Esileht Beebi ja mitmikud Kus poest saab soodsa hinnaga vankrit beebile?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kus poest saab soodsa hinnaga vankrit beebile?

Postitas:

Kus poest ja mis hinnaga olete ostnud ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hind oleneb ikka eelkõige vankri mudelist ja tootjast. Hinnad vahemikus 200-2000€. Kui peamine soov on, et oleks soodne, siis tasub vaadata järelturule – Facebooki müügigrupid või turg, Buduaar, Okidoki jne. Mõnikord nö kallima firma kasuttud vanker on märksa mõistlikum ost, kui hästi odav, aga uus.
Hinnast ilmselt olulisem on see, et kus vankrit kasutama hakkad – kruusateel ja maatingimustes pole väikeste ratastega ja olematu vedrustusega vankriga midagi teha; lai vanker ei pruugi lifti mahtuda; rasket vankrit ei jaksa viiendale korrusele vedada; väga suur vanker võtab terve auto pagasiruumi enda alla jne. Alusta sellest, et pane paika nõudmised (vedrustusega või ilma, beebikorviga või kookoniga , suurus kokkupanduna, raskus, välimus, õhkrehvid võintäiskummist rattad), mis sul vankrile on ja siis vaata edasi mudeleid ning hindu. Internetipoodides on tavaliselt palju suurem valik kui kuskil reaalses poes ja mõnikord ka paremad hinnad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soodsa hinnaga vankrit otsides vaataks ka kasutatud vankrite poole. Lisaks eelpool nimetatud kohtadele jälgiks veel osta.ee pakkumisi.

Miks soovitan kasutatud vankrit?! Kasutatud vankriga annab mõni hulgem vajalikke lisasid kaasa, millest iga jublakas uuena poest ostes võib maksta u 10-50 €. Näiteks soojakott, jalakate, lambanahk, istmepehmendus, vihmakile, putukavõrk, tarvikute kott, topsihoidja, kindamuhv jne.

Ise olen ostnud kasutatuna 2 vankrit. Ühe täiskomplekti 125 € maakodusse ja ühe Emmaljunga jslutuskäru 200 €. Viimase pidin ostma, sest laps kasvas kiiresti ja muidu sünnist saati kasutuses olnud kärusse ta koos talvekombega enam ei mahtunud ning Emmaljungal oli jalakate kaasas ning kaarvari piisavalt suur, et magavat beebit talvise tuule ja sademete eest kaitsta.

Uuena soodsatel vankritel võib olla igalt poolt kokkuhoitud ja nt kaarvari nii väike, et ei varja suvel päikese eest ja ei kaitse ka talvel lörtsi ja külma tuule eest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelturult on kõige soodsam, aga pead täpselt teadma, mis mudelit tahad ja ka selle tüüpvigu.
Mul on olnud päris palju kärusid, olen nii müünud kui ostnud ja toon välja mida pead vaadata oskama.
* Lükkesang, jälgi kas on loksu sanga asendi muutmisel või teleskoop süsteemil, kas näed roostet/liigub jäigalt.
*Kaarvari. Palju krigiseb-naksub, kas hoiab end igas asendis. Kangast jälgi,kohe näha kas pleekinud või kus tingimustes olnud.
*Rehvid – kalluta üles ja lase ratas veerema, kas loperdab, mis rehvimuster teeb. Kui loperdab, on trepist üles-alla tiritud.
*Isteosa jalatugi, seljatoe olukorda vaata.
* Kokku lahti mehhanism kontrolli üle.
* Katete kinnitused kipuvad väsima, jälle kohapeal tasub uurida.
* Raam ise – kas kriuksub, roostetab, läigib (silikoonõliga saab roostet peita).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt ei ole odav alati hea. Minna ainult hinna peale ja siis hakata ringi kärutama ja avastad, et käru ei kõlba pool aastast sõitmiseks mitte kuhugi ja siis hakata uut otsima, kusjuures sinu odavat juppi keegi ära ei taha osta võib minna lõpuks vaat et kallimaks.
Mis on sinu vajadused? Mitmendal elad? Kus käru hoiad? Peaks mahtuma autosse? Kus kasutad (mis tingimustes)? Kas on oluline, et saad last keerata enda poole näoga? Kas peab olema nö vankrikorv v mõni analoog (kookon?!)?

Ja 100% kõige alahinnatum küsimus on, et kus hoiustad/mitmendal elad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 11:37; 22.07 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ka vaata garantiiga seotud asju. Beebigrupis, kus ma ka liige, lagunesid kolmel inimesel uued vankrid juba 4-5 kuuga ära. Ühele öeldi, et selline käru polegi mõeldud Eesti tänavatel kärutamiseks (wtf?), teine sai suure vaevaga uued rattad alla (ei tahetud hästi anda, öeldi, et on ise rattad kõverasse sõitnud), kolmandal aga käru remonditi ja selleks ajaks andis pood lausa asenduskäru. Ühesõnaga – uue käru ostmisega küsi kõike garantii kohta (mis osadele kui pikalt antakse, kus vajadusel parandus toimub, millega sa paranduse ajal kärutad (kui see kauem kui mõned tunnid aega võtab) jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ka järelturgu. Endal vedas ja sain ka Emmaljunga (mitte kõige uuema mudeli, aga samas väga hästi hoitud) alla 200 euroga. Kui kavatsed maastikul kärutada või kas või äärekividest üles-alla, siis on Emmaljunga classic raam väga hea ja neid on järelturul päris palju, muidugi ka uuemaid-kallimaid. Ei poolda ka uuena ostmist, kuna vähesed kulutavad need vankrid päris läbi, korralikke on nii palju müügil. Odavalt saab poest pigem kehvakesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emmaljungad (mainitud classic nt) on head tõesti, kui on võimalus hoiustada nii, et ei peaks trepist vedama või autos hoiustama. Sams pole parim mudel, mida autosõitudel kaasa pakkida. Võtab palju ruumi ja on raske.

Garantii teemad on ka head. Praegu on tuttavate/gruppidest loetud kogemus selline, et tõesti üks poekett, mis tundub esinduslik koonerdab garantii teemadel mõnigi kord põhjendamatult tarbijakaitseni välja, enne ei liiguta. Samas nt mõne UK netipoega käivad asjad ülimalt kiiresti ja su probleemid lahendatakse reaalselt ära ka.
See ei kehti kõikide kohta loomulikult.

Järelturg on meil tegelikult päris hea, sealt leiab hea hinnaga asju. Alustada tuleks ikkagi vajaduste välja selgitamisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 11:37; 22.07 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin Saksamaalt, sellest poest: https://www.babyartikel.de/cat/kinderwagen

Seal on neid igasuguseid ja igas hinnaklassis. Mina tellisin ühe kallima sportkäru ja seda oli Saksast igal juhul mõttekam osta, sest vahe Saksast tellides või Eestis kohapeal ostes oli umbes 200 eurot.

Mina ostsin firma TFK käru, mille kohta ma praegu seal leheküljel vaatan, et see on top5 seas esikohal. Ja on tõesti väga hea vanker/käru, kiidan ja kummardan. Aga kallis on ta ka. Samas, väga vastupidav ja kannatab hiljem järelturul maha müüa. Mina enda käru ostsin umbes 400 euroga, maha müüsin kaks aastat hiljem 200ga. Kui oleks selle aja sees uue lapse saanud, siis poleks pidanud uut vankrit ostma hakkamagi.

Ka odavama käru võib Saksast soodsamalt saada, siin tuleb aga mängu ka postikulu, mis on umbes 20 eurot. Eks vaata ja võrdle hindu, aga üldiselt, kui ei taha osta kasutatud käru, siis soovitan vaadata saksa poode, seal on ka suuremaid allahindlusi kui meil tehakse.

P.S. kui saksa keelt ei oska, kasuta google translate’i. mina panen saksa keelest googlega inglise keelde, siis on arusaadav, eesti keelde pannes võib tulla igasugu veidrusi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kus poest saab soodsa hinnaga vankrit beebile?