Esileht Koolilaps Kus on Tallinnas parim valik ülikondi?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kus on Tallinnas parim valik ülikondi?

Postitas:

Laps on välja kasvanud pidulikest riietest, vaja oleks ülikonda. Varem on kandnud pidulikku pluusi ja viigikaid, nüüd soovib ülikonda, aga Tallinnas ma tean ainult Kaubamaja, kas kusagil on veel korralik valik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 14:08; 17.05 19:29; 21.05 22:00; 22.05 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole enne kuulnud, et tallinnas on mõned kaubanduskesekused, kus on ka mõned meestepoed? Eks käi nad läbi.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 16:08; 17.05 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin just reklaami, et Rocca keskuse Montonis ülikondadele mingisugune allahindlus.
Kindlasti on valikut ka Veerenni tänava vabrikupoes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole enne kuulnud, et tallinnas on mõned kaubanduskesekused, kus on ka mõned meestepoed? Eks käi nad läbi.

Tallinnas on 26 kaubanduskeskust, arvad tõesti, et mõnel lapsevanemal on aega kõik need 26 läbi käia?
Kui sa soovitada ei oska, siis teinekord ära postita.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 14:08; 17.05 19:29; 21.05 22:00; 22.05 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja enamuses neist on Monton sees. Mingu ülemistesse, roccasse, kristiinesse või virru. Ehk piisab kasvõi kahe läbikäimisest.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 16:08; 17.05 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma 2-le poisile olen ostnud teise ringi ülikonnad, põhiliselt osta.ee-st. Laps kannab neid nii harva, mõnda vaid 1-2 korda ja ongi väike, samas korralik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kui suur ja pikk see laps on. Montoni ja kogu Baltika ülikonnad on vabandust väga veidi lohvakad, seejuures mitte odavad. nende sihtgrupp on nagu vanem natuke ja ilmselt sellest ka konservatiivsemad lõiked. Minu 185cm pikkune pigem peenike ja sportlik sai ülikonna hoopis Zarast. Normaalse, hästi istuva, trendika, normaalsest materjalist ja palju mõistlikuma hinnaga. Lisaks kui poes pole õiget värvi või suurust, saab netipoest juurde vaadata. Ka triiksärke on täiesti mõistlik valik.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 23:56; 03.06 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna teemaalgataja ei ole oma poja vanust kirjutanud, lähtun sõnast “laps”. Ja vastan veidi teemast mööda. Mina olen loobunud kaubanduskeskuseid kammimast ja hoopis siit tellinud: https://www.rococlothing.co.uk/boys/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja, ilmselt sõna laps on eksitav, tegemist on 13-aastase teismelisega, aga 1.83 pika poisiga. Mulle jääb ta alati lapseks, alles pääses raskest haigusest ja saab minna omadel jalgadel direktori vastuvõtule.
Käisime Tallinna neli kaubanduskeskust läbi, valik ei olnud üldse hea, sest osades poodides tundusid ülikonnad üsna vanad ehk mõne aasta tagused mudelid, vist seisma jäänud ja uutel oli numbritega probleeme, kuidagi ei saanud kokku klapitatud. Triiksärgi ja lipsu oleks saanud, hädapärast ka püksid, aga ülikonda tervenisti oli keeruline leida. Ülemiste keskusse ma vist niipea ei tõsta, seal ei ole absoluutselt õhku ja kui laps oli kaks paari pükse proovinud, lõime käega, sest 30 pluss kraadiga poes viidida ei taha.
Helistasin siis Tallinna Kaubamajja ja panin meesteosakonnas konsultandi aja kinni. Võin öelda, et see oli täielik jackpot, vähemalt meil vedas igati, valik oli üüratu, lapse jalg on 46, aga leidsime ka sobivad jalanõud, särgivalik on tohutu, mitusada võimalust ja lipsu maitset oli igaühele. Värske valik, trendikad ja igale maitsele ülikonnad. Kui arvatakse, et Kaubamaja on kallis, siis võin julgelt öelda, et teistega võrreldes üldse mitte, ainult e-poes on kallimad väljas, aga kohapeal on palju suurem valik ja mõistlikud hinnad. Me saime Partnerkaardiga kõik -20%. Konsultatsioon oli mugav, kõik toodi kabiini, sobitasime ja proovisime rahulikult, ostsin veel mõned tooted juurde ja lahkusime äärmiselt rahulolevalt. Konsultant Krista oli fantastiline – rahulik, sõbralik ja abivalmis, lisaks hea värvi- ja moetunnetusega. Teistes keskustes kulutatud aeg oli mõttetu, kuna just numbrite puudus ja valikuvõimaluste väiksus nullib võimaluse saada ühest kohast. Kel rohkem aega käes, saab muidugi kõik keskused läbi käia, aga ma käin tööl ja mingit isu ei ole palavates keskustes kapata. Jäime oma valikuga hästi rahule ja kel veel lõpupeod ees, siis Kaubamajas tuleb varakult aeg kinni panna, nad on populaarsed ja põhjusega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 14:08; 17.05 19:29; 21.05 22:00; 22.05 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja – palun mine Baltika Moetänavale Veerennis. Seal on tõelised spetsialistid! Ma oma 187 cm pikale lapsele sain seal ülikonna 10 minutiga. Müüja haaras midagi puult – see istus veatult ja meeldis ka. Proff, noh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja – palun mine Baltika Moetänavale Veerennis. Seal on tõelised spetsialistid! Ma oma 187 cm pikale lapsele sain seal ülikonna 10 minutiga. Müüja haaras midagi puult – see istus veatult ja meeldis ka. Proff, noh!

Ma ei osta enam üldse Baltika toodangut, ühtegi nende kaubamärki. Ma usun, et neil võib hea teenindus olla, aga võiksin pikast kogemusepagasist paarkümmend põhjust tuua, miks minu rahakott jääb neile suletuks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 14:08; 17.05 19:29; 21.05 22:00; 22.05 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja – palun mine Baltika Moetänavale Veerennis. Seal on tõelised spetsialistid! Ma oma 187 cm pikale lapsele sain seal ülikonna 10 minutiga. Müüja haaras midagi puult – see istus veatult ja meeldis ka. Proff, noh!

Ma ei osta enam üldse Baltika toodangut, ühtegi nende kaubamärki. Ma usun, et neil võib hea teenindus olla, aga võiksin pikast kogemusepagasist paarkümmend põhjust tuua, miks minu rahakott jääb neile suletuks.

Miks siis? Siiralt huvitab, sest mu pere meesperel vaid Baltika toodang ongi. Mehel on Baltika Moetänav lemmikpood.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat. Vaja kiirelt (teisipäevaks) ülikonnapükse jämedamale 158 cm poisile. Sobiksid ka odavad marketite püksid, aga need vist kipuvad olema pigem saledatele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me leidsime hiljuti H&Mist lohvakama lõikega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kui suur ja pikk see laps on. Montoni ja kogu Baltika ülikonnad on vabandust väga veidi lohvakad, seejuures mitte odavad. nende sihtgrupp on nagu vanem natuke ja ilmselt sellest ka konservatiivsemad lõiked. Minu 185cm pikkune pigem peenike ja sportlik sai ülikonna hoopis Zarast. Normaalse, hästi istuva, trendika, normaalsest materjalist ja palju mõistlikuma hinnaga. Lisaks kui poes pole õiget värvi või suurust, saab netipoest juurde vaadata. Ka triiksärke on täiesti mõistlik valik.

Zarast normaalset materjali leida on ikka üliraske.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zaras kasutatakse kiirmoe kohta ikka väga korralikke kangaid. Enamus masstootjaid muide kasutavad bleiserite puhul koostist polüester, viskoos, elastaan. Ka väga kallid märgid kasutavad samu kombinatsioone. Aga muidugi võib alati osta villasest kangast pintsaku (hinnaga umbes 1500). Odavamate villaste puhul peaks muidugi alati ka vaatama, mida on villase parendamiseks lisatud ja kui palju.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 23:56; 03.06 22:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps Kus on Tallinnas parim valik ülikondi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.