meeta

114 bussiga mööda Piritat ja sealt edasi Paadi restoran/Viimsi Vabaõhumuuseum-lambad, söök ja ilus kilukarbi vaade.

Vabandust, aga minu meelest on see ilus kilukarbi-vaade juba ammu pilvelõhkujate poolt rikutud.
Ise pakuks näiteks Kakumäe randa, aga jah, ka kogu see promenaaditee Kadriorg-Pirita-Merivälja ja sealt edasi Püünsisse on ju väga ilus.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Tallinnas on ainult väiksed jupid kus on mere ääres lahe, sama hästi on lahe ka pirita top muulil. Aga seda jalutamis ala on alati nii vähe, sellist mõnusat pikka randa nagu filmides, ei ole. Kuigi võiks Ingliranna ühendada pirita rannaga, aga vahepeal on räme lebra ja kive on ka palju.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Amyrac

Tallinnas on ainult väiksed jupid kus on mere ääres lahe, sama hästi on lahe ka pirita top muulil. Aga seda jalutamis ala on alati nii vähe, sellist mõnusat pikka randa nagu filmides, ei ole. Kuigi võiks Ingliranna ühendada pirita rannaga, aga vahepeal on räme lebra ja kive on ka palju.

Kle, ära utreeri. Tallinnas on VÄGA palju ilusaid kohti, kus pilti saab teha.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Elga-Salme

Palju vaateid on jah uute majadega ära rikutud. Vanasti oli Russalka juurest kena vaade vanalinnale mäe otsas, aga nüüd on kole-kole.

Mina soovitan ka alustuseks kuriisisadama promenaadi. Edasi võiks tõesti tõuksi võtta ja Reidi teele liikuda. Sealt edasi võtaks bussi Pirita randa. No aitab küll üheks päevaks. Kogu mereäärt pole vaja läbi kolada arvates, et mujal maailmas vett ja sadamaid pole.

Eks kõiki neid vaateid ja kohti  mereääres ole miljonid turistid juba läbi klõpsutanud.

0
-3
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Kle, ära utreeri. Tallinnas on VÄGA palju ilusaid kohti, kus pilti saab teha.

Millest sa jälle aru ei saanud, eesti keelt üldse ei oska siis?
Ainuke koht kus saab terve linna üle mere pildile, ongi pirita top muul.
Tabasalu pangalt saab ka linna pildistada, aga see on päris kaugel juba.

0
-9
Please wait...

Postitas:
kretiint

Paljassaaret pole veel keegi välja pakkunud. Sealt saaks ka häid kaadreid

0
0
Please wait...

Postitas:
hunden

Täpselt, Pikakari Katariina kailt on kordades parem vaade kui Piritalt.

Siin üks pole vist Tallinnas eriti palju ringi liikunud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Täpselt, Pikakari Katariina kailt on kordades parem vaade kui Piritalt.

Siin üks pole vist Tallinnas eriti palju ringi liikunud.

See on jumalast kaugel. Pealegi on seal lindude pesistsusala mis haiseb väga võikalt.

0
-9
Please wait...

Postitas:
liilia2

:))

Ikka Viimsi Vabaõhumuuseum ja ka soovitaks Haabneeme rannas jalutada, restoran ja kohvik seal…kena, mõnus

0
0
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Ikka Viimsi Vabaõhumuuseum ja ka soovitaks Haabneeme rannas jalutada, restoran ja kohvik seal…kena, mõnus

Loe nüüd teemat, turist maandub Viru hotelli, kuhu on tal sealt kõige optimaalsem liikuda. Haabneeme jaoks peaks olema siis auto, sest see on nii kaugel. Ükski turist ei hakka sinna bussiga logistama. Teil on kõigil haugimälu, üldse teemat ei loe, lihtsalt pakute võidu.

Viru hotellist ongi linnahallikatus kõige lähem koht, kaugemale küll turist vantsida ei viitsi. Eriti veel võõras linnas.

Viru keskusest 1A bussiga saaks ta piritale, seal saaks minna kloostrit vaatama, Teletorni näeb, muulile/randa ja siis veel ka Küüditatute memoriaali vaatama., Laululava ka kui huvitab veel. Siis bussiga kesklinna tagasi.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Hansmann

Lisaks bussidele on olemas taksod ning mingi Uber/Bolt võtta ei ole kallis. Ma olen ise eestlane, aga busside või trammidega mitte kunagi Tallinnas ei liigu.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
kretiint

Kui on hobifotograaf, siis vaevalt et peab kaugeks Tallinna piires kuskile minna. Viru katuselt tehtud turistikas ilmselt siiski ei rahulda looduse huvilist. Võrreldes muude pealinnadega on Tallinn ju siiski väga väike ja kiiresti liigutav ühest otsast teise. Võib kasvõi tõesti jalgrattaga sõita terve mereääre läbi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
biatch

Miks ta pildistamiseks just füüsiliselt mere ääres peab olema? Radissoni kohviku katuseterrassilt või Toompea vaateplatvormilt saab paremad fotod

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kus on Tallinnas kõige ilusam mere ääres?