Esileht Kodunurk Kus poodides kàite süüa ostmas?

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Kus poodides kàite süüa ostmas?

Postitas:

Peamiselt Coopis, vahel harva Prismas ja Selveris. Grossi pood turu lähedal Tartus on küll väga räpane ja eriti nutuse valikuga. Proseccod on seal oluliselt kallimad kui mujal. Väga halva mulje on ka Maxima jätnud. Kui ikka umbkeelne teenindaja ei saa aru küsimusest, siis olen ühel juhul korvi keset poodi jätnud ja minema kõndinud. Turu tänava Maxima on kindlasti hinnatasemelt minu hinnangul kallim kui mistahes Coop.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suures rimis, selveris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt käin Meie poes sest kodupood. Konsum ka kodupood aga kallim kui Meie. Kui linna lähen siis käin Grossis, Maximas ja Rimis. Igas poes on miski mille pärast vaja minna. Grossis näiteks odavad kuivained, teed, piimatooted, liha. Maximas tihti allahinnatud kaup ja Rimis ka head soodukad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt Rimis, liha ostan Kaubamajast.
Maximas on huvitavaid juurikaid ja kodukaupu.

Prisma, mis kunagi oli väga asjalik ja rahvusvahelise kaubavalikuga koht, on minu meelest täiesti alla käinud, enamus tooteid on Soome Rainbow omad. Hinnad on ka kasvanud. Kurb, kurb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga halva mulje on ka Maxima jätnud. Kui ikka umbkeelne teenindaja ei saa aru küsimusest, siis olen ühel juhul korvi keset poodi jätnud ja minema kõndinud.

Miks sa siis vene keeles ei küsinud? Ilmselt ei osanud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Kodunurk Kus poodides kàite süüa ostmas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.