Esileht Pereelu ja suhted kus peale hotelli saaks veel seksida?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: kus peale hotelli saaks veel seksida?

Postitas:
Kägu

No hästikasvatatud naine oma laste kuuldes ei oiga tõesti. Labased mammid võivad seda muidugi teha.

.. Ja seepärast tahakski vahel seksida nii, et lapsed ei ole kõrvaltoas. Et saaks ennast vahel ka vabaks lasta, alati iga vähimatki naginat või oiet kontrollida on ikka päris tüütu.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

öisel sillal

Ei olnud see midagi nii öösel, saime kõik sellest vaatemängust osa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah. Õige naine lebab seksi ajal vaikselt lakke vaadates ja lae värvile mõeldes.

No hästikasvatatud naine oma laste kuuldes ei oiga tõesti. Labased mammid võivad seda muidugi teha.

Kas vaikselt pole võimalik seksida, peab ikka karjuma, nagu siga aia vahel, et lausa teise tuppa kuulda?

Ega mina ka ei taha seksida, kui keegi teine on teises toas. Ja ma seksin vaikselt, aga siiski, ebamugav on. Mis siis saab, et äkki ta ikka kuuleb midagi.
Ma mäletan lapsepõlves ma kuulsin voodikriginat, kui vanemad seksisid, ning mul oli väga ebamugav.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me oleme need 40+ ja kolme teismelisega. Need tahavad öösel kauem üleval tiksuda kui meie. On jah raske hiilida ja püüda mitte nagistada. Enam ei saa suviti nädalaks vanaema juurde ka saata 😁😂

Varsti pean ka sama teemaalgatuse tegema.

Nad jalutavad teie magamistuppa sisse või mis vahet seal on, kas nad on üleval või magavad?

ei taibanud maja ehitades oma magamistuba heli- ja kuulikindlaks teha 😀

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah. Õige naine lebab seksi ajal vaikselt lakke vaadates ja lae värvile mõeldes.

Kas vaikselt pole võimalik seksida, peab ikka karjuma, nagu siga aia vahel, et lausa teise tuppa kuulda?

Nagu keegi siin mainis, siis piisab voodinaginastki, et teismeline saaks aru, mis toimub ja tunneks end ebamugavalt.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nt suuremates SexMax kauplustes on pisikesed ruumid, kus saab väikese raha eest privaatsust. Need on mõeldud üksikutele telekast porri vaatamiseks ja onaneerimiseks, aga võivad ka paarid minna. https://www.sexmax.ee/gloryhole/

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui inimesel on küsimus ” kus” seksida veel peale hotellitoa, siis pole erilist soovi seksida ja soovitan üldse seksimata jätta. Kel janu, sel mõtted ja variante on oi kui palju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma ei tea, pange kasvõi toas muusika mängima, et seksihääled ei kostaks. Voodi saab ju lla mittenagisev. Ja üldse, tänapäeva teismelised teavad seksist rohkem kui nende vanemad ja ei põe, kui seda näevad või kuulevad.
Või arvate tõesti, et nad usuvad, et neid tõi kurg?

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No ma ei tea, pange kasvõi toas muusika mängima, et seksihääled ei kostaks. Voodi saab ju lla mittenagisev. Ja üldse, tänapäeva teismelised teavad seksist rohkem kui nende vanemad ja ei põe, kui seda näevad või kuulevad.

Või arvate tõesti, et nad usuvad, et neid tõi kurg?

Kui mehel auditooriumi ees ei tõuse, pole sellest jutust kasu miskit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Autos, auto kõrval, rannas roostikus, telgis, RMK vaatetornis, metsas piknikuteki peal. Ei tee nalja.

See oleks küll hea, kui ronid suure vaevaga vaatetorni ja siis ei saagi vaadet nautida, sest keegi parasjagu seksib seal. Nii et kui vaatetorni kasuks otsustate, siis võiksite mingi sildi sealt riputada, et teaks, et praegu ei tasu sinna ronima hakata.

Miks peaks sildi riputama, kui seal juba on, mida vaadata? 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neandertaalase kombel siin kekutada seksimise asukohaga.. Mis seal ilusat on kui kaks higist keha kargavad üksteist avalikus või poolavalikus kohas?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me oleme need 40+ ja kolme teismelisega. Need tahavad öösel kauem üleval tiksuda kui meie. On jah raske hiilida ja püüda mitte nagistada. Enam ei saa suviti nädalaks vanaema juurde ka saata 😁😂

Varsti pean ka sama teemaalgatuse tegema.

Sama siin. Koroona-aeg keeras asja eriti vussi. 6 kuud on keegi lastest alati meiega samal ajal kodus. Enamasti on neil küll klapid peas, aga kunagi ju ei tea.
Suvel sai siis lihtsalt rohkem grüünes käidud. 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neandertaalase kombel siin kekutada seksimise asukohaga.. Mis seal ilusat on kui kaks higist keha kargavad üksteist avalikus või poolavalikus kohas?

Sul lapsi on ja oled ikka täiskasvanu?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma huvi pärast küsin, et kas te naised, kes te täiesti hiirvaikselt seksite, suudate nii orgasmi ka saada? Minul need oiatused ja hingeldamised aitavad alt lõdvestuda, et üldse oleks võimalik orgasmi saada. Ma ei karju, aga täiesti vait olles venib orgasmini jõudmine väga pikaks protsessiks. Pinges olekus ma ei lähe eriti märjakski.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kus peale hotelli saaks veel seksida?

Ostad mingi sellise asjanduse:https://www.auto24.ee/used/3402863
Valid sellise, millel oleks gaasiküte, siis pole ka pidevat elektriühendust vaja.
Pargid ta kuhugi looduskaunisse kohta, Eesti on veel (õnneks) selliseid ilusaid ja tasuta parklaid täis.
Katusele paigaldad päikesepaneelid, millega laeb juba edukalt telefoni ja läpaka ära ja teeb öösel ka LED lambiga valgust.
Kuumakse 100€ + gaas.

Usas isegi väga paljud inimesed elavad sellistes aastaringselt.
Ja seksivad hommikust õhtuni.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis seal ilusat on kui kaks higist keha

No ega seksimiseks pea higiseks minema.

kas te naised, kes te täiesti hiirvaikselt seksite, suudate nii orgasmi ka saada?

Muidugi. Ma suudan ka nii orgasmi saada, et väliselt pole midagi näha ega tunda, kõik on sissepoole suunatud. Mingeid häälitsusi mulle teha ei meeldi, kuigi mehe üleskütmiseks teinekord teen – aga ma pean sellele alati siis mõtlema ega suuda endale siis keskenduda.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tihtilugu on airbnb peal odavamad hinnad kui hotellis.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sellel kruiisil siis viga oleks? Normaalne kajut ja saate veel tantsu keerutada. Või need praegu ei sõida? Niisama seksimiseks kõlbaks ju ka Eckerö lühikruiis Soome, võtke hea kajut, söööge laevas ja ongi erilisem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sellel kruiisil siis viga oleks? Normaalne kajut ja saate veel tantsu keerutada. Või need praegu ei sõida? Niisama seksimiseks kõlbaks ju ka Eckerö lühikruiis Soome, võtke hea kajut, söööge laevas ja ongi erilisem.

Soome kohe kinni eestlastele. Esmaspäevast ilmselt.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nagu ikka, enamik perekooli kommenteerijatel puudub lugemisoskus ehk siis vastuseid väga küsija ei saa 🙂

Päevatuba hotellis ja saab ka päeva kortereid. Tallinnas hind ca 30 eur

0
-3
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Kas siis tunnisaunu pole enam?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No seal tuleb maksta nagu hotellitoa eestki, ca 60. Maksta vist ei taheta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No seal tuleb maksta nagu hotellitoa eestki, ca 60. Maksta vist ei taheta.

Miks sa ometi seda arvad. Algses teemaalgatuses pole sellest sõnagi. Funktsionaalset lugemisoskust sullegi!

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunnisaunad, asutuse privaatsemad ruumid.

Aga lasin silme eest läbi, kus siis ise on saanud teha: metsas, kõrkjates, autos, saunas, hotellis, motellis, kämpingus, telgis, meres, rannas, liftis, kaupluse proovikabiinis, raudtee ootepaviljonis (rongidel pikk vahe); öisel sillal, katusel, pööningukambris, vannitoas, laevas, paadis, bussis, kinos, öises aias.

Aga samas ei saa midagi eitada – voodis on siiski kõige parem.

Üsna labane tegelane tundud olevat. Proovikabiinis, ootepaviljonis, liftis, kinos … enam väga palju rõvedamaks ei anna minna.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga lasin silme eest läbi, kus siis ise on saanud teha: metsas, kõrkjates, autos, saunas, hotellis, motellis, kämpingus, telgis, meres, rannas, liftis, kaupluse proovikabiinis, raudtee ootepaviljonis (rongidel pikk vahe); öisel sillal, katusel, pööningukambris, vannitoas, laevas, paadis, bussis, kinos, öises aias.

Üsna labane tegelane tundud olevat. Proovikabiinis, ootepaviljonis, liftis, kinos … enam väga palju rõvedamaks ei anna minna.

Kui leiad mehe, küll saad aru, et tahad teda koguaeg.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa ometi seda arvad. Algses teemaalgatuses pole sellest sõnagi. Funktsionaalset lugemisoskust sullegi!

Sa ilmselt autistlik, seega mõtet sõnade taga ilmselt ei taipa. Või arvad, et kodutu inimene on kõik Tallinna 5-tärni hotellid läbi seksinud, neljastesse minema ei lasku ning nüüd on juhe koos?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kinos seksimine on minu meelest vägagi OK. Liftis ei jõua midagi tehtud, peab edasi-tagasi lifti sõidutama.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kinos seksimine on minu meelest vägagi OK.

Teised kinokülastajad peaksid teie rõvetsemist pealt vaatama?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ilmselt autistlik, seega mõtet sõnade taga ilmselt ei taipa. Või arvad, et kodutu inimene on kõik Tallinna 5-tärni hotellid läbi seksinud, neljastesse minema ei lasku ning nüüd on juhe koos?

Ja kust sina, õnnetu fantasöör, luulutasid, et nad Tallinnas või üldse linnas elavad?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kinos seksimine on minu meelest vägagi OK.

Teised kinokülastajad peaksid teie rõvetsemist pealt vaatama?

Ei pea.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Esileht Pereelu ja suhted kus peale hotelli saaks veel seksida?