Esileht Koolilaps Kus poodidest saaks poisile soodsa hinnaga K/S jopet ?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kus poodidest saaks poisile soodsa hinnaga K/S jopet ?

Postitas:

Talvejope eest taheti Mustika Huppa poes 75 euri ,see liiga palju ikka ,sooviks et hind jääks alla 40 ja vatiin 100gr

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 18:57; 10.10 20:18; 12.10 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole Huppal nii odavat talvejopet näinudki:) Ikka üle 80 enamik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reima firmal ka ikka üle 100 no see ikka jube hind

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 18:57; 10.10 20:18; 12.10 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nr? Meil oleks pakkuda Columbia talvejope nr 152, väga vähe kantud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis suurust otsite, aga ostsin just nädala algul Ülemiste Okaidi poest kerge vatiiniga ülemineku jope – http://fr.okaidi.ca/manteau-matelasse-leger-a-fermeture-eclair-gris-chine-83290/

Need olid suuruseni 152. Me valisime halli, aga seal oli veel värvivalikut. Hind 35,99

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 07:57; 14.10 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvejope eest taheti Mustika Huppa poes 75 euri ,see liiga palju ikka ,sooviks et hind jääks alla 40 ja vatiin 100gr

Kas vaja on k/s või talvejopet? K/S joped tulevad müüki talve lõpus/kevade algul ja soodushindadega kraami võib leida suvel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta siis kasutatud jope. Minu meelest on kõik kohad kenasid vähekasutatud riideid täis, tuleb ainult silmad lahti hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka K/S jopet kuigi ega vastu talve pole mõtet eriti osta muidu jääb kevadeks väikseks. Otsin 146 või 152 pikkusele aga mitte väga lühikest jopet ,praegune on üldpikkusega 58 cm ja päris peput kinni ei kata .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 18:57; 10.10 20:18; 12.10 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockmannis oli täna mingi õhem Name It talvejope 22.90. Paras praeguste ilmadega kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismas kõik lasteriided -25%, jopesid on igasuguseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen endale lubanud, et mitte veekindlaid asju lastele (ja ka endale) enam ei osta. Mõttetu. Sellest 100 gr vatiinist või õhukesest udusulest pole mingisugust tolku, kui 15 minutiga vihma käes on särk seljas märg. Lõpeb sellega, et lähen hooaja keskel teist jopet ostma ja maksan topelt. Pigem juba kasutatud Lenne/Huppa/Reima jne kui 20-30 eurosed Lindeksid, Reservid, HMid või Okaidid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 22:40; 15.10 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40 € eest jah kahjuks meie kliimasse sobivat uut jopet ei saa.No vähemalt mugavat ja ilusta mitte.
Soovitan ka vaadata järelturult Reimat.
Ise küll ostan jah mõlemale lapsele talveks ühe parka tüüpi Reima jope koolis käimiseks, ja maksavadki 100€ , aga on ka väärt seda raha.
Aga alati olen ka koju lumehange väga kvaliteetsed jope+püksid hankinud järelturult. Ka hingavad, hea lõikega, teibitud õmblustega.Neid ikka liibub, mudelid lihtsalt vanemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40€ eest saab kevade alguses alede ajal, täishinnaga ei saa jah. Pole mõtet mitte ilmastikukindlat osta, meie kliimas on see mõttetu ost. Pigem kulutan ühele jopele rohkem, kuid tean, et laps on soe ja kuiv ja püüan osta ikka varuga, et 2 aastat saab kindlasti kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen endale lubanud, et mitte veekindlaid asju lastele (ja ka endale) enam ei osta. Mõttetu. Sellest 100 gr vatiinist või õhukesest udusulest pole mingisugust tolku, kui 15 minutiga vihma käes on särk seljas märg. Lõpeb sellega, et lähen hooaja keskel teist jopet ostma ja maksan topelt. Pigem juba kasutatud Lenne/Huppa/Reima jne kui 20-30 eurosed Lindeksid, Reservid, HMid või Okaidid.

Päris nii ühe mütsiga ei saa kõiki kaubamärke maha teha, nt Lindexi FIX õueriiete sari on vägagi asjalik, olen sealt korduvalt ostnud nii talve kui kevad/sügisriideid, mida kannavad pere kaks last ja jagan siis veel edasi. Samas hinnaklass on neil soodsam, kui üldtuntud õueriiete firmadel.
Kuna teemaalgatajal siiski on ka hind oluline, siis mina soovitan küll vaadata ka neisse mahatehtud poodidesse 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 07:57; 14.10 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka H&M osad joped on piisavalt hea veekindlusega. Olen ostnud küll väiksemale ja tüdrukule, aga rahule jäänud. Võid veel vaadata Sportsdirecti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen endale lubanud, et mitte veekindlaid asju lastele (ja ka endale) enam ei osta. Mõttetu. Sellest 100 gr vatiinist või õhukesest udusulest pole mingisugust tolku, kui 15 minutiga vihma käes on särk seljas märg. Lõpeb sellega, et lähen hooaja keskel teist jopet ostma ja maksan topelt. Pigem juba kasutatud Lenne/Huppa/Reima jne kui 20-30 eurosed Lindeksid, Reservid, HMid või Okaidid.

Päris nii ühe mütsiga ei saa kõiki kaubamärke maha teha, nt Lindexi FIX õueriiete sari on vägagi asjalik, olen sealt korduvalt ostnud nii talve kui kevad/sügisriideid, mida kannavad pere kaks last ja jagan siis veel edasi. Samas hinnaklass on neil soodsam, kui üldtuntud õueriiete firmadel.
Kuna teemaalgatajal siiski on ka hind oluline, siis mina soovitan küll vaadata ka neisse mahatehtud poodidesse ????

Lindex fix on teemaalgataja deklareeritud eelarvest oluliselt kallim. Minu mõte oli, et nimetatud poodidest 30-40 euroga ilmastikukindlat asja ei saa. Olen ise eelmine talv ämbrisse astunud ostes jopet, mis põhimottesliselt sobib ainult autosõitudeks, nüüd olen ettevaatlikum. Aga poodidel ei ole viga midagi, kõrgemas hinnasegmendis leiab kvaliteetsemaid asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 22:40; 15.10 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nike outletis Tondil olid sellised 0 – +12 kraadise ilmaga sobivad mustad ja tumesinised joped 39 eur (orig. hind 89)
Ise just nädalavahetusel ostsin oma lapsele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgen väga soovitada Jonathani firma jopesid. Mõistlik hind ja hea kvaliteet. Ja mu meelest kenad ka.
Kevadsügisjoped http://www.lasteoutlet.ee/et/c/kevadeks-joped
Talvejoped http://www.lasteoutlet.ee/et/c/talveks-joped

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps Kus poodidest saaks poisile soodsa hinnaga K/S jopet ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.