Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kus õpetajad töötavad?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kus õpetajad töötavad?

Postitas:

Küsimus õpetajatele: kus teete tööd väljaspool kontakttunde? Õpetajate toas, kodus, koduklassis, kabinetis või mujal? Olen alustav õpetaja ja tunnen puudust töötamise kohast, kus oleks võimalik reaalselt tööd teha. Ootused arvututööle on päris suured: e-kool, meilivahetused, kujundav hindamine, hetkel lisandub muidugi kaugõppe. Meie koolis on igal õpetajal küll töökoht 10-20-inimeselises ruumis, aga ka seal käib sigin-sagin ja pidevad katkestused. Huvitab, kuidas teistes koolides see on korraldatud. Pean silmas siis koroonavälist või -eelset aega, kui õpilased ja õpetajad käivad füüsiliselt koolis.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus ikka.

Ammu oma suure ekraani, kirjutuslaua ja riiuliga nurk sisse seatud. Ilma selleta küll ei oska.

Koolis käin ainult tundi andmas, st koolis olengi siis kui on tunnid, koosolekud, järelvastamise aeg. Muul ajal olen telefoni ja meili teel kättesaadav. Toimib hästi ja meil lubatud.

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundide välisel ajal on ehk võimalus ka mõnda klassi kasutada, kui on soov rahus ja vaikuses töötada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritan võimalikult palju asju alati koolimajas ära teha, et kodus oleks puhkeaeg, aga alati ei õnnestu.

Õnneks mul on olemas oma koduklass, kus pärast minu tundide lõppu rohkem midagi ei toimu ja saan seal tegutseda. Päeva sees vabade tundide ajal on vahel minu klassis kellegi teise tund, siis olen õpetajate toas. Õnneks meil seal liigub tunni ajal vähe rahvast ja mõnikord olen suisa üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolipäeva keskel, kui tundi ei ole, siis õpetajate toas (ei ole väga tööd soodustav töökeskkond), muidu ikka kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis on igal õpetajal küll töökoht 10-20-inimeselises ruumis, aga ka seal käib sigin-sagin ja pidevad katkestused

Selline ongi töö koolis. Harju ära või siis tõdeme, et ei sobi sulle

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kus õpetajad töötavad?