Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kus parkida Tallinna Ülikooli juures?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kus parkida Tallinna Ülikooli juures?

Postitas:
Kägu

Korraks on vaja käia Tallinna Ülikooli hoones, kuskohas seal kandis üldse parkida saab? Mul on jalg haige ja ei tahaks liiga pikka maad kõndida.
Ja sama teemaga seondub, et kas seal majas ikka lift on? Vaja neljandale korrusele jõuda. Kui ei ole, siis saadaksin kellegi teise.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Neid hooneid on ju mitu. See, kus mina korraks käisin oli varustatud maja esise parklaga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid hooneid on ju mitu. See, kus mina korraks käisin oli varustatud maja esise parklaga.

Peahoonet mõtlen. Või seda, mida mina peahooneks pean – Narva maantee ääres, trammipeatuse juures.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Narva mnt peasissepääsu ette ei saagi, aga nt Narva mnt 13 ja Tuukri 56 asuvad Europark parklad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Maja ees ei saa parkida, pead kaugemale parkima. Läheduses on bensujaam, seal saab

Lift on olemas

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peamajas ei ole lifti ja parkida ka maja ette ei saa. Kunagi sai parkida üle tee sinna kioski taha. Seal on paar kohta.
Aga siis vaja ülekäigurajale minna. Väike ringike ikka on.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Narva mnt 29 õppehoones on lift, kui teemaalgataja seda hoonet mõtleb

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pargin alati Mare hoone parklas ja lähen läbi maja Astrasse, kõik hooned on omavahel ühendusrs. Lihtne ja mugav. Liftide ja kaldteede abil peaks igale poole saama, vähemalt ma pole kuulnud, et mõnel ratastoolinoorel oleks probleeme.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Narva mnt 29 õppehoones on lift, kui teemaalgataja seda hoonet mõtleb

Oh, selgub, et olen ajast maas. Kas Narva mnt 25 ei olegi enam TLÜ peahoone? See vana Peda maja. Ma mõtlesin seda. Või saan ma Narva mnt 29 liftiga üles ja sealt kuidagi Narva mnt 25 majja? Vabandust, ma ei ole seal kunagi käinud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui TLÜ enda sõnastust vaadata, siis nimetatakse vana Peda maja (Narva mnt 25) ikka peamajaks (nt sõnum esmakursuslastele, et kohtume peamaja aulas). Aga üldiselt on nüüd Astra maja (Narva mnt 29) suurem ja arhitektuuriliselt imponeerivam, nii et nooremad peavad seda rohkem peamajaks. Aga jah, kõik hooned on ühendatud (vähemalt ülemiste korruste kaudu), nii et pargi sinna kuhu saad ja siis kõnni oma sihtkohta.

Linnaku plaan: https://www.tlu.ee/ulikooli-linnak

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Korraks on vaja käia Tallinna Ülikooli hoones, kuskohas seal kandis üldse parkida saab? Mul on jalg haige ja ei tahaks liiga pikka maad kõndida.

Ja sama teemaga seondub, et kas seal majas ikka lift on? Vaja neljandale korrusele jõuda. Kui ei ole, siis saadaksin kellegi teise.

Kui tõesti vaid korraks, siis mina kasutaks taksoteenust ja jätaks oma auto kas koju või kaugemale kus parkimine pole probleem, ootab niikaua kuni sees käid. Takso saab päris ukse ees peatuda.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teiselt poolt mine ja pargi Mare maja ette. Sealt saab edasi teistesse hoonetesse. Liftid on kõigis teistes majades peale peamaja.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

siin on päris hea video…
https://www.youtube.com/watch?v=LTnAmG5BTrA

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

siin on päris hea video…

https://www.youtube.com/watch?v=LTnAmG5BTrA

Tõesti hea. Mul on nüüdseks juba kabuhirm selle maja ees 😀 Nagu planeetidevahelisele lennule läheks.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, auto pargi Mare maja ette, mine Mare majja sisse, treppidest mööda paremal pool on lift, sõida teisele korrusele, liftist väljudes paremale ühendusgaleriisse, sealt pööra jälle paremale Silva majja, koridori mööda pööra vasakule ja mine otse (täitsa lõppu, mitte ainult automaatide ja wc-deni), sealt paremale, Konfutsiuse instituudist mööda liftini, sellega neljandale korrusele ja siis treppidest vasakule. Vähemalt nii läheks mina Mare eest Terra neljandale korrusele kui on vaja lifte maksimaalselt kasutada 🙂 Internetis muidugi kaardid olemas, saad tutvuda nt: https://www.tlu.ee/silva-ja-astra-majaplaan

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Internetis muidugi kaardid olemas, saad tutvuda nt: https://www.tlu.ee/silva-ja-astra-majaplaan

Olen neid juba uurinud, paraku peamaja ja Mare maja plaani ma ei leidnud. Tänan abi eest!

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reiditee ääres on parkimiskohti küll ja küll. Seal pea olematu parkimistasu ja kooli kerge jalutuskäigu pikkune tee.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reiditee ääres on parkimiskohti küll ja küll. Seal pea olematu parkimistasu ja kooli kerge jalutuskäigu pikkune tee.

sa vist ei pannud tähele, et TA ei saa eriti kõndida.

kui ajavaruga tulla, peaks saama ikka ka üle tee hoovis parkida, seal on tegelikult mitte kaks, vaid pigem kaksteist kohta. kellaga 15 minutit tasuta ka. samamoodi on 5-6 parkimiskohta samal pool teed comarketi ees.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kui ajavaruga tulla, peaks saama ikka ka üle tee hoovis parkida, seal on tegelikult mitte kaks, vaid pigem kaksteist kohta. kellaga 15 minutit tasuta ka. samamoodi on 5-6 parkimiskohta samal pool teed comarketi ees.

Need on üldiselt täis. Ei saa aru, miks Mare maja ette parkimine ei kõlba, lühem maa kõndida kui Comarketi eest, lihtsalt teiselt poolt sõidad. Ja mis idioot seda soovitust miinustab, ei saa aru. Töötasin seal kunagi, seega tunnen kõiki maju ja ümbruskaudseid parkimisvõimalusi hästi.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

sa vist ei pannud tähele, et TA ei saa eriti kõndida.

Panin küll aga mingi eneseületamise point peaks iga tegevusega ka siis kaasas käima kui kõik (väga) halvasti. Maja sees on ju ka vaja liikuda ja seal ei ole horisontaal eskalaatoreid.
Tegelikult olekski mõistlikum keegi teine saata. Nagunii tundus see minek juba päris kosmosereisina.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, auto pargi Mare maja ette, mine Mare majja sisse, treppidest mööda paremal pool on lift, sõida teisele korrusele, liftist väljudes paremale ühendusgaleriisse, sealt pööra jälle paremale Silva majja, koridori mööda pööra vasakule ja mine otse (täitsa lõppu, mitte ainult automaatide ja wc-deni), sealt paremale, Konfutsiuse instituudist mööda liftini, sellega neljandale korrusele ja siis treppidest vasakule. Vähemalt nii läheks mina Mare eest Terra neljandale korrusele kui on vaja lifte maksimaalselt kasutada 🙂 Internetis muidugi kaardid olemas, saad tutvuda nt: https://www.tlu.ee/silva-ja-astra-majaplaan

No tõesti, kõlab nagu kosmosereis.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need on üldiselt täis. Ei saa aru, miks Mare maja ette parkimine ei kõlba, lühem maa kõndida kui Comarketi eest, lihtsalt teiselt poolt sõidad. Ja mis idioot seda soovitust miinustab, ei saa aru. Töötasin seal kunagi, seega tunnen kõiki maju ja ümbruskaudseid parkimisvõimalusi hästi.

ma käin seal regulaarselt juuksuris ja ei ole päevasel ajal kunagi ilma parkimiskohata jäänud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kus parkida Tallinna Ülikooli juures?