Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kus pool platsenta, määrab ära lapse soo.

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: kus pool platsenta, määrab ära lapse soo.

Postitas:

Välismaal kogub populaarsust uus soo ennustamise teooria – see, kummal pool ema kehapoolel on platsenta, näitab ära, mis soost laps on. platsenta on teatavasti juba umbes 10.nädalal uh-s tuvastatav. kui see on ema südamega samal kehapoolel eh ema vasakul, on tegu tüdrukuga. kui paremal, seal, kuspool pimesool, siis poisiga.

need, kes teavad oma platsenta asukohta ja lapse sugu – kas vastab see teooria tõele?

üks konks veel – pidi töötama vaid loomulike üksikrasedustega. IVF ja mitmikega mitte.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 13:57; 11.09 16:33; 12.09 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei olnud küljel, vaid otse tagaseinas.

(Vabandust, see teooria tundub NII jabur).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris naljakas teooria… aga kahega kolmest peab minu laste puhul paika! Kolmandaga oli tagaseinas keskel ja poiss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama teooria järgi vaadatakse pmst ka UH pildi järgi. Endal ei pidanud paika, oli teine sugu, kuid paljudel olen täppi pannud. Palju oleneb, kas UH pilt on peegelpildis või ei, siis saab vaadata ja ennustada kumb peaks tulema.
Eks need teooriad ja asjad on üldse selline igavuse peletamine. 😀 Mul ei läinud lisaks UH pildile täppi soodatest, veretest, hiina kalendri järgi vaatamine, abielusõrmusega ennustamine jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 14:55; 11.09 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas uh pildilt seda üldse vaadata, kui platsenta on hoopis ees või taga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 13:57; 11.09 16:33; 12.09 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene raedus – platsenta eesseinas ja kõrgel
Teine rasedus – platsenta tagaseinal ja oli vöga madalal, algul kattis emakakaela
Mõlemad on poisid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

UH pildi järgi teooria, aga sel juhul peab teadma kas pilt õigetpidi või peegelpildis – https://goo.gl/images/7ACQK5

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 14:55; 11.09 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

UH pildi järgi teooria, aga sel juhul peab teadma kas pilt õigetpidi või peegelpildis – https://goo.gl/images/7ACQK5

kas keegi saab tõetsi aru kuidagi, et kumb pool konkreetselt see “heledam” on, et eeldada sinna platsenta kasvu? mu jaoks kogu see musta sõõri ümrus samahele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 13:57; 11.09 16:33; 12.09 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Platsenta taga seinas, üleval nurgas ja paremal pool – tuleb tüdruk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on väga lihtne. Kui platsenta on vasakul, tuleb poiss. Kui paremal, tuleb tüdruk. Kui eesseinas, tuleb poiss, kes lõikab ennast naiseks ja kui tagaseinas, siis tuleb tüdruk, kes lõikab ennast meheks. Kuidas te siis nii lihtsaid aabitsatõdesid ei teadnud, nüüd siin leiutate jalgratast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi nii rumalat pole ammu lugenud.

Ma pakun, et selline reegel töötab ainult piisavalt kergeusklike peal. Huvitav, mis siis saab, kui umbluu ennustus ennustab ühte sugu aga sünnib teine!?

Lapse soo määravad sugukromosoomid. 23 kromosoomipaar on kas XX = tüdruk või XY = poiss.

Umbes 10 nädala paiku saab teha Panorama testi ema verest ja sealt saab loote rakuvaba DNA põhjal teada kas xx või xy. Mingil 20+ nädalatel hakkab UH-s olema võimalik visualiseerida väliseid suguelundeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kus pool platsenta, määrab ära lapse soo.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.