Esileht Kodunurk Kus poodides kàite süüa ostmas?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Kus poodides kàite süüa ostmas?

Postitas:

Kodule kõige lähemas mini-Rimis käin siis, kui tõesti on vaid mingit üksikut asja vaja.
Muidu peamiselt Selveris, jääb mulle töö-kodu teele ning meedlib, et saan mTaskuga maksta.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan enamasti e-poodidest ja talunikelt.
Kord umbes 4-5 nädala tagant käin Selveris.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 15:14; 25.01 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt Prismas, see on kõige suurem ja valikut palju, hinnad kõige soodsamad neil toodetel, mida meil kõige rohkem kulub. Lihapood on samas majas, see ka hea.
Vahel tuleb isu Selveri tuunikala uramaki järele, siis ostan ka muu vajaliku sealt. Rimist saab külmutatud mangotükke (head ja magusad, paremad smuutis kasutada, sest värsket müüakse meil enamasti väga viletsat sorti), ei ole mujal müügil näinud. Maksimarketist ostan toidu siis, kui tahan ka mõnd nende köögi toodet. Maximas on tihtilugu hea kala ja kalatoodete valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähimad on mini-Rimi ja Maxima, Grossi jääb ka lähedale. Kahjuks on need äärelinna nurgakese kõige kitsamad ja kaubavaesemad poed. Ajab asja ära, aga kui suuremat valikut tahan, siis hüperrimi on lemmikuks saamas. Varem fännasin Prismat. Tegelt igast poeketist olen leidnud oma sellised lemmiktooted, et vahel lähen lihtsalt nende järele.
Aga põhikaubad siis vaheldumisi Maximast (puu- ja juurviljad värsked!) ja mini-Rimist. Grossist tassin jäätiseid, seal palju just meie lemmikuid ja kodule lähedal ka. Kahjuks on meie Grossi joodikutele orienteeritud, teatud aegadel ei saa sinna üldse minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodu lähedal on väike Maxima ja väike Gross. Mõlemad on jubedad urkad- haisev müügisaal, umbkeelsed-vihased müüjad, olematu kaubavalik. Äärmisel juhul võtan sealt paki piima. Käin vaheldumisi Selveris ja Prismas, sest kummaski pole kõiki neid kaupu, mida ma soovin. Hyper Rimid on ka ok, aga neid mu lähedal pole.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 16:29; 26.04 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rimist saab külmutatud mangotükke (head ja magusad, paremad smuutis kasutada, sest värsket müüakse meil enamasti väga viletsat sorti), ei ole mujal müügil näinud.

Selveris on ka, aga see on nende omatoodang, pole proovinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 08:42; 26.04 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi A1000 Market toidupoes ka käib, mida reklaamitakse kui toredate hindadega toidupoodi?

https://a1000market.ee/ettevottest/

Asuvad Tallinnas, Tartus, Võrus, Valgas, Viljandis. Müügisaal on lihtne, hulgilao moodi. Kuidas on valik ja hinnad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina ei saa aru, kuidas neid suuri hinnavahesid nähakse erinevatel kettidel. Ühes poes üks asi kallim, teises teine. Varem olen küll niimoodi ühest poest ühte ja teisest teist ostmas käinud reklaamlehtede alusel, aga viimased pool aastat pole viitsinud. Teatavad asjad, mida pika aja tagant osta vaja ja siis kuskil soodukaga on, saab selle soodukaga ostetud, aga muidu ei näe pointi – summa summaarum vaevalt vahe üle 2 euro tuleb.
Ise käin enamasti Prismas, see kodule kõige lähemal, aga kui vaheldust tahan, siis Selveris, harvem Coopi poodides. Rimi mulle ei istu. Maxima on ka kuidagi ära vajunud, varem ikka käisin seal ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru, kuidas neid suuri hinnavahesid nähakse erinevatel kettidel. Ühes poes üks asi kallim, teises teine.

Minu arust on soodukad samadel kaupadel enamuses poodides korraga, ei ole tõesti mõtet nende nimel traavida.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 12:32; 26.04 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi A1000 Market toidupoes ka käib, mida reklaamitakse kui toredate hindadega toidupoodi?

https://a1000market.ee/ettevottest/

Asuvad Tallinnas, Tartus, Võrus, Valgas, Viljandis. Müügisaal on lihtne, hulgilao moodi. Kuidas on valik ja hinnad?

Võru omas olen käinud. 2 korda, rohkem kunagi ei lähe. See, mida ostsin, maitses nagu… toidu kohta ei taha halvasti öelda, aga täielik saast. Kommid olid täiesti kohutavad, arusaadav, et tehtud mingist palmiõlist vms. aga ka maitse oli õudne. Küpsistega sama teema- kokkupressitud saepuru, milles oli nii palju suhkrut, et hambad hakkasid sügelema. Kõik asjad läksid peale paari suutäit prügikasti. Pesupulbrite ja kodukeemia ligiduses tuleb minestus peale, nii tugev lõhn tungib läbi pakendite. Ostsin ka paar alkoholi sisaldavat purgijooki- suhkruvesi keemiliste lõhnaainete ja piiritusega.
Enamik sealsetest asjadest on jube pika säilivusajaga, kümlkappe seal poes eriti ei ole ja seega ongi müügilolev “igavesti säiliv”, lihtsalt kastides keset poodi. Enamik kaubamärke tundmatud, tohutult e-aineid ja keemiat täis.
Eks nad rõhuvad sellele, et sinna tullakse odavat alkot otsima (kuigi see pole üldse odavam, kui mujal poodides) ja sellisel seltskonnal on nagunii ükskõik, mida peale hammustada. Lastele ka paar odavat kommi-shokolaadi, küll nad lepivad, kui paremat nagunii ei saa.
Ühesõnaga- uudishimust võib korra käia, aga kui midagi osta, siis väga väikses koguses, et poleks kahju ära visata.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 16:29; 26.04 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Füüsiliselt käin Rimis ja Selveris, kuid põhiosa toidust tellin Barborast ja eCoopist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maximas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelistan maximat – seal tulevad põhilised ostud. puuduolevad piimad ka kõige lähemal olevast mini-rimist või selverist (maxima on kaugemal).
täielikult väldin kõiki suuremaid toidupoode, maxima kõlbab ka ainult ühe x-iga. mul tekib suurtes poodides tunne, et mu aeg kaob käest poes käies.

selver on selgelt kõige kallim, ma pigem teen ostud maximast ja ostan kaubamaja aktsiat.

toidu peale kulub 250 eurot (üks teismeline, üks koolieelik lasteaias, üks täiskasvanu). lisaks kord nädalas väljas söömised, muidu mahub kõik sinna 250 sisse (sh. ka esmatarbekaubad ja alati ka veidi kallemaid lemmikuid). olen oma toidukulude majandamisega väga rahul. ainult väga palju kulub nn. segasteks kuludes (a la sünnipäevad jms “meelelahutus” – sinna kulub tunduvalt suurem summa kui pere toidule). sellega ma pole rahul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiliselt käin coopis. Vahel harva ka Rimis. Kohalikku maximat väldin nii palju kui võimalik(isiklik põhjus). Seal käin ainult vajadusel ostmas beebile piimapulbrit,mida teistes poodides pole. Ostan kohe suurema laari ära,et ei peaks tükk aega sinna minema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liha ostan poole sea kaupa ja terve lamba kaupa. Odavam, ise lõikame tükkideks.

Mee, juurikad, tomatid jne ostame ka alati ja ainult talunikelt. Seened-marjad korjame ise.

Muu söögi tellin e-selverist + kord kuus umbes kohalik külapood.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 15:14; 25.01 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodupooed Rimi kuna seal värske kraami valik meie linnas parim. Lisaks meeldivad mulle paljud nende omatooted. Nii paar korda kuus käin ka Maximas ja Selveris. Kuna elan Pärnus siis Kanpolis on piima-ja lihatoodetele päris head soodukad ning korra nädalas käin kindlasti seal ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prisma ja Maxima xxx põhiliselt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxxximas. Vanasti käisin selveris aga selver on maha käinud. Rimis käin mõnikord harva. Konsum on …. kuidagi räpane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peamiselt kodu lähedal Tipi poes (Mustamäel). Suurtes poodides ei viitsi käia, kui just millegi konkreetse isu ei ole, et tahaks mingit kindlat toodet nt Rimist või Prismast. Sealt nö kodupoest saab kõik vajaliku kiiresti kätte, hinnad mõistlikud, sendipealt ei ole jälginud, aga kindlasti mitte kallimad kui suurtes poodides, pigem vastupidi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peamiselt Tescost, kuna kodu kõrval.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rimis, kui viitsin sõita a kui ei viitsi, siis Konsumis. Selver nii kallis. Seal käin, kui unustan midagi rimist osta. Maxxxima on nii tobeda koha peal. Nagu Maksimarketki. Pärnust jutt siis. Samas nii kord kuus ma ennast sinna Maksimarketisse vean. Seal teinekord selliseid asju, mida mujal jälle pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis Luunja kurk siis ka Grossis maksab?
Ise olin šokeeritud kurgi pea kahekordsest hinnavahest Selveri ja Konsumi puhul..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 16:47; 27.01 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodule lähim pood on Coop, seal siis põhiliselt käingi, aga nii korra nädalas käin ka Maksimarketis, et veidi spetsiifilisemaid asju osta (nt. Liivimaa Lihaveise tooteid, vürtse või veidi eksootilisemat kraami). Paari asja, mida armastan, saab ainult Kaubamajast, mõnda asja ostan alati Biomarketist, ning kui mõni Rimi vahel tee peale jääb, võtan seal alati värsket kraami. Lisaks tellin üsna palju talunikelt (kana- ja vutimunad, kana- ja lambaliha, mahejuurikad, kuivained) ja ebamõistlikult palju raha jätan ka Italian Taste in Estonia letti – midagi pole teha, sealsed puu- ja köögiviljad lihtsalt on nii palju paremad kui tavapoodides.

Ükski Prisma, Maxima ega Gross mulle tee peale ei jää ning ekstra linna teise otsa poodi sõitmine tundub üsna kahtlase mõttena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis Luunja kurk siis ka Grossis maksab?

Ise olin šokeeritud kurgi pea kahekordsest hinnavahest Selveri ja Konsumi puhul..

palju siis selveris on? minu meelest on sel talvel tänu soojale ilmale igal pool kurk poole odavam kui tavaliselt talviti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin coopis põhiliselt. Tean kus riiulis midagi asub ja mugavus on mu jaoks tähtis. Vahel harva Maximas, kuid seal ei leia tavaliselt otsitavat üles.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin Rimis, sest see jääb kõige mugavamalt tee peale, kui töölt koju sõidan. Spetsiaalselt toidupoodi ei hakkaks kunagi minema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selveris tuleb kassas alati nutt peale, kui summa öeldakse, no nii kallis võrreldes teistega.

No kui palju ta nüüd kallim on kui võrrelda sama täishinnaga toodet.
Broileri poolkoib Tallegg Selver 2,99€/kg; Coop 2,59€/kg
Alma hapukoor 1,78€/kg; Coop 1,98€/kg
Eggo peremunad Selver 0,15€/tk; Coop 0,16€/tk
E-piim Eesti või Selver 7,96€/kg; Coop 9,96€/kg
Riivitud Eesti juust Selver 6,45€/kg; Coop 7,25€/kg
Fazer must seemneleib Selver 2,82€/kg; Coop 2,96€/kg
Eesti Pagar prantsuse kohupiimakook Selver 8,41€/kg; Coop 8,09€/kg

Võtsin praegu täiesti suvalised asjad, mis olid nii e-selveris kui e-coopis täishinnaga ja nagu selgub, sõltub täitsa tootest. Mõni toode on Selveris kallim, teine odavam. Eks sõltub ka sellest, kus mis pakkumises on.

Mina käin enamasti Selveris või Rimis, vahel ka Maximas ja poe valin täpselt selle järgi, mis tee peale jääb. Sooduspakkumisi ei jälgi ja selle järgi poodi ei vali, aga poes vaatan küll hinna järgi, mida on soodsam osta. Nt kui kana ostan, siis pole mul vahet, kas see on Tallegg, Rannamõisa, Saaremaa vms, vaid valin kilohinna järgi. Kõik tooted, mille osas ei ole mul kindlat eelistust, lähevad korvi kilohinna järgi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käin lähimas poes, millest mööda sõidan, kodupoodi ei ole

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 11:13; 27.01 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-Selveris pole kurki praegu üldse, niiet täpse vastuse jään võlgu, aga ise avastasin hinnavahe, kui nad laadapäevade raames reklaamisid suurelt päevahinnana Luunja kurki, kilo 4€ (tavahind oli äkki 5,69€?), Rimis on 2,89 (praegu kampaania 1,99), Coopis ka praegu epoes ei ole, aga tavahind oli siis järsku 2,69. Ei osta küll kurki kilode kaupa, aga päris suur kilohinna vahe ikka…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 16:47; 27.01 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selver kodupood, teisi külastan, kui mööda sõidan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Kodunurk Kus poodides kàite süüa ostmas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.